Puiuti de Randunici 2008!! (311)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mimo, nu poate ma s-o interneze, ca nu e urgenta nu stiu, daca se duce lesinata o fi!
Si din cate am inteles a fost un tambalau cu un copil care a murit si Tutu era medicul...si vezi, sunt tot felul de orgolii, de mama ma-sii Ca el isi cheama pacientele la cabinet si are bani si aia se cam uita stramb acum la pacientele lui...nu stiu care-i treaba
Sunt sigura ca daca nu era spitalul full o inducea si o nastea de acum 2 zile...sper din tot sufletul sa fie totul bine si sa termine o data!
I-a zis una pe-acolo sora-mii ca daca vrea sa se duca la alt spital! Poftim raspuns! cred ca o bateam pe-aia!
Ma rog...

Cand se scoala Stefu ma duc pana la sora sa mai vorbesc cu ea si sa o linistesc putin...

Deci, Mimo, sper, 90% sa vin si eu maine, dupa ora 5 jumate, spre 6! Vorbim la telefon daca nu gasesti pe nimeni!
Si in parcul ala mareeeee, unde ne vedem???
La foisorul ala de pe care curge apa? il stiti? sau ziceti voi...

Bitzo, bravo Antoniei papacioasei!
Si bravo Mufarinului papacios!

Stef mai papa si pasat, de exemplu piureul, il place, ori simplu, de cartof, ori in combinatie cu alte legume. La ciorbita pasez legumele cu furculita, cred ca le-as putea lasa si cubulete, dar intra mai multe pasate
Ce-i mai place pasat e banana cu branza de vaci si biscuiti.

Azi dimineata a papat o felie de paine cu almette si juma de banana.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Mimo, eu stau ...chair daca este ora de somn...o sa doarma in carut.....ca tot fac drumul pana acolo sa stam cat mai mult la aer.....si trebuie sa o vezi pe ANtonia rujata neaparat life.....
am dat cu demachiant si degeaba....si camasutza frumoasa si ciorapeii pe care le-am spalat acum, cu tot vanish-ul care l-am pus nu s-a luat...sa-l ia naiba de ruj!!!!ca m-a mancat undeva sa-l cumpar......

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:


POZE GRECESTI noi noute - pentru cine doreste si pofteste

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ramo, nu am luat hainute pentru Stef...el are, saracul, mostenire de la Vlad cu tonele ii cumpar doar ca-mi place mie una-alta. I-am luat lui Vlad un set de 7 chilotei si un set caciula, fular si manusi spider Plus ca imi comandasem si cremitza arnicare.

Dar lui Stef i-am luat din Carrefour un set de 2 body disney marimea 12-18 lunui si ii sunt bune. In schimb, o salopeta-pijama, aceeasi marime ii e fixa , trebuia 18-24 luni... are capse pe burtica si pe picioare si stau capsele cracanate si i se vede burta pe-acolo si buricul, zici ca e jdrelica e haios tare. Dar asa draguta e salopeta...ce ma oftic!

Mimo, eu n-am mai fost la botezuri...nu stiam ce sa zic...sambata viitoare mergem la o nunta, sper sa-mi gasesc maine rochita



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

si noi ar trebui sa stam pana dupa 6 maine, mimo

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Off Doamne , se pare ca nu e totul asa roz, nepotica bonei are probleme, un plaman nu functioneaza, doctorul a spus ca nu se poate exprima decat peste 2-3 zile daca supravietuieste, daca vreti rugati-va cateva secunde pentru puiut. Imi e asa de mila de ei, saraca plange intruna

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Simo-Mimo,si eu cu David mergem la botez duminica si m-am gandit sa dam 5-6 milioane,plus hainute...eu zic ca-i ok!
Aoleu,Raluca imi pare tare rau.E aici la maternitate la BV??ar fi bine sa o boteze ...off
Ramo,lui Sam ii iau hainute de 24 de luni.si ii sunt bune,unele chiar fixe!
Luny,imediat ma uit la poze

Simocu ,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny


POZE GRECESTI noi noute - pentru cine doreste si pofteste

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!
f frumoase poze.mi-a placut in mod deosebit cea in care te pupi cu Mufarinul-sunteti deliciosi!

Simocu ,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Luny, absolut dementiale pozele
Comentarii si revelatii:
Ce saritura perfecta de pe stanca Mama, esti un real talent! [APLAUZE]
Fericire in apa, demential copil ai
Piscina cu arteziana ati cumparat-o voi?
Minidisco avea nenea ala la vila la care ati stat?
Bun si norul ala , ati vizitat ceva in zona!
Iubesc Grecia, deja mi-e dor E cea mai mare-mare din cate pot fi, ca altceva ce sa-ti mai doresti?
Vazand poza cu Mufa alimentat la cismea, gasesc ca doua mari realizari am avut pana acum cu copilul asta: adoarme neleganat, in patutul lui si mananca doar in scaun (carut) , nu in miscare!

Am inteles, vin maine la 6 in Vacaresti, sa dea cineva sa nu va gasesc acolo

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Aoleo, am uitat sa zic de motanul ala, bestial Am crezut ca-i impaiat prima oara , Doamnee!
Raluca, Doamne ajuta-i micutei sa fie bine !

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput