Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti(40)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciobotaru spune:

Luminita Super frumusei flacaii de 1 anisor! Am savurat toate pozele! Funditele de la torturi fac toti banii ! Noroc ca au fost imbracati diferit, altfel nu i-as fi deosebit! Iar "beculetele" sunt simpatici foc ! Le sta bine de tot asa ! Sunt barbati adevarati! Sa va traiasca!

Noi am scapat cu bine de vaccin! Bineinteles ca am plans cu lacrimi de crocodil, da ne-a trecut destul de repede! Sa vedem cum ne comportam in seara asta!

pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Suuuper pozele luminita si ciobotaru! Sa va traiasca flacaii, respectiv domnisoarele....sa se faca mari si destepti!



26+

odiseea noastra, trusou bbluse, ne pregatim
nepoteii mei, viatza la tzara, noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

fetele..m-au sunat de la directia de as..sa ma anunte ca luna asta imi primesc banii..si cei retro



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

luminita, ciobotaru va multumesc mult fetelor ptr raspunsuri. Azi noapte i-am dat lui Bogdan 2 ml de Nurofen si apoi a dormit linistit.
Luminita sunt foarte frumoase pozele, baietii sunt tare scumpi si frumosi , sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei.
petrean incepe sa se dea cei 6 mil? in toata tara, stii cumva? retroactiv din iunie?

"Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele."
Les Brown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Citat:
citat din mesajul lui iuca

luminita, ciobotaru va multumesc mult fetelor ptr raspunsuri. Azi noapte i-am dat lui Bogdan 2 ml de Nurofen si apoi a dormit linistit.
Luminita sunt foarte frumoase pozele, baietii sunt tare scumpi si frumosi , sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei.
petrean incepe sa se dea cei 6 mil? in toata tara, stii cumva? retroactiv din iunie?

"Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele."
Les Brown

de 2 minuni Bianca Ioana si Bogdan Andrei - 20.04.2009

nush dc in toata tara..stiu ca la noi se dau..luna asta voi primi indemnizatia dubla +cei x milioane retroactiv.Asa s-a dat "ordin"de la directia de munca locala



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IliesClara spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

fetele..m-au sunat de la directia de as..sa ma anunte ca luna asta imi primesc banii..si cei retro



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006





... si asta sa inteleg ca fara sa depui nici un ravash in scris cum ca ai gemeni si fara sa ceri in special nimanui nimic?

pai ar fi salaru + 600 sept + (1/2Iun, Iul, Aug) X600, adica 600 Sept +1500=2100 +salar, nu?

................................................................................................................
Clara, mami de gemenute Antonia si Iulia (din seara de 19 Martie 2009, cand ningea)

MINUNILE DE MAMARUTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IliesClara spune:

Waw... Edi si Robi! Ce torturi... Super. Nu masinute, nu clovni... foarte mult mi-au placut (cum arata )

Sa stiti ca eu abia acum am realizat cat de shocant de blonzi ati fost.

de la fete

................................................................................................................
Clara, mami de gemenute Antonia si Iulia (din seara de 19 Martie 2009, cand ningea)

MINUNILE DE MAMARUTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Citat:
citat din mesajul lui IliesClara

Citat:
citat din mesajul lui petrean

fetele..m-au sunat de la directia de as..sa ma anunte ca luna asta imi primesc banii..si cei retro



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006





... si asta sa inteleg ca fara sa depui nici un ravash in scris cum ca ai gemeni si fara sa ceri in special nimanui nimic?

pai ar fi salaru + 600 sept + (1/2Iun, Iul, Aug) X600, adica 600 Sept +1500=2100 +salar, nu?

................................................................................................................
Clara, mami de gemenute Antonia si Iulia (din seara de 19 Martie 2009, cand ningea)

MINUNILE DE MAMARUTE


pai clara..am depus la icneput ca am gemeni..de cate ori sa depun???nu mai depun nimic..si nu inteleg..ce "salar"spui tu?
voi lua 16 mil pe sept+|iulie august12+1/2 iunie=31mil



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Am sunat si eu la Directia Muncii si mi-a spus ca din octombrie o sa se dea si cei 6 mil retroactiv din 18 iunie.
Nu se mai depune nimic.

"Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele."
Les Brown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

angi, larisel, iuca, clara, va multumesc mult pentru aprecieri!!

iuca, daca dupa nurofen s-a linistit, si presupun ca nu avea febra inainte, cred ca vorbim de dintisori.

clara, dap, blonzi, blonzi, blonzi.

bogdana, o veste f buna mi-ai dat, acum sper sa fie valabil si pentru bucuresti...

in alta ordine de idei, am de facut 2 anunturi, care imi umplu inima de fericire:

- aseara, baietelul meu Edi a facut singurel primii pasi!! de azi exersam, nu vrea sa faca nimic altceva, inca nu e f sigur pe el si imi tot cauta mana, dar il pacalesc cu jucarii si uita ca merge singur. e super haios... am baiat maaare...
- tot ieri, baietelul meu Robi mi-a spus 'mami'! 'mama' spune demult, dar 'mami', chiar e ceva special... am crezut initial ca e din intamplare, ca asa a iesit, dar nu... acum tot repeta.

ma topesc incet, incet... si cate or sa urmeze!!...

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008
prima aniversare
beculete
_
"Oricum ar fi, ai in fata o zi, mergi spre ea!
Si nu uita:
Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad, se duc pe un alt cer."

Mergi la inceput