Puiuti de Randunici 2008!! (311)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Am vazut si eu pozicile de la intalneala!! ce frumosi sunt toti si ce veselie pe capul lor!!

Am avut o noapte cam agitata.. nu stiu de ce.. poate o fi fost vreo masea.. dar cam s-a miorlait.. de mult nu a mai facut asa..




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Uf, gata! Randunoiul cu bagajul facut, gata de imbarcare...
Ai zice ca m-am obisnuit intre timp cu plecarile astea, dar... De maine incep sa numar AMR-ul

Bubu, Naty nu ma mai laudati atata ca mi se urca la cap ...bine, nu ca nu mi-ar place...

Naty cucuiul sa treaca! S-a si invinetit? Ca la Sanziana se lasa si cu multe culori

Si intrebare intrebatoare: cum procedam la cucuie? Punem compresa rece (daca avem de unde), masam locul, il lasam in pace sa-si faca damblaua? Cand eram la munte, Sanziana a cazut cu capul intr-un colt de noptiera. A facut o galma destul de mare! Trecand peste povestile cu urletele ei si sperietura mea, am dus-o la baie si am presat locul respectiv cu o lingura racita in apa. Asa trebuie procedat? Apasat sau nu?

Criss offf, cred ca o ustura tare rau pe mititica! Febra habar n-am de la ce e, nu stiu ce sa-ti zic. Sanatate multa!

Aoleu Bubu cu afinele alea... Cuminti tare modelele tale Sanziana le-ar fi imprastiat prin toata casa. Asa face cand ii dau in farfurie boabe de struguri. Afinele... pe covor... hm.... nu prea Foarte misto incaltari!

Am vizionat si pozele de la intalnire, si mi s-a facut si mai dor de copilul meu... Noroc ca vine maine, ca nu mai pot fara ea Dupa o lipsa d-asta de cateva zile, imi dau seama cat de mult imi umple viata, si cat de mult e schimbat totul. Da, pot sa dorm cat vreau, pot sa ies oriunde in oras, pot sa vad un film de la cap la coada, pot ... multe, DAR e asa de pustiu fara ea! Pana acum cred ca nu realizam toate astea, pentru ca era mereu cu mine.
Am mai fost noi plecati fara ea, dar la Paris, unde era altceva. Nu stateam in casa, sa-mi dau seama ce goala e viata fara ea.

Gata... ca devin prea sentimentala.

stolul!




Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Multumesc mult pt. complimente creste rau pipota
Avem niste copii dulci rau de tot!

Eu am fost cu baietii in Orasel, s-au dat impreuna in carusel, trenulet si un avion care ridica suuus , Stef a fost tare incantat! Apoi Vlad a vruc la Mc si am stat si pe-acolo...adineauri i-am dat si lui Stef sa pape niste legume cu puiut, a lins tot plus o canuta cu compot de mere si piersici. La Mc a rontait si el 2 cartofi si putina briosa , plus suc de portocale cu paiul

Nico, frumos v-ati plimbat si voi pe la Viena Si brovo pt. maselute si canini , mai e nitel si ies toti/toate

Mihu, ce mai face gingia Andrutei?


Mergi la inceput