King of Pop (13) - discutii generale

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Purple, citit si despre NOi, tot nu stiu in ce directie ne indreptam, decat probabil ca exista o conspiratie cu moonies si NOI care a dus la rapirea/ascunderea/moartea lui MJ?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

N-am timp nici sa respir, da' pe cuvint daca mai pot scrie ceva la teme pina nu citesc teza de doctoroat a lui Purple... da' nu mai stiu neam din cont si din parola, pur si simplu le-am uitat, nu-mi vine sa cred. Haide, cine-si face pomama de-o ramolita!?!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wmagnolia spune:

u stiu daca s-a mai discutat dar ce parere aveti de pastorul ala Shmuley care a scos o carte cu "presupulul interviu" pe care Michael i l-a acordat.
In primul rand nici nu cred ca a fost un interviu ci mai degraba o confesiune asa cum te confesezi unui preot sau doctor. Nici nu cred ca avea dreptul sa publice cartea aia. Mi se face scarba cum toti se reped sa profite de pe urma lui Michael.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

N-am timp nici sa respir, da' pe cuvint daca mai pot scrie ceva la teme pina nu citesc teza de doctoroat a lui Purple... da' nu mai stiu neam din cont si din parola, pur si simplu le-am uitat, nu-mi vine sa cred. Haide, cine-si face pomama de-o ramolita!?!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU





nici eu nu am intrat demult in mail....am uitat adresa si parola Dar neaparat vreau sa citesc rezumatul scris de Purple


va pup pe toate fetele

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

maraki, faci cinste cu o melodie
nelia the same

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

A sosit Capitolul 3 pe mail.

Pana acum ce pareri v-ati format cele care ati citit?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wmagnolia spune:

Trimite-mi si me pe:

magnolia.white@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Purple,

Lamureste-ma, organizatiile si persoanele implicate demonstreaza ca Michael avea sprijinul potrivit unei evadari? Cam asta imi dai de inteles pana acum..

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Purple,

Lamureste-ma, organizatiile si persoanele implicate demonstreaza ca Michael avea sprijinul potrivit unei evadari? Cam asta imi dai de inteles pana acum..

[


Nu stiu ce sa zic, eu cred ca stiu "The who"...nu si ce au facut.
Sunt atat de multi cu legatura intre ei, ca ma sperii. De aceea dureaza atat de mult sa fac rezumat despre fiecare, subliniind importanta lor in istoria pe care tocmai o traim.
La final, daca mai ajung pana acolo..probabil peste 2 ani...o sa va prezint si legaturile intre ei si Michael si legaturile lor unii cu altii.
Nu stiu daca l-au ajutat sau l-au "facut" sa dispara. Dar CRED ca disparitia lui ISTORICA va fi folosita in scopuri precise. Cred ca ceea ce s-a intamplat a fost si este mai "mare" decat ne putem imagina.
Sa nu uitam, EL este o arma de manipulare in masa.






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Magnolia, avem un mail comun la care avem acces toate. Daca iti activezi PM iti trimit datele sa intri singura.


Purple,
Crezi ca M traieste?


--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput