Puiuti de Randunici 2008!! (310)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Clau, Ela votat Kloranashii!

Ioana multa sanatate!

apropo de strigat.. daca pana acum Andra striga intr-una "tata" ("mama" mai rar) sau "di-di" (Gigi) indiferent ca eram eu ca era tati, acum amandoi suntem "mama" si am ramas si "didi".

Bitza am vazut cocheta!
Blanka imi pare rau ca iar va luptati cu gargauni!
Gecko tare Putaciosul!

La multi ani Sophie! ca era sa uit..

SImo am vazut si eu baietzii: razaciosul si scolerul!
aa si tortul ala mare.. yumm....

mai eu sunt addicted de prajituri.. daca nu mananc ceva dulce in fiecare zi mor.. si daca nu am ceva facut e nasol rau, ca de cioco nu prea am chef .. prefer de o mie de ori o praji facuta.. ce mai.. asta e viciul meu.. nu beau, nu fumez, nu cafea, dar praji/tort DAAAAA...





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Luny, Bubu,Mihutza

Mihatp si pentru tine un, dar de ce nu zici nimic????
Luca ce face????

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

bubu pentru sora ta ...si stefu mancacios de tot ce inseamna mancaricamai tu l-ai antrenat la cate bunatati gatesti e si normal sa manance...i-am cumparat si eu lui andru yoplait cuu mango pofticios si visine..bleahh a luat o lingurita din fiecare ,zile diferite si atat...nu-i plac iaurturile cu fructe...asa ca le-am papacit eu ..iaurturile cu fructe sunt preferatele mele..

simo sa va fie de bine plimbarea si ospatul acum intru sa vizionez si eu flacaii

nicoleta pai ce eu sa fiu singura... il car dupa mine peste tot...pacat ca nu am saculet de cangur ca asa imi era mai usor...

gecko parca-ti vad bestionele cum isi suge deshtul in timp ce-si tine umbrela...

luny bai bine mai asa va laudati..dupa brrr-ul ala sigur a urmat ceva frumos.. ma bucur pentru voi..asa da relaxare,aer curat,apa,stele,luna...ce sa mai trai pe vatrai

blankar multa sanatate puiutzilor





RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Noi suntem bine, plimbati , spalati, "mancati". Si mai bine ca vad ca Gecko e vie si pinguinul ei la fel dupa supa crema de varza ingerata , Luny e vie si ea si are in straita doi feste , Simo e vie si traieste la maxim , isi plimba cerclajul pe off road ....in fine toata lumea vie si nevatamata, partial gata de intalneala
Pe mine ma framanta ceva ce bineinteles , n-are legatura cu subiectul. Cat sa dau el la masa duminica la botez? Un botez nici prea prea nici foarte foarte,doar ca e vorba de prieteni buni. Astept sa ma scoateti din kkcino
La multi ani HO-I ![/bold]
Hai sorela de Bubu, sa vina nepotu' mai repede (d-aia ma enerveaza pe mine celebritatile astea gen Tutu, Herhelegiu (sau cum l-o chema) ,Iosup si altii....astepti, astepti, astepti, vaivaivai
O mare imbratisare [b]Ioanei
si sa nu va pierdeti speranta, minunile se intampla

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

simo ti-am vazut razaciosul si scolarul timid si tortuletul cu ham -ham...

mimo nu stiu ce scoruri se practica in bucuresti...daca zici ca-s prieteni buni cred ca ar merge 150-200 euro ...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mimo, sa stii ca Tutu nu e deloc, dar absolut deloc genul sa astepti dupa el! ea si pe prima tot cu el a nascut-o. iar eu, ce sa zic, la Vlad l-am sunat si a venit in 10 minute la spital! Doar ca acum cica e super full spitalul
Ma rog, i-am zis sa-mi dea sms daca se duce la spital, ca eu am zapacit-o cu telefoanele din ora in ora

Ramo, am eu noroc cu doi pofticiosi si au cine sa semene, ca si eu cu Cata suntem la fel
Nu exista ceva de mancare sa nu pofteasca Stefu! Azi manca Vlad crenvusti si nu i-am dat deloc pana acum, iar de data asta nu a fost chip frate, ziceai ca i se umfla... a luat 3 guri cu paine si apoi l-am luat sa-i arat una-alta pana a mancat Vlad

Mihule, noua nu ne-ai mai aratat de mult ceva dulce, ce faci tu acolo...tz,tz...sa pui si tu o reteta, ceva



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

bitza, am intrat in ritmul de pe proiect, care e mai alert decat ma gandeam... mai ales ca le-am dat "planurile" peste cap un pic si acum am generat o mica miscare "politica" de schimbare a ceea ce-si propusesera sa faca ca nu-mi pare oportun.
m-am "ajuns", m-au pus sa coordonez echipa de cercetare, ceea ce e mult mai mult decat m-am asteptat ca implicare. noroc ca sunt in concediu. vreau sa pun pe roate traba pana se termina concediul, sa-mi fie mai usor apoi.
Luca e un dulce. in pauze de treaba stau numai cu el, sa profit de timp, de aia nici nu apuc sa mai intru. plus ca saptamana viitoare e si ziua randunoiului, si ma asteapta 2 mese de facut

face multe, nu sta locului, inca mai cautam prin casa unde-si ascunde redbull-ul ca nu i-am gasit sursa de energie. ii zicem "furtuna"

ioana, si

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

www.TickerFactory.com/weight-loss/wtM1xDP/] br / [img] br / " target="_blank">Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

va

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata, fac acum cafeluta pentru cine doreste, tocmai l-am facut pe Razvanici pachet si l-am trimis la scoala cu mamaie.
Fug sa o prepar pentru toata crenguta si revin...

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=4" target="_blank">VOTATI REBECUTZA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Haideti, poftiti la cafeluta , calda, cu lapte sau fara, cum doriti si cum poftiti.
O zi minunata sa aveti, gata, vine weekend-ul!

Mimo, si eu sunt duminica la botez la o prietena. Si eu m-am gandit tot asa, 150-200 de euro.

Mihatp, mult succes cu noul proiect. Ce mai face Luca?

Bubulino, ti-am admirat mandrete de flacai!

Mihutza, multumim frumos de vot.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=4" target="_blank">VOTATI REBECUTZA!

Mergi la inceput