Burtici fericite de septembrie-octombrie (200)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Gata, m-am trezit ca nu se mai poate, dorm ca valiza in gara!

Monica, ne bucuram ca ai trecut pe la noi si ca sunteti bine. Am notat galafor si sa speram ca va functiona si la noi la fel ca la tine. Poze cu puiutzul cel dragut cand ne mai pui?

Offff, eu m-am suparat tare de tot: ma suna soatza si ma intreaba daca nu mergem in weekend la ai lui (la 250km distanta) ca astazi e sarbatoare mare si vrea sa treaca si pe la ei. In fiecare an am fost, niciodata nu am zis nimic, dar acum chiar nu se poate, i-am spus ca pot naste oricand, nu mi se pare normal sa imi ceara asa ceva, mai ales ca nu e cine stie ce urgenta, sora lui nu a fost in fiecare an si nu s-a intamplat nimic, asta e, anul asta va merge ea. Si am impresia ca il trage ata sa se duca singur, fara mine....mi se pare de necrezut, adica prefera sa fuga pana acolo si sa riste sa nu fie aici daca Doamne fereste ma apuca pe mine.....plus maica'sa care ar putea sa ii spuna sa stea linistit probabil ca toarna paie pe foc numai sa isi indeplineasca ea un capriciu sa il vada pe fi'su. Doamne, imi pare rau ca am scris aici asa ceva sa ca v-am facut capul doaga, dar simt ca mi s-a rupt ceva in mine.

----------------------------------------------
Alexandra 37s+ cu fluturasul Alessia (Ruxandra)
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

AMR aprox 2 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Buna fetelor


va citesc si eu, dar nu am mai apucat sa scriu...nici nu ma simt foarte bine, nici nu am ce sa povestesc ..acum astept sa plec poimaine la Tg Mures sa vedem ce si cum.


Felicitari tuturor mamicilor care au nascut intre timp, sa le dea DD multa sanatate lor si prichindeilor si nastere usoara celor ce urmeaza


Va pup!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


31+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 7 SAPTAMANI

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

buna dimineatzaaaaaaa,

nici nu stiu cu ce sa incep!

Luci gagiul tau e mortal. L-am admirat amandoi dis de dimineatza. Fetele asteapta povestea, sa stii. Eu am fost laconica...am zis sa le mai fierb un pik

Anomis BRAVO SCUMPA! FELICITARI SI SA VA BUCURATI DE PRUNC 100 DE ANI DE ACUM INAINTE!. Cine se mai uita la brothers & sisterms cu mine acum .

Luthien, felicitari pentru bebel!

Andrushka numele e superb in ordinea Sophie Amelie.

Danutza sa ne traiesti draga noatra, hascoate spritzul. sotul tau e un romantic, ce mai. Am batut si eu saua sa priceapa iapa . sa vedem ce serenada primesc in aprilie. hihihihi

monica deci farmacista de la bacau nu m-a mintit cand mi-a recomandat galactoforul. mi-a zis ca ea cu asta a reusit sa-si hraneasca copilul 7 luni. si era disperata ca nu avea lapte. ma bucur ca tu ai din belsug.

oare am uitat pe cineva? fetele care nu au mai aparut de mult...unde va ascundeti?

oare acasa scoala mai incepe pe 15 septembrie? sau a inceput ieri, de luni? s-au numarat bobocii si la noi vad ca se numara dovleceii intr-un ritm ametitor.

MangaGirl 37+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 3 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

woooow cap 200



vai de mine unde am umblat?atatia dovlecei au venit pe lume




Aida ...
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Alex ..ia trage-l pe sot de perciuni..sa stea acasa cu tine..hai, nu mai fi suparata....asa sunt soacrele..poame acre

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


31+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 7 SAPTAMANI

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Neata, va las si eu o cu frisca, asa, ca azi e sarbatoare!!

La Multi Ani Dana, iti doresc tot binele din lume, sa fii fericita si vesela ca pana acum, ca norocoasa sigur esti cu asa sot si cadoul din burtik! Si multumim mult de tratatie, servesc si eu niste croissante cu ciocolata si lapte.


Felicitari Anomis, sa-ti traiasca baiatul, sa fiti ferciti si sa va bucurati de el!

Bine ai venit acasa Luto, ai un baiat ff frumos, e la concurenta cu Bruce-ulica! Asa ca mamici de fete fiti pe faza, ca oferta este limitata!

_
37+ cu dragostea noastra Victor
poze

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Manga scoala a inceput de ieri.

Aida de cand te asteptam!

Camy el nu a zis clar ca se duce, dar l-am simtit din voce ca il cam mananca undeva, plus ca e si el genul care ii e frica sa nu se supere ma'sa desi sunt sigura ca nu ar fi mare chestie, dar e el asa mai prostutz......ooooooof, sper sa ii pot explica cu calm diseara si sa se lamureasca....eu l-am ales pe el intotdeauna in defavoarea alor mei, cu toate ca ei de ajuta infinit, si tare imi pare rau cand vad ca el nu ar face la fel....dar poate doar exagerez eu si nu va pleca nicaieri.

----------------------------------------------
Alexandra 37s+ cu fluturasul Alessia (Ruxandra)
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

AMR aprox 2 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

woooow cap 200



vai de mine unde am umblat?atatia dovlecei au venit pe lume




Aida ...
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


pai vezi? mai stai si tu pe acasa, ca explodeaza plantatia

MangaGirl 37+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 3 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Iulika Maria Kinga

Scoatem spritzul, cum sa nu!!! vine fataaaaaaa!!

am si must daca vreti (trimis de mami pe Dacos)..bagam la bufet si nuci, d-alea bune de care ii plac Aidei

eu ies putin..las niste mandre agitate pentru Vik

VIK

va tzuc!! ma intorc cu struguriiiiiiiii!!!

Dana 37s mamica mandra de
AMR 18 zile pana ne vom indragosti iremediabil, irecuperabil..forever and ever!

Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



neataa

cine doreste o ? fac cinste!

cris am intrebat la fetele de austria sa vedem daca raspund. daca nu, o sun pe lili caci sotul ei a fost la viena inainte sa se nasca sara si i-a luat absolut tot ce trebuie la jumate de pret fata de ro!!

alina ce mult seamana fratiorii!!!! e o scumpa pisicuta ta!

fetelor .. de kateryna mai stie cineva ceva?? Doamne ajuta sa fie bine printesuca!

lucia te asteptam ca painea calda!!!! ne-ai lipsit si tu, sa stii!!!

andrusca suna superb Amelie Sophie ..


postez si revin ca mi s-a blocat laptopul .. fix cand deschideam pozele cu gogosarul scump!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 37+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput