Puiuti de Randunici 2008!! (311)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

naty creste inima si pipota sa aud asa despre baietelul meu..
olgule speranta moare ultima, asa-i? eu nu prea mai sper insa..
clau have fun la botez...am si eu pe 18 oct..nu am haine, nu stiu cat se da..ca Mimo
si noi ne pregatim sa plecam in Otopeni la prieteni, la o pastrama si must...sper sa nu fie naspa vreea si sa manance Mateiul in deplasare

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Naty, noi mergem la intrarea dinspre televiziune.
unde o sa sedem exact nu pot prevedea....ne-auzim la tel daca vii!
fug sa imbrac trupa!
pa!

Catalina, mami de Ilinca si Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bubu, felicitari sorelinei pentru bebelina. Ma bucur ca totul a decurs ok si ca ea este intr-o dispozitie de zile mari.

Luny, distractie placuta si voua la Otopeni, pare o zi frumoasa azi, sa speram ca ramane asa.

Eu calc, calc, calc, dar din 2 in 2 rufe mai dau o tura pe aici!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=4" target="_blank">VOTATI REBECUTZA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Pozele de ieri, de-aici in colo
http://good-times.webshots.com/photo/2113214110102227597jzXLFz


Clau, ia o pauza!
Distractie placuta la botez! si multumim pentru urari!

Tuchi, Naty, intalneala placuta in parc!

Luny, have fun la gratareala! must??



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

bubu suuper pozici, vreaU si eu pe mess!

uitati si de la noi poze cu copii, mamici si tatici
mai am nitica vreme sa savurez pozele de la Bubu ca lumea, ca baietii s-au dus dupa pastrama la arabet...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bubu, da sa traiti! Am luat pauza si am vizionat poze superbe cu puiuti fantastici! Bravo mah, v-ati distrat super. Le-am vazut si pe cele de la Luny, frumoase foc.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=4" target="_blank">VOTATI REBECUTZA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Am vazut cu Sophie pozele cu Luia , Tonia, Ma-tei ( am bagat-o in ceata, ca erau doi ) si Hebi. Stef nu a vrut/putut sa zica

Sa va fie de bine, fetelor!



Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Neata si de la noi randunici!
Am avut o noapte cam alba, Andreutza s-a trezit uda pe la 2 noaptea (c-o tin fara scutece de cateva zile), am schimbat-o si pe ea si patul si n-a mai vrut decat la mine in brate, asa ca am fost nevoita s-o iau cu noi in pat... Pe la 6 dimi am zis c-o pacalesc si am incercat s-o culc la ea in patut, dar s-a trezit si a inceput sa planga, asa ca am luat-o din nou la noi in pat. Sper sa nu devina un obicei.
Cu febra, n-am rezolvat-o inca, cedeaza la panadol si nurofen, transpira si peste cateva ore iar face febra. Maxim a fost 38,7 ceea ce ma duce cu gandul la o infectie. Am reusit sa vorbesc cu pediatra si mi-a zis sa-i dau un sirop antibiotic, nu mai stiu cum se cheama, l-am trimis pe randunoi la farmacie sa-l ia. A zis ca daca nu cedeaza nici cu asta, ii facem analize.

Tuchi, am apucat sa-i dau cu betadina, nu s-a iritat, si cu nidoflor si vad c-a facut cojita, s-a inchis si nu mai plange cand isi face nevoile. Multam mult!

Ce fain de voi ca v-ati intalnit, mi-ar fi placut si mie, dar las' ca ne facem noi bine si iesim iar in lume.

Va pup si va doresc numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

gata am vazut pozele....SU-PER-BE!!!!!!

cea mai faina mi s-a parut cand Iulia le arata luii stefan si Matei cum se pun pietricele in basculanta....si eu le vreau ......de fapt toate au fost super.....si ei s-au simtit bine.....

unde era poneiul ala ma??ca m-am tinut toata seara sa va intreb si am uitat.......ca azi as duce-o pe Antonia la ponei....si la inca o tura de parc...impreuna cu o prietena si fetitele ei.

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Am vazut pozici super de la intalneala (unde s-a petrecut?), cu copii frumosi foc si mamici la fel. Ce-au mai crescut puii nostri!
Naty, cum e cu Iuliutza fuga-fuga?

Am si eu pozici din concediu, dar n-am apucat sa le descarc...

Mergi la inceput