Burtici fericite de septembrie-octombrie (203)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Citat:
citat din mesajul lui M Oana

Adi e si daca tot mi-ai prezentat-o tu pe Funditzica, acus va fac cunostinta si cu tat'su:
http://www.youtube.com/watch?v=d4aAin2u0G0&feature=related (Tramp - He's A Tramp)



AMR 6 ZILE


Coana Oana, ce m-ai lovit. He is a Tramp, but what about the www.youtube.com/watch?v=mQwRhMn6D2U&feature=PlayList&p=E04C3182A8C08789&playnext=1&playnext_from=PL&index=24" target="_blank">Lady? - redat de 2 voci superbe, tare dragi mie .

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." --- Albert Einstein

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Povestea obtinerii primei sarcini

Lisa Maria 01.10.2007

Samburel' 17.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Hop si eu in mijlocul chefului...ce vremuri dom'le alta data cu prajiturele si inghetate....
Bine ca am prins petrecerea de azi.
Mami de Chiara cred ca se prezinta cu o prajitura cunoscuta si sub denumirea de "15 - 15 - 15" dar sa vedem ce zice tanti Nela care considera ca este just, onest, frumos...sa posteze poze cu ea la piscina...cand altii sunt cu mileul brodat interior si exterior , cand nu pot iesi din casa ca se invarte putin tavanul cu ei...cand nu dorm....si cand copilul crescut 9 luni cu dragoste si devotament, face acum caca pe mami, pisu pe tati...etc.....va las sa mai descoperiti si voi


LA MULTI ANI !!!!!!! pentru dragele noastre Nela si Andre


Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Neata si o de la mine cu muuuult lapte.
Azi vreau sa fac zi de fructe, desi mi-am promis ca fac o zi in fiecare saptamana, nu m-am tinut de cuvant pana acum Asa ca am inceput ziua cu niste struguri si ma duc la piata sa vad ce bunataturi mai sunt Sper sa rezist pana diseara tentatiilor alimentare

Raluk foarte faine pozele, radiezi si arati tare bine. Felicitari, nici nu se vad cele 20 de kile, cred ca toate sunt in burtica.
Si trandafirii sunt superbi, ai ales un decor deosebit pentru pozat Ce imi place de voi care stati la curte, nici nu stiti ce norocosi sunteti

Felicitari Hatsumomo pentru baietel, sa fie sanatos si mancacios si dormicios!!

Suede spor la impachetat, ma bucur pentru cei care reusesc sa se mute la casa noua! Sa fie intr-un ceas bun!

Iulika asteptam poze cu balansoarul din poveste si locatarul

Oana mai ai putin pana se sparge oul kinder si apare mocusoara de Mariuca Multumim de hrana sufleteasca.

Alex te asteptam cu vesti bune de la control si cu programarea dorita!!

La multi ani Andre, petrecere frumoasa alaturi de cei dragi!!!
Stiu ca gatesti f bine, asa ca indraznesc sa te intreb de meniul de azi

_
37+ cu dragostea noastra Victor
poze

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Felicitari Hatsumono !!!!!!!!!! yuhuuuuu


Mi-am dorit fericirea, am cautat-o si am gasit-o....se numeste David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

'neata

Andre,Nela
La Multi Ani!!! Sa fiti iubite,fericite si puiuti sanatosi!!!!



My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si Razvan (21 august 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

buna dimineatza,

se vede treaba ca azi avem partiuri...asa ca poftiti, aduceti prajituri, beuturi, tot ce aveti...noi vrem
LA MULTI ANI, ANDRE SI NELA! SA FITI RADIOASE, FERICITE SI SA DEA D-ZEU SA NASTETI REPEDE SI CA O POEZIE COPII CUMINTI, NECOLICOSI SI PAPACIOSI!

Ma laud si eu ca ne-am luat masina...asa cum mi-am dorit...fiat punto mic si dragutz si golden ca www.gumtree.com/london/11/45215111.html" target="_blank">asta dar un pik mai scump...nu mult, vreo 80 de lire in plus. Raluk s-a tocmit al meu de l-a lasat cu 70 de lire mai ieftin. asa face mereu...si cand vinde ceva...vinde cu acelasi pret cu care le-a luat, nu stiu cum reuseste, ca mie mi-ar fi jena. Dar e asa dragutza si curata si are central locking si cd . fata de primitiva noastra fiesta care nu are decat radio si manivela...asta e lux. Ce ma bucur cel mai mult este ca de asta am vrut...si de asta am primit. . acu' sa o vindem si pe cea veche sa mai amortizam costurile si gata. I am happy....am cu ce merge sa nasc.

Andrushca um ai vrea tu ca Sophie sa doarma cand ai avut program de discoteca pentru ea pe toata sarcina? Acum e randul ei sa te tina treaza.

Anomis legat de temperatura...moasa ne-a spus asa: in casa vreo 18-21 grade. si daca noi punem pe noi o pautra, atunci bb ar trebui sa aiba doua. Eu sincer nu pot sa-mi inchipui ca pot sta la 18-20 de grade...pentru ca eu sunt friguroasa. Dar ne-a spus sa nu ne facem griji pentru ca ei au mereu mainile si picioarele reci. Nu dupa asta trebuie sa te ghidezi la inceput. Deci eu cred ca un body, o bluzita si o perche de pantalonasi cu talpi sau sosete e suficient daca in casa sunt vreo 22-23 de grade. Eu cand eram nanny, parintii opreau caldura cum dadea primavara. indiferent ca afara erau 14 grade, ei nu puneau caldura. Eram total inghetata cu geaca pe mine si incaltata. Si lasau copii doar cum ti-am descris...uneori fara sosete. Mi se pare exagerat. drept dovada, unul dintre baieti era mereu racit, dar asta nu o facea pe mama aia a lui sa se gandeasca sa dea drumul la caldura.

da...cam asta de la noi. Mi-au trecut durerile de spate, nu si arsurile...care nu cred ca vor mai trece pana nasc, orice as face. Luni am programare la coafor sa-mi fac suvite, dupa aia poate fiu-meu sa faca ce vrea el. atata timp cat apare in septembrie.

luci m-ai omorat. . bravo gogo...

MangaGirl 38+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 2 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Andra,Hatsumono
Felicitari pt puiutii sanatosi!!! Sa fie cuminti si necoliciosi!!!



My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si Razvan (21 august 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

ahhh, am uitat sa o felicit pe Hatsumomo pentru Leon. Sa va faca fericiti si sa fie asa cum vi-l doriti...cuminte si mancacios.

MangaGirl 38+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 2 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

AAAAA, pentru ca ati adus vorba de prajiturele, cred ca pana-mi vine printul, fac si eu o placintica fix asa:
http://www.youtube.com/watch?v=zm9zFJsEDHk&feature=PlayList&p=B31956EEA (Someday My Prince Will Come)

Cat despre Frank Sinatra si Ella sunt 2 mari iubiri si ale mele.........

AMR 6 ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui mkunigundaStiu ca gatesti f bine, asa ca indraznesc sa te intreb de meniul de azi
Fetelor, va multumesc mult, imi cad foarte bine urarile. Meniul de azi e clasic, la aniversare rotunda: supa de pui, paste cu sos vanatoresc (ca doar nu era sa fac altceva cand ne viziteaza tati dupa atata amar de vreme), si 2 torturi, unul pe gustul meu si unul pe gustul lui tati, dar toate astea facute de mami meu, ca eu stau la orizontala si doar simt mirosurile. 28+ Chiara Ada

Mergi la inceput