Breaking News - 3

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns birth_reborn spune:

Vine cineva diseara la Mirage:
http://www.mjromania.ro/forum/viewtopic.php?f=18&t=379&start=180

mai sunt 27 de locuri in sala inchiriata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Eu abia am venit de la flashmoburile organizate in Galati. A fost frumos, pacat ca s-a auzit f incet muzica lui MJ (care da tot tonul...). M-am bucurat sa vad f multi copii dansand si scandand Michael, Michael - unii chiar de 5-7 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

tare frunoasa treaba cu flshmoburile. si mai ales e tare frumos ca inca se organizeaza in spiritul si pe muzica lui MJ. iar despre copiii care danseaza si ii fredoneaza muzica, sunt sigura ca o sa fie la fel incantati sa il descopere si in celelalte etape ale vietii lor cand probabil il vor intelege altfel si il vor iubi mai mult.

oricum pt cele mai scumpe fane de aici, pt Theo si Andra, ele ne arata ca se poate si ca MJ e fascinant indiferent de varsta .

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

si-a luat cineva bilet la film? n-am apucat sa urmaresc la stiri...sper ca nu s-au epuizat toate in primele ore.

selket ai ceva noutati? pot sa imi iau si online pt cluj? sau fac un drum pana acolo?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selket spune:

Mai, eu am fost in Pollus azi si cica se vindeau, insa cand am vrut sa-mi iau unul nu stiau pretul ca abia au inceput si ca nu au stabilit inca exact, bla bla. Mi-au facut insa o rezervare daca tot eram acolo dupa care pot sa ma duc oricand. Si nu se dadeau decat pentru 28-29 pentru ca atatea erau bagate in sistem, mai tarziu o sa fie si pentru restul zilelor ca eu as vrea sa merg si in weekend cu o prietena.
Maine cred ajung cu ceva treaba si in Iulius, poate aia stiu preturi
In rest, am inteles ca va rula de 5 ori pe zi.
Nu stiu nimic de vanzare online, o sa intreb maine eventual.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

selket sar'na mult. am vazut azi ca poti face rezervare pe net (am experimentat la filmele ce erau puse, pana in 3.10). rezervarea aia e valabila online si pot sa iau biletul in baza rezervarii, cand ajung acolo, inainte de film? astept maine sa imi zici ce ai aflat
multu' inca o data

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

http://www.michaeljackson.com/us/news/new-michael-jackson-album-and-song


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

a vazut cineva filmul????????

pana cand ruleaza in Bucuresti?

POZE:

http://family.webshots.com/photo/2666410090103554724dparIK

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

daniela doar in 28 oct incepe sa ruleze. in Buc va fi 2 sapt cred, mai multe info gasesti la topicul "THIS IS IT"

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

M is for Michael pe MTV si dimineata de la 7-8

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput