Puiuti de Randunici 2008!! (310)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

votat sufletelul blond

gecko

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

la noi a inceput sa ploua ,cat sa ne incurce ca sa nu putem iesi afara...andru imi pune mana pe ureche si zice"auuu"...ma trage putin de par si la fel zice "auu"..mai zilele trecute vorbeati de asa zisul "na na"...andru cand mai cade sau se loveste ii zic ca nu are nimic ,sa se ridice si sa vina sa-l pup ca trece..asa face de fiecare data ,si ne ia pe toti la rand cu pupaceala ca sa treaca..deci va dati seama ce rasfat o sa zaca la kkru lui....

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

na, ca mi-a stricat ramo monologul si-am ramas fara chiloti...

blankar, de ce ati chelit mai copilul? Doar estetica sau asa e obiceiul pe la voi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

sper sa treaca Gecko dar ma ingrijoreaza infectiile lui
Eric
o sa sun dr. cand am rezultatul si o sa il intreb pana
cand o sa tot faca infectii?
ei ne-au spus ca o sa scapam cu operatia
deja ma intreb daca a reusit operatia
in curand il duc sa ii faca cistografie numai ca mi-e groaza
iarasi il chinui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:


nu e nici un obicei dar imi lua jumate de ora
sa il usuc pe par si cum sunt 2 suntem pe viteza
seara si nu aveam timp de pierdut!
dar ii sta mai bine asa,nu in 100 de directii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

Citat:
citat din mesajul lui blankar


nu e nici un obicei dar imi lua jumate de ora
sa il usuc pe par si cum sunt 2 suntem pe viteza
seara si nu aveam timp de pierdut!
dar ii sta mai bine asa,nu in 100 de directii



am priceput Nu de alta dar mie mi se parea tare periculoasa operatiunea respectiva, in conditiile in care in primele doua luni mie mi-a fost frica si sa-l iau pe Patrick in brate...d'apoi sa umblu cu obiecte taioase pe langa el.

si sa ma laud...musai musai...
de vre-o doua zile Patrichelu adoarme fara tzitzi. Nu, nu va grabiti cu invidiatul...ca asta nu inseamna ca ma scuteste peste noapte...de obicei cam la juma de ora dupa ce ma pun in pat ma striga sa ma prezint cu tzatza'n dinti la el

si sa ma mai laud
Bestione asta e mare sugaci de desht. Daca il iau eu de la gradi, de cand ma vede in usa si pana ajungem acasa isi tine pan' la cot deshtu in gura (adica vreo 20 de minute cat eu il car in brate si cu autobuzul). De doua zile i-am tras tzapa. L-am insarcinat cu o misiune foarte importanta...transportul umbrelei...si este atat de concentrat ca nici nu isi vede capul (a se citi deshtul) de atata treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

hello!
moaaama, cat ati scris!:))

Gudinde, suuuper inceputul de capitol, mi-a placut tare!:)))

am revenit, franti, normal, dar a fost frumos! ne-am gratarit aseara, am baut un vinisor rosu, m-am ametit nitel, ca sa nu mai simt frigul brrrrrrr, siiii...ceva mai tarziu in noapte, somn in masina cateva ore..
de prins, am prins fix 2 feshti, unul eu si unul iub, carasi, al lui mare, de vreun kg si ceva, avem si poze! dar ce mai conteaza, a fost bine, un respiro fara pici, desi l-am pomenit intr-una, de dor...acum e in mare forma, calare pe noi, razgaiat si plin de crize ca doar a fost la maia si tre sa se cunoasca, nu?...cred ca-i cauta in cornite prea mult, prea se da in spectacol cand vine acasa!

sper sa am timp maine sa termin cu pozele din Grecia, si sa le descarc si p-astea pescuitoare

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Sara buna!

Fetele, pe sora-mea au apucat-o contractiile, mai sta o ora si pleaca la spital. Am emotii maaaari!
Ea a fost dimineata la spital si era full, nu aveau nici un loc acolo, Tutunaru i-a spus ca daca nu naste azi, sa vina maine, dar mai intai sa-i faca eco, monitorizare si tot tacamul. Culmea, i-au facut un antispastic, ca avea ceva contractii si i le-au oprit! ce nu suport treaba asta!! Mai ales ca are 40 s si 4 zile!!! lasa, domne, femeia sa nasca!! dar, nu, nu sunt locuri la spital!
Ma rog...pe la pranz a luat un taxi si a plecat acasa, s-a odihnit...si acum am vb cu ea si avea contractii usoare...Da Doamne sa fie bine!


Eu n-am avut azi timp deloc sa intru pe crenguta, am fost la Carrefour, apropo MImo, esti dementiala , apoi am dus copiii la locul de joaca, pana am ajuns acasa si am papat, abia la 4 jumate ne-am culcat! Am dormit si eu o ora, Stef abia s-a trezit la 7 jumate, i-am aprins lumina, am facut galagie, era lemn

Am citit putin din urma, imi place de Clau ZEN

Iar de sambata nu stiu ce sa spun...ca ai mei se scoala tarziu...adica 6, daca trag de ei...plus ca eu vreau sa ma duc sa-mi cumpar o rochie pt. o nunta si e singura zi libera a cumnatei mele si mergem impreuna (asta dimineata). Vlad o sa fie la soacra-mea. Daca cumva, intr-un fel, Stef s-ar culca devreme, vin doar cu el si aranjez cu Bitzulina sau Vali sa ne ia si pe noi.


Ce ciudat mi se pare calculatorul, ca de 2 saptamani am stat doar pe laptop pt. ca nu mergea tastatura la calculator, s-a stricat mufa din unitate si am cumparat o tastatura cu mufa usb. Noi credeam ca e tastatura de vina si am cumparat alta , apoi am depistat problema. Asa ca mai am 2 tastaturi noi sa fie

Revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Bitzo, ce tare e Antonia rujata De semn ce sa zic...sa nu ramana semn! Vlad si-a spart arcada cand era micut si i-a ramas o cicatrice mica, se vede si acum...

Ca tot vorbeati de mamaliga, Stef e fan! tocmai a lins un castronoi cu juma de cutie de branzica de casa Oricum, lui ii plac toate Dupa ce se termina mamncarea din castron zice "bavo" si aplauda si apoi ridica din umeri si zice "papa?"

Ioana, tin si eu pumnii pentru tatal tau sa fie bine!

Stela, sa imparti neaparat ceva unui barbat, pentru sufletul lui Nu va zic ca nu e zi/noapte in care sa nu ma gandesc la tata si la cat imi e de dor de el Tot timpul impart pentru el unui nene care vinde la magazinul de la parter...of...


Aaa, La multi ani Sofie scumpica!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ioana, draga mea, am citit de tati tau...imi pare rau, soarta asta nu e dreapta deloc cu unii oameni...Doamne ajuta sa fie mai bine, ma gandesc la voi..
am vazut copii frumosi, Antonia si Thea de Alice, Andru tuns
LA MULTI ANI, SOFIA!
...sper sa ajungem si noi la intalneala, nu stiu...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput