Puiuti de Randunici 2008!! (311)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Of,azi e ziua surorii mele si draga de ea se ruga ca sa nu se stinga tati al nostru azi de ziua ei caci si asa cu multi ani in urma un unchi a decedat de ziua ei si-si aminteste mereu de el asa.
E tare greu,de nedescris suferinta din suflet ce-o simt si nu stiu cum am sa trec prin asta mai ales ca si mami e distrusa,nu stim ce sa facem sa o intarim nu mai mananca de focul lui tati...Aseara s-a ridicat din pat si ne-a condus tinut de mami si ma uitam la ei ca o sa-mi fie dor de imaginea aceeaamandoi tinandu-se in brate...Sunt tare trista...
Cristina,Ioana sunt alaturi de voi si va inteleg perfect suferinta...De ce asa cum spunea si tuchi noi suntem la varsta la care se imbolnavesc parintii si in loc sa se bucure de nepoti,ei se duc atat de repede...Stiu ca face parte din viata noastra de fiinte pe aceswt pamant dar de ce trebuie sa sufere atat.Te uiti la parintele tau cum se stinge,te priveste ca sa spui incurajari ca totul e bine iar cu adevarat tu stii ca nu mai e cale de scapareNu pot trece peste faptul ca tebuie sa-l mint in fata si sa-i spun ca va fi bine.Nu are inca dureri dar nu mai poate manca si nici macar o lacrima de apa nu poate beadoar isi clateste gura...Acum m-a sunat sotul meu si mi-a zis ca medicul incearca luni sa-i puna stomaTare mi-e frica sa nu se stinga in spital...
Naty nu stiam ca exista acea manastire Radu Voda cu moastele Sf.Nectarie.Sanatate tatalui tau si ma bucur ca e bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Tuchita,Mihutza stiu ce simtiti cand puii stau asa cu rana la gurita si dintii sparti.Noi mergem la dentist...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Of, Maia...ce trist...
La multi ani surioarei!

Kya, pe nepotica o va chema Vanessa Ioana Pe prima o cheama Rebecca Maria

Ma duc sa ma imbrac si plec in Victoria dupa rochita



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Maia, intradevar este tare trist, imi pare asa rau.

Bubu, succes in cautarea rochitei si sa iasa mai repede bebelina surioarei. Ce nume frumoase au fetitele.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=4" target="_blank">VOTATI REBECUTZA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Maia
Mai, cred ca o sa ploua si e vaaaannttt

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Off, Maia, e cumplit de trist, niciodata nu putem fi pregatiti pentru asta . Multa putere!!
Blankar, sanatate puiutilor!!
Cristina, bine ai reventi pe la noi!
Ramo, imi imaginez ce scump e Andru cu mana la guritza si sssasaind . Urmeaza o perioada tare frumoasa cu puiutii nostri.
Luny, niste minunatii de poze am admirat . Grecia e intradevar superba, mi-ai facut o pofta. Apa e superba, voi frumosi si relaxati,tu o slabatura sexy, natura e de vis, multe poze parca sunt vederi, iar cireasa de pe tort e Mufa desigur, superb ca de obicei . Sa nu spui ca Mufa a gustat si el fructe de mare, cu branzeturile mi-ai facut o pofta, eu mor dupa feta grill a lor , iar cu munca la ei si pe mine ma mira cum petrec ei noapte de noapte si totusi treba merge pe acolo...si nu mai stiu ca imi vine sa vorbesc despre fiecare poza in parte

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Intrebare: cu ce se curata mai bine canapeaua de piele? Nah, am vrut canapea crem, acu' platesc

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Raluca, cum mai este puiul mic cu probleme? Ma rog sa fie totul bine!
Briana si Sabin ce mai fac? Tot nazdravani?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=4" target="_blank">VOTATI REBECUTZA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

kya sa stii ca daca nu vedeam 'j'de oameni sarind de acolo s in anii trecuti, nici eu nu ma bagam, desi se vedea fundul, nisipul, era apa liiimpede si am lasat-o pe sor-mea prima macar sunt multumita ca anul asta mi-am facut curaj si am sarit pana la urma, deci imi revin...ce te mai schimba si fricoseaza mamiceala asta, inainte de sarcina nu stateam pe ganduri o secunda, numa adrenalina aveam in mine, ce era aia teama?..
maia imi pare tare rau ca treceti prin toate astea...
raluca Mathia (asa ii spuneau grecii) a gustat doar o bucatica cat unghia de peste peste cu cartof, ca era in perioada de cura, nu il atragea nimic in afara de strugurii din vita grecului!

bai, mai veniti in parc cu vremea asta?..trebuie sa alerg Mufarinul nitel, stam cat se poate..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Naty, eu pixul de exemplu il curat cu spirt. Daca e doar asa de luciu, eu iau niste servetele umede foarte convenabile de la Plus care curata foarte bine si nu trebuie clatit.
Clau nu stiu nimic nou, aseara era tot la reanimare inca nu ii functiona plamanul, imi e si frica sa o sun pe Lucica (bona) ca azi e libera.
Briana e foarte bine, are fitze de domnisoara, pretentii la fel, incerc sa fac fata cu calm . Sabin e bataus in continuare, doar la el acasa, ca atunci cand vin alti copii o incaseaza in tacere. Mai nou, l-a invatat Briana sa faca din ochi si e mortal, face din amandoi ochii, stramba si nasucul. Tot Briana desugur, l-a invatat sa mearga ca Bubu (socrul meu) si merge asa cocosat si abia se taraie si face off-off, e criminal.

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput