Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(69)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

novus LA MULTI ANI inainte; sunteti mai "micuti" ca noi cu o saptamana pupam familia fericita si zambareatza

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel mic de 5 lunite

EXCURSIE MOECIU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adirys21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri
[

Feteleeee...mi-a venit......mama ei de diversificare, ca de--aia mi-a venit, ca suge mai rar. Si ma doare burta si capul...macar hemoragia e redusa deocamdata, da-s increzatoare ca se regleaza ea




If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)



Si la mine a venit Mosu Craciun cu cadoul rosu..de duminica..asta dupa ce am facut deja 2 teste de sarcina.

Printesa mea Teona

Mami fericita de printesa Andrada Teona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adirys21 spune:

Novus si Pisigri

LA MULTI ANI



Printesa mea Teona

Mami fericita de printesa Andrada Teona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

le-am atentionat pe fete

31+ cu Maya Andreea
AMR 9 SAPTAMANI
bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui adirys21

Novus si Pisigri

LA MULTI ANI



Printesa mea Teona

Mami fericita de printesa Andrada Teona

La multi ani si de la noi...si pentru Dyana...

31+ cu Maya Andreea
AMR 9 SAPTAMANI
bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

In sfarsit am vazut si eu ceva superb la mag astora
http://magazin.desprecopii.com/webshaper/store/viewProd.asp?pkProductItem=20174

O sa arat si sotului maine poate mi-l comanda...acu doarme dus
Edit: are si pe roz..m-am indragostit.....clar maine seara(ca seara ne intalnim) o sa-l vada si sotul

31+ cu Maya Andreea
AMR 9 SAPTAMANI
bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Aris maine ma duc la marfa.Daca gasesc costum , si-ti iau , poate ne intalnim in parc dupa-amiaza....mai am sa-i dau ceva si lui Pisik

31+ cu Maya Andreea
AMR 9 SAPTAMANI
bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Eu tot postam la capitolul vechi

Simina ce ai acolo Parca nu imi vine sa cred ca am fost si eu asa...da de burtica tot nu mi-e dor Dar oricum mai fac unul Merita!!!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

se vede treaba ca-i ora de culcat bebeii...si vb singura

31+ cu Maya Andreea
AMR 9 SAPTAMANI
bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Multumesc pentru felicitari!

Novus, la noi masa de lapte de dimineata e pe la 6, pe la 7 se trezeste de obicei, fructele i le dau pe la 9.30 ca altfel nu-i e foame. La inceput am amestecat lapte cu fructe, nu a avut probleme cu burtica, dar mai mult mincam eu fructele...ca laptele era mai bun. Asa ca...

In afara de masa de dupa baie, toate mesele de lapte ale Pisilincai se petrec mai mult in somn; treaza nu mai vrea sa stea la sin, nu stiu de ce. Acum m-am obisnuit si ne-am sincronizat cumva mesele cu scurtele atipeli de peste zi, dar mi-am mincat zilele o perioada.

Oricum, sint si eu fericita, dupa ce aproape 3 luni cintarul a ris de noi, acum ia si Pisilinca in greutate... Astept cu nerabdare si reglarea scaunului...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput