Licurici de ianuarie-februarie 2009 (52)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

'neata'neata!

la multi ani tupei de 18!

Crisspy,pupici la Razvanel sa treaca repede repede,oof, cate mai trebuie sa traga dragul de el

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada_coman

Crisspy sa stii ca intentia mea nu a fost sa te supar si nici sa-ti fac situatia mai grea decat este. Suntem alaturi de voi si ne gandim la Razvi Te rog sa ma ierti daca te-am suparat.



Doamne fereste, Ada ...te rog sa nu crezi asa ceva...io trec acu printr-o perioada mai sensibiloasa...si d'aia...te rog nu gandi asa...toate comentariile voastre imi ridica moralul sa stii...

Asa fie vb intre noi...eu stau cu blackeberryul de la munca in permanent acasa pe forum ca sa vad ce mai faceti, ce mai fac bebelusii....asa ma simt si eu mai aproape de Razvi...

Dimineata la cafea tot cu okii pe forum sunt...doar sunteti cu toate prietenele mele dragi

Crisspy mamica fericita de Razvan Andrei 16.02.2009

Razvi

www.youtube.com/watch?v=PFtbGWGIcw0" target="_blank">cearta cu balonul
www.youtube.com/watch?v=5-uxphct1Q0" target="_blank">cum se joaka Razvi cu caruselul
www.youtube.com/watch?v=OAQbGqIZqd4" target="_blank">Razvi mananca pepene galben cu mar copt....buuunnn
www.youtube.com/watch?v=aRmMrcGjBVY" target="_blank">Razvi rade cu pofta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa79

'neata'neata!

la multi ani tupei de 18!

Crisspy,pupici la Razvanel sa treaca repede repede,oof, cate mai trebuie sa traga dragul de el

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!


Helau, helau...

Multumim de . Ce face Anusca scumpa?

Crisspy mamica fericita de Razvan Andrei 16.02.2009

Razvi

www.youtube.com/watch?v=PFtbGWGIcw0" target="_blank">cearta cu balonul
www.youtube.com/watch?v=5-uxphct1Q0" target="_blank">cum se joaka Razvi cu caruselul
www.youtube.com/watch?v=OAQbGqIZqd4" target="_blank">Razvi mananca pepene galben cu mar copt....buuunnn
www.youtube.com/watch?v=aRmMrcGjBVY" target="_blank">Razvi rade cu pofta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Crisspy, pup Razvanelul sa se faca bine si pe tine sa rezisti fara el.

Ada,. Caruselul a fost mare hit cand l-am cumparat, am fost foarte multumita de alegere, dar acum n-o prea mai intereseaza animalutele. Acum ii place doar lumina de jos pe care se tot straduieste s-o atinga si inca ii place muzica. Nu cred ca mai are sens sa iei carusel, oricum pe el scrie ca de la 6 luni sa-i demontezi partea de sus. Eu o mai las ca inca nu se ridica singura. Pup si gradinareasa cuminte care i-a mai dat mamei ragaz de o poveste pe forum...

Dark, spor la facut bagaje, am mai zis, e unul din lucrurile care nu le-as face daca as putea. Si pofta buna la restaurant, stiu cum e sa-ti iei ramas bun de la ciorba de burta si alte bunatati. Cand mananci gandeste-te si la noi, astea de departe...



Poze

Carla

Iulia si bebe Carla Maria (4 martie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

A, da, si LMA sarbatoritilor zilei, eu sunt mai lenesa cu urarile de felul meu, nu va suparati, ca ma gandesc cu drag la toti licuricii.

Io ma bag la gatit ca-ndata se trezeste pitica si-ncepe distractia.

Poze

Carla

Iulia si bebe Carla Maria (4 martie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Va las acum ...plec acasa si dupa aia la Razvi

Ne mai "auzim" de pe drum

gashca

Crisspy mamica fericita de Razvan Andrei 16.02.2009

Razvi

www.youtube.com/watch?v=PFtbGWGIcw0" target="_blank">cearta cu balonul
www.youtube.com/watch?v=5-uxphct1Q0" target="_blank">cum se joaka Razvi cu caruselul
www.youtube.com/watch?v=OAQbGqIZqd4" target="_blank">Razvi mananca pepene galben cu mar copt....buuunnn
www.youtube.com/watch?v=aRmMrcGjBVY" target="_blank">Razvi rade cu pofta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Carmen, eu stau in Titan, iar magazinul e pe langa mine. Daca stie cineva zona va explic cu mare drag

Crisspy, drum bun la Razvi sa ajungi repede si cu bine. Da-i un mare din partea mea!

Naty, fetele frumoasele

Al meu flacau zici ca e pisoi, se joaca si cu mainile si cu picioarele cu orice gaseste, se agata de perdele, da cu gheruta Acum a descoperit cand sta in picioare sa se legene de pe un picior pe altul ca o rata Iar cand sta in pat se plimba in picioare prin tot patul, cel mai mult ii place sa se serveasca cu carticele din biblioteca de langa pat, un intelectual

Ana mamica de Luca-Vlad (09.02.2009)

Poze cu Vladut:
http://picasaweb.google.ro/annavladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Distractie faina la Razvi, Crisspy!

Multumesc frumos pentru ganduri bune dragelor! Am papat si ciorba de burta, si cascaval pane, si in plus si papanasi Totul a fost tare bun! Bebe a papat si el de cina... sta si se joaca cu mama, tata si tati lu' bebe sunt inca pe terasa cu restul rudelor...io bantui pe aici.

Ufff... tare greu trebuie sa le fie la ai mei...noi plecam si pana la anul nu mai ajungem in Romania...cine stie cand vor putea veni ei pe la noi...s-au atasat tare mult de nepotelul cel mic, blondut si zambaret...uufff...incerc sa nu ma gandesc prea mult ca uite asa mi se face un ghem in stomac.





Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

Our Goblin Prince



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

dark,cateodata ma gandesc ca si ai mei copii ar putea pleca in tari straine si ma apuca o jale...eu ma simt lipita de copiii mei,nu ma indur sa-i dau de acasa(acum),desi e greu,mai mult de o zi(si nici macar atat).ca sa inteleg ce e in sufletul unor parinti,ma pun in pielea lor...desi ei stiu ca drumul ales de copii e cel mai bun pentru ei, nu poti sa fii tot timpul obiectiv.numai parinte sa nu fii! (in ambele sensuri)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns koruccia spune:

Dark, daca ai sti ce bine te intelegFix asa am simtit si eu cand am plecat din Romania in august, dupa o vacanta de 3 saptamani. Ai mei sunt topiti dupa Caterina, iar noi tot doar la anul mai mergem. Din motive obiective ei nu prea pot sa vina nici macar pe rand, ca o avem pe bunica in varsta si absolut dependenta de ei. Nici la botezul Caterinei nu au putut veni amandoi:(..Noroc cu netul ca ne auzim si vedem des, a invatat si Cati sa nu se mai sperie la calculator si rade cand le aude vocile, mai zice si ea cate ceva pe limba ei si ei se declara fericiti.

Crisspy, multi pupici lui Razvi sa se faca bine

Mergi la inceput