Timisoara Impreuna(159)Emma te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Deya, nu ma confunzi, mie nu-mi amorteste dar ma doare de sus pana jos, uneori nu pot sa merg asa mari is durerile dar vinerea viitoare ma duc la chiropractor sa ma repare sa vezi ce zburd atunci

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Lallaaaaa luuuuluuuuuuluuuuu imi lipseestee suflleetulll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Mama Maria, ne jucam in zapada, ne jucam in frunzele doborate de toamna, ne jucam ... in ce vrei tu. Spiridusul si distinsa lui mama abia asteapta o "pietena noua" . Iti pove eu in particoler reactia spiridusului la veste, e tare rau, tipic copilareasca .... Maria, mama Maria, imi zumbzaie rau in cap expresia asta.

Deya, amortizu asta poate avea multe cauze. De la lipsa de calciu, la o nevralgie, la ceva legat de sciatica - da' atunci is si dureri mari... apoi numa dr. poate stii.

Dragelor, va doresc weekend minunat. La asa vesti, cu doi copilasi in zona, numa fain poate fi!!!!! Mai dragelor, voi va dati seama, avem doi copii sositi in gasca. Yupiii ... numa buni de smotrocit, de facut griji pentru ei, de intalnit cu toii, mai, ni s-a marit familia, maaaaai!!!!!!!

Sunt in al !!!!

Mai, ma duc totusi sa ma culc, ca maine trebuie sa fac smotur mare la casuta dupa operatiune soarecul, sa coc vinete si sa pun muraturi !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

wow ce super veste
felicitari Maria sa fiti sanatosi cu totii si sper ca lunile astea sa treaca ca vantul si sa aveti printesa cat mai repede langa voi

aida ce mai face micul print? v-ati acomodat acasa?

pe toate un we minunat

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Silvaaaa, biiiiiig hugs! vai ce ma bucur ca te-am auzit!! stii ca-s oameni pe care chiar daca nu i-ai vazut deloc la fata ai senzatia ca-i stii de-o viata?! la fel simt io cu tine...parca te stiu de cand lumea iar faptul ca esti la mii de km ii asa...un mizilic...luv iu fata draga!

Dana, ca sa vezi ce simple sunt lucrurile pentru copii
Alexandra o sa stie de la inceput povestea ei si va incurajez sa le spuneti si voi copiilor vostri cum a intrat ea in viata noastra
Cum ca unii copiii cresc in burtica la mama lor iar altii cresc in inima si se nasc din suflet si cum Doamne Doamne si iubirea pentru ea ne-au dus la ea si acum am gasit-o

Nu va temeti sa-i lasati s-o intrebe ce-i cu ea, o sa stie raspunsul potrivit, am incredere si o sa avem grija de asta. Si se vor obisnui si ei cu notiunea asta de adoptie si vor intelege ca un copil adoptat nu e ciudat sau diferit de altii

Dana, stii...acum vreo 2 luni i-am zis la huzbant ca ar trebui sa ne indreptam atentia spre copii putin mai maricei (noi pe cerere am scris initial pana in 2 ani) ai feed-back instant la actiunile tale, poti investi ii ei rapid si intens tot ce ai acumulat si multe alte motive printre care si cele spune de Lori deci e un copil tare istet, stie bine ce stie

cea mai tare remarca a avut-o stie ea cine <<numa' buna de plecat cu ea in concediu >> luv iu fata draga

acuma trebuie sa cautam un dulap de haine pentru zuza si sa incepem sa luam una alta. asa de goala e casa fara ea, abia asteptam s-o aducem acasa!!!

ehehehe, ieri mi-am dat seama ca anul trecut in 10 sept. aveam programare la Szeged, programare pe care am anulat-o dupa ce in 9 sept. am depus cererea de adoptie. Acuma, joi in 10 sept., ne-am intalnit cu ea

sa se acomodeze dupa ce o fi acasa si faaaaceem kinder party clarrrr

sa aveti week-end fain si cu mult soare. in suflet.
pup gaska

mamica de Alexandra Ioana

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

hello fetele
doris ff fain noul look!
maria felicitari!sa mearga totul ca uns in continuare si sa va bucurati imppreuna cu printesa cat mai curand!
va doresc tuturor un we placut

DIANA-mami de pitici nazdravani
http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

monica saru'mana!
am vorbit cu zuza si mor de dragul ei cum tzuca telefonul muaaaaahhhh
azi a fost cu calul...huh, sper sa nu-mi ceara asa ceva
pfff...ii ca si cum ar fi in vacanta la bunici...da' trec si astea 2 luni si o s-o avem acasa imediat
hehehe, s-a mutat data, pe 21 mergem la ea

oana, cum a fost la Cluj??? baga nasu cand vii si spune cum e papusa?

pup gaska imprastiata


mamica de Alexandra Ioana

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salut,

Nici eu nu am avut acces la DC,nush de ce si cum si in ce fel....dar iau totul de-a gata si zic "asta e".

Mama Simona....

Ce de emotii.....asa ca va las dezlantuite aici....ca eu ma dezlantuiesc in particoler....de diverse!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

la ce emotii is pe aci ati uitat si de cafa ... asadar daaarrrrrr fara tigara declar inceputa, pentru mine, campania ma las de fumat iar de luni voi fi si slaba.com

Maria, luv iu si io, ti-am zis ca era musai sa te aud, te-ai lipit undeva acolo
Aida, cum mai sunteti? Cum e bebe Eric?
Dani si Pianna, eu am lansat doua campanii, va tenteaza vreuna?

Faceti careva paine? ma tenteaza sa incerc sa fac dar nu stiu cum?

gasca

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Silvana eu zic pass la amandoua, desi-s mare amatoare de concursuri. De fumat, nu fumez, si de slabit...sunt in plin proces de fabricare a unui .

Da' ma ofer voluntar sa fiu "arbitru" la ambele!

Mergi la inceput