Puiuti de Randunici 2008!! (310)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Bitzo, cred ca nici daca ti-o faceai pe comanda nu putea iesi Antonia atat de rupta din tine! Rochita de blugi era frumoasa foc, fata sociabila si inconjurata de lume si...sa-mi daiu si mie reteta aia de paine la masina ca arata tare apetisant...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Daca-i de intalneala, hop si eu! Numai sa fie in octombrie, va rog, ca septembrie e deja antamat
Si da Naty, ma uit pe geam si voi servi si afara "la greu" imediat (ca-n fiecare seara dealtfel).Dar nu stiu ce naiba am, sa zicem ca e toamna in sufletul meu Nice try, oricum

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Bine, bine...daca tot nu-i inghesuiala hai sa mai zic si hello lui Cleme , ca mi s-a parut ca o vad printre randuri ...hello si AdrianeiDana asa rarut pe la noi...hello Kya cea fara de poze din vacanta ,tztztz si.... hello Clau care ma bucur sa constat ca s-a adaptat repede la conditia la mama muncitoare !
Si iaca va trimit si doua randuri ale unui om ager, care mie au reusit sa-mi aduca zambetul pe buze un pic, un pic:
“In lumea actuala, se investeste de cinci ori mai mult in medicamente pentru virilitatea masculina si silicoane pentru femei, decat in vindecarea bolii Alzheimer. Din aceasta cauza in cativa ani, vom avea batrane cu tate mari si batrani cu p…a tare, dar niciunul nu-si va aduce aminte la ce servesc”. Asta si ca sa fiu in ton cu ce s-a mai discutat azi

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

...pai eu intelesesem de week end-ul asta.....si chair ma bucuram ca mai incolo iar nu stiu ce program am...si nu vreau sa ratez...si poate se strica vremea...

Naty ...merci....da asa este ..toata lumea zice ca seamana cu mine....niciodata nu m-am gandit sa fie chiar asa......si ai vazut bine..ca este lume in jur.....pai Antonia se joaca cu copii in parc, dupa care i se pune pe chelie si ia pe cate unul si-l iubeste si se bucura de el ,il strange in brate......iar cand trebuie sa plecam...circul de pe lume...ce urat paote sa faca....de abia o potolesc...deci hai cu intalneala sa o vedeti pe viu......

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

Ramo nora ta e bine si e incantata de micul ei print pe care i-l arat mereu in poze (ca si pe ceilalti copii de altfel). E undeva la mijloc si in ceea ce priveste mancarea si in ceea ce priveste somnul si in ceea ce priveste crizele. E insa pe primele locuri cand e vorba de cocotat si pe ultimele locuri la dinti si limbaj.
Cat despre scris.. eu consider ca sunteti un grup foarte bina inchegat si unit dar in care se patrunde mai greu (si cred ca e si normal) asa ca prefer sa va citesc mereu si sa scriu mai rar, mai ales ca nu prea am mare lucru de spus.
Oricum invat multe de la voi si va multumesc pentru asta . Chiar si subiectul deschis de Naty azi m-a facut sa ma simt mai bine gandindu-ma ca nu sunt ciudata..
Asa ca va pup pe toate si sper ca ma veti mai primi uneori in club .. mai ales cand mai am cate o intrebare

Adriana, mamica unei minuni - Daria Maria - 2 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

nu stiu ce am facut dar cred ca in loc sa editez, am dat reply

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Nici we asta nu-i rau daca e sambata. Sa nu fie prea din scurt.Iar eu tare as vrea sa vad ochii mandrei mele proaspete nurori, sa-mi arate si mie cum poua

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Multumesc, fetele!

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

vreau sa-i cumpar lui andru o pereche de papuci de casa de la quelle...oare ce marime sa-i iau...la tenesuti/adidasuti i-am luat maarimea 23 ..la papuc ce naiba de marime sa-i iau?... modelul asta..
http://www.quelle.ro/ro/q4r/aktuelles/babykatalog/kindermode/schuhe//m-99334/index.html


RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

Si daca tot am scris, hai sa si intreb.. Dari face kk cu un aspect care mie mi se pare ciudat: prima parte tare (uneori chiar ca niste pietricele) iar restul normal (mai moale) E normal?

Adriana, mamica unei minuni - Daria Maria - 2 aprilie 2008

Mergi la inceput