Puiuti de Randunici 2008!! (311)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Cris, sa treaca repede iritatia puiutei, stiu ca e nasol..., am avut si eu un episod cand era mai micuta si nu stiam ce sa mai fac, incercasem de toate, cert e ca a trecut dar dupa mai multe saptamani.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=4" target="_blank">VOTATI REBECUTZA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Iaca a venit si randunoiul cu siropelul, SUMETROLIM se numeste...
Sa vedem, incep de diseara cu el.

Gata, fug la treburi, pa, pa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

salutare..am rasfoit putin...si reau sa o felicit pe matusica bubu..sa-ti traiasca nepotica si sa fie sanatoasa si papacioasa

criss imi pare rau pentru andreiutza.. si multa sanatate

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

bitza eu nu ii dau cereale decat nestel etapa 3 si junior...chocacip ,cheerios nu i-am dat pana acum...

tuchita imi pare rau pentru ili.. sa-i treaca

la intalnire vad ca unele ati ciripait altele ati facut miscare.

mihutza ma bucur ca gingiutza e mai bine

revin ma duc sa fac o mamaligutza






RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ete ca nu m-am intalnit cu Tuchi ca ei erau tocmai in partea cealalta a parcului, era mult de mers pe jos, cu masina ar fi fost imposibil de gasit loc de parcare...asta e, next time.
Ca ma intreba Cris cum e fuga-fuga...pai uite ca Iulia s-a ales cu un imens cucui, a dat cu fruntea de caldaram vrand sa coboare o panta iute-iute. Culmea e ca eu eram fix in spate, baiatul sotului fix in fata, el a prins-o dar prea tarziu si cucuiul a inflorit pe loc. Bineinteles ca ne-am ales amandoi cu ocari de la randunoi...dar i-am inchis gura, ca el deloc nu-si misca fundul dupa ea, numai eu si fi-su...pai e simplu sa certi pe altul ca a scapat o clipa copilul pe jos cand tu doar stai si te uiti Asta e, pana se marita ii trece sigur
Cris, Sumetrolimul e Biseptol, nu inteleg ideea de a-l da asa, hai sa vedem daca trece febra, dar in sfarsit...Sanatate multa!
Suuuper pozele, am luat de la Luny, Bubule cand intru pe mess te agatz si pe tine...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

He, he, m-am intors Am vazut mogaldeata scumpa si pufoasa si seamana ca doua picaturi cu prima cand era bebe Sora se simte excelent, are un tonus de nici nu zici ca a nascut! Asa nastere mai zic si eu! la 7 fix a nascut, aseara, in nici 3 ore de travaliu

Cris, ce rau imi pare de Andreiuta...sanatate multa!

Naty, imi pare rau de cucuiul cel nou...bine ca n-a fost mai rau si o sa treaca repede!

Bitzo, cum stateai cu fata la locomotiva aia unde s-au jucat copiii cu pietricelele, in dreapta erau poneii, imediat dupa alee.

Ramo, multumesc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Ce intalneala faina! Ce copii mari si ce mamici frumoase! (la tatici nu ma bag )

Bubu, sa-ti traiasca nepotica!

Criss, sanatate!

Noi am mers azi muuuult cu mijloacele de transport din Viena, am luat intai un tramvai, apoi un U, apoi alt U (ubahn, parca se scrie), sa ajungem la biserica, dupa slujba Stefan a ramas acolo la ora de romana. Matei a facut in timpul asta nani in carut.. Si eu am STAT. Ce bine era! Dar fireste ca nu a durat mult, si chiar ma plictisisem! Sa vedeti cata lume vine la biserica! Si cati copii sunt! Sub biserica se afla o camera speciala pentru copii, parintii cu copii stau acolo cu ei, ca au jucarii si se pot juca, iar slujba poate fi vizionata pe un LCD mare, agatat in fata. Si este plin si sus, si jos! Este frumos!

Am vazut ca i-a spart o masea lui Matei, prima, un canin de jos mai are puuutin, la fel si inca 2 masele...



Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Are mama top-model
...de-aici in colo



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Misto cumparaturi, Bubule! I-am aratat si Iuliei: "uite mami, basketi"; si ea: "pesketi!" Sii...ai niste baieti...Doamne manca-i-ar mama pe ei de dulcei cum papa afine cuminti! Ptiu, ptiu...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

am vazut pozicile de la intalnire cu pitici frumosi si mamici la fel de frumoase...

bubu ti-am vazut baietii..stefu e un scump cum rade...sunt deliciosi cum manance afine...ma bucur ca sora a avut parte de o nastere usoara...

naty iulia cu cucui..


liniste mare liniste pe crengutza...

clau poate-i prea tarziu dar iti zic si eu distractie placuta la botez

si nu mai stiu ce vroiam sa zic... mare si pentru viena...desi nu prea ma baga in seama...ma doare capul si am o tude care nu ma lasa in pace de ceva timp..am tot luam medicamente dar degeaba...tre'sa mai bag niste ceaiuri..off



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput