Puiuti de Randunici 2008!! (311)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Bitzo, tu esti pe mess, dar nu raspunzi?

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui bitza037

Ramo, uite aici un link

http://www.profm.ro/radio/profm_kids

si poate asculta Andru toata ziua numai muzica pentru copii, ca tot tii calc. deschis pentru forum, noua ni l-a gasit bitu.....adica de fapt care vreti puteti intra toate pe PRofm kids


vai ce ma calareste Antonia, de abia scriu.....vroiam sa scriu ce a mancat azi.....sunt f. multumita........

hai sa vad daca reusesc:
dimineata a mancat un mar ras cu branzica, biscuiti si o smochina de la mama din curte(nu i-am mai facut de mult mancare din asta ) acum a mancat in castronel de ciorbita de spanac dreasa cu ou....de fapt si eu sunt innebunita dupa ea......zici ca suntem rate.....si cand m-am asezat sa mananc si eu a mai luat si de la mine cateva linguri.....plus ceapa rosie......eu nu am vazut asa ceva de la 9 luni mananca ceapa....o ustura ,ii dau lacrimile si tot mananca.....daca mananca si deseara putina carnita de vita cu sos de rosii proaspete .....ma declar extra fericita.....


Luny..... Antonia de mult nu mai vrea pasat...scuipa....se mai intampla asa cine stie cum...dimineata am dat decat marul prin razuitoarea de sticla in rest le-am pasat cu furculita

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

si mersi pentru link..mda buna idee cu spanacul..nu i-am mai facut de mult

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Upsiiiiii ! Ramo Acum am mai rasfoit o data si am gasit si raspunsul tau
Si daca tot am rasfoit, am gasit si pozele cu Marc cum sta el la tuns, manca-l-ar mama pe el de pachetel Pai bine mai oameni buni si nebuni, cat s-a strasuit el mititelul sa-si creasca parul acolo, in burtica, sa vina pe lume frezat ca sa arate bine Si voi?
Si pozele Antoniei , cu semnul de buna purtare si rujata frumoasa foc
Eu cu intalneala nu mai zic decat asa : sa ridice mana sus cele pe care le-as mai putea gasi eu la ora 18 in Vacaresti? Sa nu ma car degeaba pana acolo si sa nu mai fie nimeni

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Mimo, eu n-am raspuns ca sunt de aceeasi parere cu fetele. Cam 200 euro e ok, parca 150 e cam putin, mai ales daca sunt prieteni foarte buni.

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

bubunaspa cu asteptarea asta...imi pare rau saracuta sora ta prin cate trece..off bai frate in ce tara traim...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Bitzo, sa traiiiti, eu vin!!! Eu intrebam daca vrea si restul lumii sa amanam ca sa fim mai multe, atat...
Mimo, e CHIAR la Palatul Copiilor! Nu stiu cum vii...daca vii pe Tineretului (dinspre Sincai), exact la Palatul Copiilor se face o straduta la dreapta, parchezi pe acolo si la capatul stardutei respective se intra in parc.
4 o fi ok, nu stiu...Iulia de exemplu acum bantuie prin casa cantandu-si nani, nani

Cat despre Elias...eu pur si simplu nu am cuvinte! Si stiu bine ca nu e vina lui Tutu ci a Altcuiva

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Bubuuuu sarmana Simo Pai ce fel de mare scula e Tutu ala de nu-i poate face internare de urgenta ma? Vai, vai, vai!
Va multumesc pentru raspunsurile cu botezul. Noi mergem toti 3 (si Teo adica) si tacamul e 2 mil. In fine, fac eu niste calculele cu regula de trei simpla, sper sa-mi iasa ceva

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Mimo, noi acum 3 luni am fost la botez la fetita unor prieteni, la Casa Oamenilor de Stiinta. Tacamul a fost 50 de euro! asa ca noi, 2 persoane, am dat 150 euro plus cadouase pt fetita...
Iar pe noi ne gasesti la 18 ca Iulia (daca nu are alte planuri) doarme cam pana la 17....


Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Buna randunele!
Am intrat putin sa va salut caci imi e tare dor sa mai pot sta cu voi mai mult dar problemele astea si timpul scurt nu ma lasa.In primul rand operatia sotului meu e bine si are o voce ca-n tinereteadica nu mai e ragusit.Am si rezultatul biopsiei care e bun si deci medicul a avut dreptate ca nu e cancer.Sunt fericita ca e bine sotiorul meu!Am o mare suparare pe suflet din cauza tatalui meu care are deja 2 zile de cand nu mai mananca si nici macar o picatura de apa nu poate bea.Cancerul asta de esofag si-a facut de cap si nu-i mai permite nimic.Plang toata ziua si ma gandesc ca el va muri din cauza bolii dar mai ales din cauza foamei si a setei.Nu vor sa-i faca trahectomie ca-i prea tarziusi nici sa-i puna stoma pt hranire ca la fel e prea tarziudesi ne-au spus ca sa mai asteptam pentru astfel de interventii iar acum e tarziu.De la Marius Nasta medicii ne-au spus ca e inoperabil dar interventiile necesare le pot face cei de aici.Nu pot sa concep una ca asta si maine mergem iar peste ei la spital.Ii facem perfuzii pentru hranire si hidratare,vitamine...nici nu stie ce-i cu el de se simte slabit...inca nu au inceput durerile.Rezultatul biopsiei confirma cancerul...Tare greu e...Va pup si poate mai am timp sa citesc din urma caci mi-am asezat covoarele proaspat spalate dupa o saptamana de stat fara ele.Vlad a fost fericit pentru ca iuaa alerga mai repede pe parchet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

bubu te-am auzit ca ai cumparat hainute de la ariel..tu ce marime i-ai luat lui stef..12-18 luni sau 18-24?am pus si eu ochii pe cateva hainute si nu stiu ce marime sa-i iau..

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput