King of Pop (13) - discutii generale

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Un reportaj




frumos din partea fanilor





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Doamne cum muscau din el fara mila!!! Hiene imputite. Sper sa simta candva pe pielea lor ce a simtit si Michael cand era acuzat pe nedrept.
Nu pot sa ma impac cu ideea si oricat de des as vedea/ auzi acuzatiile si conspiratia facuta asupra lui Michael, tot ma voi scandaliza de fiecare data. E atit de nedrept...





Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... Ok, everybody, that's a wrap!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Macar aici au fost alaturi de el cei din familie. Cat l-au ajutat, nu stiu.
Cine-s domnii care la 4.20-...se imbratiseaza cu aia? Eu credeam ca-s doar "bodyguards", cand colo...


Imi pare rau ca-l pun si pe asta, dar ..declaratie de la 2.05. la 2.25 papa Joe se inghesuia sa iasa in fata...Jerkmaine si el la TV..







www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

In al doilea filmulet (cel cu pantalonii de pijama) ce dulce e Michael cand ies din sala, atunci cand vorbeste avocatul familiei pt el, sa il vedeti ce miscari are (ca un copil care parca vrea el sa spuna ceva dar se abtine) si cum ii trage (putin sacait) umbrela bodyguardului (care isi tinea lui umbra, nu lui MJ).




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... Ok, everybody, that's a wrap!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Uuuf..in curand termin de aranjat a doua parte a sapaturilor mele. Credeti-ma ca ma chinui din greu sa fie cat mai scurt si clar.

Niciodata nu mi-a placut istoria si politica..ce sa zic de tradus istorie si politica...si acum de dragul cuiva sap de parca mi-as da doctoratul.

Poate acum veti vedea incotro ma indrept...




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Purple inteleg ca nu vrei sa ne dai nici un capat de atza pina nu-ti termini lucrarea de doctorat Asa-i?




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Purple inteleg ca nu vrei sa ne dai nici un capat de atza pina nu-ti termini lucrarea de doctorat Asa-i?




Hahahahha...azi vine capitolul 2. Dar poate va prindeti unde merg. (Sper sa nu ziceti no 9 hospital).




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Daca e de batut campiile, ne luam de toarta , ca si eu cred in anumite teorii. Insa la mine ceatza e densa si nu am rabdarea sa ma apuc sa fac sapaturi. Las pe alti "doctori" sa scoata la iveala anumite chestiuni si sper sa mai ma luminez si eu. Asa ca eu iti multumesc in avans pentru documentarile tale




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of M.U.S.I.C.
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

io, io!!
am citit magie si nebunie si stiu despre secta lui moon.

si-mi mai aduc aminte si de faptul ca tare-s periculosi ei asa de felul lor - ei sunt cei care au dat cu gaze in metroul japonez acu cativa anisori de au murit oameni.


avand inftiile de baza, ia sa vedem teoria lui purple...


editez c-am citit:

in primul rand, am incurcat borcanele, cei cu gazele din metrou erau din secta AUM, nu moon. scuze.

in al doilea rand, deci purple, faci o prezentare generala a sectei lui moon. asteptam cu interes continuarea...
deocamdata, nu m-am speriat. alt nebun cu bani si relatii care se crede buricul pamantului. si taraborelli ala nu prea aprofundeaza chestiunea in carte, apropo de legatura cu mj.

si, fie vba intre noi, si pe mine m-a surprins faptul ca a luat obama nobelul pentru pace. da' ce stiu io!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Am pus partea a 2-a pe mail.

Aveti rabdare sa ajung la finalul chestiunii. Merita. Sau nu merita, daca e mai bine sa nu stim nimic din ce se intampla in lume.

Edit: prima data am uitat sa adaug atasamentul. Acum e ok.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput