Puiuti de Randunici 2008!! (310)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianadana

Si daca tot am scris, hai sa si intreb.. Dari face kk cu un aspect care mie mi se pare ciudat: prima parte tare (uneori chiar ca niste pietricele) iar restul normal (mai moale) E normal?

Adriana, mamica unei minuni - Daria Maria - 2 aprilie 2008

Normal, sa traiti!

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Adrianadana.....daca zici ca ne citesti mereu, trebuie sa fi vazut ca orice randunica mai noua sau mai veche care vine pe crenguta este primita cu bratele deschise....nu stiu de ce zici tu ca se patrunde mai greu in grupul asta .....asa ca poti sa scrii doua vorbe daca tot citesti....

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

Draguta si rapida ca de obicei Mimo . Multumesc mult de raspuns.. am eu o goanga cu problema asta.. bine eu am de fapt multe goange Pupici

Adriana, mamica unei minuni - Daria Maria - 2 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Mimo esti belea....
Adriana......pai eu cred ca depinde de ce a mancat copilul...si nu-i problema si la noi se intampla....nu mereu

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

cuscra eu te astept mai des pe crengutza cu kkutza cred ac este normal...un si pentru daria si mai scoate-o si pe ea in lume sa vada si ochiul meu de soacra cum a evoluat

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

...adica eu nu sunt draguta???..ce numai Mimo?????
ca rapida...nu prea.....

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

Bitza sa nu intelegi ca a fost un repros... chiar am fost bine primita si am apreciat asta, doar ca .. nu stiu nu pot sa explic, poate e vina mea, poate nu am putut eu sa ma integrez. Chiar inteleg si cred ca e mai bine asa. Va plac foarte mult, va apreciez pentru felul cum va cresteti copii, cum va ocupati de casa si unele chiar si de serviciu. Va citesc cu mult drag si ma bazez pe sfturile voastre mai ales ca in micul meu orasel nu am putut sa gasesc un pediatru bun. Ma repet.. nu a fost un repros, poate doar o justificare. Va trimit pupici pt ca nu merg emoticonuri-le

Adriana, mamica unei minuni - Daria Maria - 2 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Ioana-
Luny,mersi dar nu am gasit nici o hainuta Promod in Bv,doar de la alte firme..nu cine stie ce.Mi-am luat un sarafan si gata!
Simo-Mimo,hai zambeste ca viata-i frumoasa
AdrianaDana,e normal- nu iti fa griji
Ramo,ma bucur ca v-ati mai linistit cu bunicuta!nu-mi dau seama cu marimea pantofiorului.Daca era Ariel pe aici sigur te lamurea
Bitza,ai o frumusica

Vad ca in afara de Luny,nimeni nu stie .............

Simocu ,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

Offf... acum nu ma mai opresc. Ba da Bitza si tu esti mai draguta (desi te intrece micuta Antonia - asta asa ca in Alba ca Zapada caci tocmai am citit-o) si toate fetele sunt dragute.
Iar cu KK .. la noi asa e mereu cu toate ca nu-i mai dau nici banane nici orez si ii dau cat mai multe fructe.

Adriana, mamica unei minuni - Daria Maria - 2 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo27

Ioana-
Luny,mersi dar nu am gasit nici o hainuta Promod in Bv,doar de la alte firme..nu cine stie ce.Mi-am luat un sarafan si gata!
Simo-Mimo,hai zambeste ca viata-i frumoasa
AdrianaDana,e normal- nu iti fa griji
Ramo,ma bucur ca v-ati mai linistit cu bunicuta!nu-mi dau seama cu marimea pantofiorului.Daca era Ariel pe aici sigur te lamurea
Bitza,ai o frumusica

Vad ca in afara de Luny,nimeni nu stie .............

Simocu ,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008





simo ce nu stim?

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput