FIV Dr. ALBU DRAGOS

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Hopefull, eu ptr dr Albu am toata stima. Din punctul meu de vedere este foarte bun si ca om si ca medic. Plus ca este si foarte cinstit adica nu te face sa iti faci sperante, daca nu sunt sanse. Il cunosc de 3-4 ani si am facut la dansul 3 laparoscopii si acum un FIV, sunt in a 4-a zi de la ET.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

rica ceva simptome

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Ce simptome ..... azinoapte am avut o usoara stare de voma, poate de la progesteron, dar eu stari de voma aveam si inainte de ET. Mire ce sa mai nici o stare.
Deci luni faci punctia, hai ca te apropii.
Eu vreau sa fac testul in z12 sambata, 8 Mai. Ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

incearca, nu cred ca e rau
fiind transfer la 48 de ore, cred ca tre sa asteptam mai mult un pic ca asa avem o valoare buna de beta,dar poti incerca si pe 8.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Mirela, Rica va multumesc! Aveam eu un feeling ca pot avea incredere in el dar aveam nevoie de confirmare! Daca el a hotarat ca e mai bine sa-mi faca clasica decat laparo, inseamna ca e responsabil! Ca am dat de destui iresponsabili pana acum......de la ei cred ca mi se trag o parte din problemele pe care le am. Acum am si mai mare incredere ca voi reusi....asa ca din iunie ma alatur voua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Mire eu am facut punctia vineri si ET luni asa ca este transfer de 3 zile.
Hopefull multa multa bafta si bine ai venit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Fetele mai am o intrebare.....asa in perspectiva: cat costa fiv-ul cu tot ce trebuie...adica analize, tratament, etc??? Stiu preturile de pe site, dar vreau sa stiu in total la cat ma duce...sa stiu de cati bani trebuie sa fac rost! Pupik!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Hopefull, este dificil de spus, ptr ca depinde de cum raspunzi la stimulare, dar considerand amh tau mai mult ca sigur ca o sa faci doze mai mari. Eu spun sa ai deoparte cam 150 mil. Asta este parerea mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Multumesc mult Rica....e bine de stiut! Eu intelesesem ceva de 180.....si credeam ca am inteles aiurea...dar nu mai conteaza banii...ca tot noi ii facem...important e sa obtin embrioni si sa-mi reuseasca FIV-ul!
Va multumesc mult ca mi-ati raspuns la intrebari si ca m-ati primit la voi! Dumnezeu e sus si va avea grija de noi! Pupicei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

hopefull dupa calculele mele am ajuns la 110 mil lei

Mergi la inceput