Puiuti de Randunici 2008!! (310)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Pai Luny, eu trag nadejde ca veniti si voi ca poate asa il momesc si pe al meu, ar dori sa vorbeasca odata cu Liviu despre cazul prietenei noastre, stii tu...L-a marcat f tare cat de mica e lumea, ce coincidenta a fost...
Bubu, pt sora ta. Spital...tot de Elias e vorba, ca nu-s locuri??? Hmm...ca-mi aminteam de Ioana, trimisa mereu acasa si de atatea cazuri pomenite aici pe forum
Gecko, misto faza cu varza
Fetelor, pai sperand ca totusi ploaia n-o sa ne strice planurile, hai sa fixam o ora DE LA CARE sa se vina, ca na, fiecare pui se scoala cand se scoala si dupa ce se scoala vine fiecare la locul intalnirii. Cat priveste accesul (cu masina ma refer) as vrea si eu o explicatie ca nu prea stiu unde o pot lasa, prin parc apoi stiu unde e Pescarus...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Noi azi ne-am plimbarit pe la Bran,de unde am luat o minunatie de branzica de burduf,o funie de ceapa rosie si niste rosii delicioase!Apoi am mers la sa papam ceva si ca sa fie mancarea digerata mai bine la al meu i-a venit ideea sa mergem pana la Cabana Diham,pe drumul de la Paraul Rece,si uite-asa am mers pe un off-road care a fost cumintel,fara zdruncinaturi!
Copii au adormit amandoi in masina,erau terminati si de la aerul de sus.
Am decis pana la urma sa merg la croitoreasa ca nu stiu daca imi voi gasi ceva potrivit pt nunti,ca avem in 27 sept si 4 octomb.Bineinteles ca nu imi voi face 2 tinute.Sper numai sa imi coase bine.

Asa,am vazut-o si eu pe Thea,dar am uitat sa zic
Naty,nu cred ca vin sambata ca duminica tb sa merg cu David la un botez si cred ca voi fi prea obosita.Dar joi vin sigur
Bitza,mersi ca te oferi sa ma ajuti.esti o draguta
Gecko,ce tare cu Patrick !Hai,mai pune cateva pozici cu el
Roxana,mersi ca te-ai uitat la poze.Esti singura pana acum
Clau,si mie imi place de tine ca esti Zen.te pup
Oana,si Sam e mamaligar,azi a papat la restaurant aproape un bulz de mamaliga cu branzica si smantana!Sa iti gasesti o rochita faina.Si pt Sora sa nasca usor si repede!!!
Luny,hai cu pozele mai repejor
Blanka,eu sper sa nu fie iarasi infectie
Si un pt Andru care atunci cand cade nu plange.Mai rar

Simocu ,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

E concurs de mamaligari aici?
Ne inscriem si noi in cursa, cu reale sanse la medalia de aur!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

-ici

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

De cand cu casa noua, Matei nu ma mai lasa nici la baie sa ma duc, se teme sa nu ma vada... si mai nou il iau eu cu mine (nu ca nu m-ar urmari peste tot si daca merg mai repede nu ar incepe sa planga din tot sufletul), sa nu-l mai aud plangand. Si el deja s-a invatat, imi rupe hartia la sfarsit si mi-o da ! Uf, greu cu casele noi!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Nico, asa e. La noi dupa mutare au tinut reactiile astea ca o saptamana. Acum e muuult mai bine.

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Da, Naty...la Elias acum cica a luat un no-spa si n-a mai doare ca vrea sa mearga maine dimineata...


Mama, Simo, super plimbarea voastra si papica

Lui Stef ii mai place rau mamaliguta cu ciulama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

De cand cu scoala lui David ,Sam se trezeste la 7 ,7 fara ceva si il striga pe Dede ..cred ca ii este frica ca nu il vede dimineata..offff.
Asa ca ma duc la somn

Simocu ,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Naty, la noiimediat se fac 2 saptamani, dar el si acasa ma vroia aproape, numai ca nu era ca aici! Am rabdare, sper ca suficienta! Macar de l-as vedea fara muci mai repede!

Ma duc la nani si eu, la 7 (8 ora Ro) tre sa duc la scoala copilul mare, cu muciosul mic dupa mine...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:




Valentina cu Matei si 18+ cu Luca/ Mihnea

Mergi la inceput