Puiuti de Randunici 2008!! (311)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

daca va plictisiti, puteti viziona cateva poze cu pescari

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

salutare si de la noi pe ziua de azi...

Luny...ANtonia, azi s-a trezit la 9.30...de fapt, amandoua ne-am trezit(mi-a trecut ieri prin minte ca s-ar putea sa fie azi una din zilele cu exceptii si asa a fost, dar nu am mai scris)....am mancat si am plecat la Carrfour pentru cumparaturi de urgenta.....acum am culcat-o si cand se trezeste ii dau sa manance si ne imbarcam sa venim in parc......este adevarat ca bate putin vantul dar trebuie sa o scot afara ca altfel nu-si consuma energia in casa......si daca vine ploaia avem aparatori de ploaie si ne urcam rapid in masina.....

in concluzie, eu oricum trebuie sa o scot ...deci venim....am nr tau ,il ai pe al meu ...asa ca ne gasim, daca vrei sa vii, ca vad nu mai zice nimeni nimic din cauza vremii......





IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Multumesc fetelor pentru asa o re-primire! Sper sa pot intra mai des, Vladut e la gradinita, sper sa si ramana, sa nu fie ca anul trecut cu cresa, cand dupa 3 luni n-a mai vrut sa mearga. Deocamdata ii place.

Maia Cam aceeasi situatie e si la noi, tata e distrus, a fost si el internat in reanimare cateva zile dupa aflarea vestii ca mama are cancer. Mama stie ca are cancer, dar nu stie cat de avansat e si e hotarata sa lupte cu boala, iar pe mine ma doare , cand o vad optimista, si tre' s-o mint si eu, dandu-i incredere si curaj sa lupte, cand de fapt dr. spun ca nu mai are nicio sansa si in 2 saptamani maxim se duce. Am fost cu Vladut la Chisinau acu' o saptamana, ca acolo era mama internata...mi-a fost foarte greu s-o vad atat de slaba, palida, s-o incurajez inainte de operatie (facuse hemoragie interna si trebuia operata de urgenta la numa 5 zile de la operatia precedenta), doctorii spuneau ca sansele sa reziste si sa nu moara in timpul operatiei sunt reduse, iar eu trebuia s-o mint ca totul va fi bine si sa nu-i fie frica, ca e o operatie simpla...si mie imi venea sa urlu de durere pentru ea Nu mai povestesc cum am asteptat sa iasa din sala de operatie...cert ii ca in acea saptamana am slabit 3 kilograme, iar eu niciodata in viata mea n-am slabit de la stres. Joi sper sa pot pleca cu piticii s-o vad. Cred ca va fi deja acasa. Sper sa reusesc s-o mai vad macar o data si sa-mi iau ramas bun de la ea, pentru ca probabil va fi ultima data cand o voi mai vedea.

No, scuze ca m-am descarcat aici si va incarc si pe voi cu astea...din pacate nu am cui sa ma plang...sotul meu nu-mi poate fi alaturi in momentele astea, nu stiu de ce.

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

"We do not stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."

Author unknown

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

...pt ca asa-s barbatii de multe ori, Cristina, asta e. Off, Doamne, si mai esti si asa departe de ea...

Iulia tocmai a adormit, deci daca nu ploua probabil in jur de 17 o sa aparem si noi, vorbim la tel...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

cristina imi pare tare rau...ma bucur ca ai reusit sa te descarci la noi aici, cat de cat...iti face bine...mare pacat ca sotul nu intelege ca ai avea mare nevoie de sprijinul lui in momentele astea...te pup si fii tare..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Gata, m-am intors
Mi-am luat rochita lunga si mumoasa, dar trebuie sa-mi iau acum pantofi . Nu merge culoarea cu nici o pereche pe care o am...e un lila deschis si nu merge nici cu gri, nici cu negru...vad eu...

In parc vin cu Vali, pe la 5, ne vedem acolo!

Stef a dormit 2 ore jumate, de la 12, a papat acum un castron cu ciorba si e vesel nevoie mare.

Nasol cu vremea, sper sa nu ne apuce ploaia...daca e doar innorat e ok, merge.
E rece afara, deci bine echipati!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Cristina Nu stiu ce pot sa-ti spun...doar ca sunt alaturi si am lacrimi in ochi...imi pare foarte rau...

Mihutza, ce rau imi pare de Andra...daca e tot asa si esti ingrijorata mai bine s-o duci la medic s-o vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

daca va plictisiti, puteti viziona cateva poze cu pescari

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!


Fooooarte frumoase Ce peisaje superbe pe balta! Mi-au placut mult, sunteti niste frumosi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Am uitat sa va zic, am fost cu cumnatica mea dupa rochita si apoi am stat pe Lipscani la terasa la City Grill si am papat de nu mai puteam si am stat la povesti ca fetele
Ce-as fi tras un pui de somn...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:








Mergi la inceput