Puiuti de Randunici 2008!! (311)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Bubuuuuu! ce misto ca ai iesit cu cumnata! eu nu am mai iesit ca fetele de o vesnicie!
pe la 5 ajungem si noi in parc!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

salutare...

acu'imi beau si eu linistita...

socrii au plecat la tara cu mamaie,stau pana maine..eu intre timp am spalat de 2 ori,am fost sa ma tund sa se mai relaxez si eu ca o duamnace sunt...,l-am culcat pe andru pe la ora 15 ca de ma'sa a fost la plimbare, am intins inca un rand de rufe,acum am mai bagat o masina..si incerc sa ma relaxez cu o cafea...

mihutza imi pare rau pentru andra.. sa-i treaga gingiuta

maia pentru urare..imi pare rau pentru ce simte sora ta...off..la multi ani si o sa fie bine...

bubu pentru simo...f frumoase numele nepotelei..eu am zis ca daca as avea o fetita i-as pune numele raluca maria sau rebecca maria...aha poze poze cu lochitasa-ti fie de bine iesirea in oras...ce misto ca i iesit cu cumnata ta ,ce rau imi pare ca nu am pe nimeni pe langa mine,nici surori ,nici cumnata...sunt singura cuc si tare-i greu..mai ales in momentele astea dificile pe care ni le rezerva viata...mi-ar fi placut f mult sa o am pe dana langa mine,ne-am inteles f bine,ne intelegem f bine dar nu-mi ramane sa zic decat ca asta-i VIATA...trebuie sa mergem inainte...despre prietene nu prea am ce sa zic pentru ca cele pe acre le am sunt plecate din localitate,necasatorite..bleahh hai ca am luat-o pe aratura...

da raluca este perioada cea mai frumoasa,eu abia astept sa inceapa el sa ma intrebe una alta,sa stalceasca cuvintelele... domnisorica si sabinelul mosulet...


cristina off ..cand simti nevoia sa te descarci poti veni pe crenguta...imi pare rau ca sotul nu te intelege in momnetele astea grele..totusi e mama ta...


mare pentru toate si sa aveti o intalnire frumoasa...ce as vrea sa fiu si eu cu voi..poate o sa ne cunosatem intr-o buna zi.. ma duc sa vad ce mai afce masinutza de spalat...cand am sa incep serviciul nu vreau sa mai aud de spalat,calcat,gatit..cel putin o vreme...



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

luny f frumoase pozele..

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Cristina, . Bine ca te-ai descarcat aici, din pacate asa sunt barbatii uneori, se inchid ei intr-o carapace in loc sa fie alaturi. Sunt sigura ca este alaturi de tine dar probabil nu stie acum sau nu poate sa-ti arate asta. Multa putere.

Bubu, ma bucur ca ti-ai gasit lochita mumoasa.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=4" target="_blank">VOTATI REBECUTZA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Vad ca vin stropi de ploaie.....
ce faceti?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Pai...Iulia s-a trezit din cauza unui telefon (mai, si pe fix te suna si te deranjeaza cu nush ce sondaj de opinie...sambata la ora 15.30!!!). Zic sa o echipez si sa o intindem, barem sa-i fac o plimbare cu masina daca nu altceva, totusi sper sa va vad un pic...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Fetele, ploua!!

Eu cu Vali mergem in Carrefour Arena, este un loc de joaca mare pt. pitici si ne plimbam pe-acolo!!

Vreti sa veniti si voi?
Sa fugim de ploaie si satam la o vorba!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Maia, Cristina, imi pare atat de rau, imi amintesc de unchiul meu care a avut cancer si s-a stins... era asa de optimist... avea hemoragie interna, nu mai aveau sange in spital, ii puneau plasma pana luni (era week-end), matusa mea ii tinea lumanarea din cand in cand si el o dadea afara, ii zicea ca in loc sa-i mai dea sange (aveau amandoi aceeasi rupa rara, A2 negativ, matusa donase de 3 ori in 2 saptamani, desi nu este deloc indicat asta!!), ea vrea sa moara?? Matusa mea inca este terminata de episoadele astea... Eu imi amintesc de el cum era cand era in putere, un munte de energie si un om care ajuta pe toata lumea! Asa vreau sa mi-l amintesc, nu cum era in ultima faza, Doamne, cum poate boala sa schimbe un om! Dar se pare ca asta e viata, cu bune si cu rele, cu o ordine pe care noi nu o pricepem, si pe care trebuie sa o acceptam... Tare greu trebuie sa va fie!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Cristina imi pare asa de bine ca ai aparut.
Cat despre mama,e f tragic ...eu nu cred ca voi face vreodata fata ...sunt fff atasata de parintii mei ,ii iubesc mult de tot !
Maia,dureros si la tine cu tata.Multa putere sa mergeti mai departe
Luny,tare faine poze
Mihutza,mai ce cazatura.Du-o la un dentist
Bravo Oana ca ti-ai gasit rochita si ca ai stat la o sueta
Sa aveti o Intalneala frumoasa


Noi pe acasa,de fapt copii la bunici,al meu e deja la aeroport,eu sunt acasa!Ieri am mancat ceva ce mi-a picat tare rau ca am stat in pat si am bolit..azi de dimineata imi era mult mai bine.Acum imi fac o mamaliga cu samantanica ca de ieri nu am mai mancat nimic.


Simocu ,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:



Simocu ,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput