Timisoara Impreuna(159)Emma te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mariaa, abia asteptam vestea asta si taman azi mi-a picat pc-ul, DC-ul

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Mariaaaa da eu vreau neaparat sa imi spui cum mutati lucrurile prin casa cum va pregatitise poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

deia, esti mortala
pai mutam medicamentele, schimbam locul cheii de la poarta, mutam cutitele (deh, noo ne erau bune la indemana pentru intimidare aaa, glumesc...sa nu chemi politia!! ), stabilim locul de dormit si alte stuffuri din astea ce tin de organizare

si se pare ca ne inmultim si mai tare pe iarna pe strada mea la nr.16...huskiotii au nunta...so, daca totu-i bine, la iarna avem puiuti de huskioti numa buni de smotocit in zapada se anunta amator careva?!

bei, am vorbit cu zuza mea...asta nici nu ma aude, jur...cica: unde-i Laci?!
jizzz...ma si ia la rost deja!

Daria, asta-i viata, cu bune si cu rele

pup gaska

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Maria, si eu te iubesc mult! Sunt asa de fericita ... am lacrimi in ochi. E superb, cand am deschis dc dupa amiaza tineam pumnii stransi, stransi si am vazut ca tu erai ultima care postase, si mi s+au zburatacit toti fluturii din stomac. Sa traiesti mamico alaturi de familia ta superba.

hai inchei ca n+am cuvinte si lacrimez de+a nebuna, se uita colegii cu mila la mine .... Inca o data YUPII




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Maria am plans cand ti-am citit mesajul. Ma bucur foarte foarte mult pentru tine, de fapt pentru voi. Vezi,e nevoie de putintica rabdare si Doamne-Doamne le aranjeaza pe toate.

Felicitari din toata inima noi mamici (si taticului, bineinteles)!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Mariaa iubita ta nu te aude dar te iubeste .(scuze ca ma bag da-s fericita pentru voi)

Ei sunt norocul meu : Razvan si Maria
Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui asi

Mariaa iubita ta nu te aude dar te iubeste .(scuze ca ma bag da-s fericita pentru voi)


Asi iubita...tu poti sa te bagi dimineata, la pranz si seara io pun covoru' rosu, pe cuvant al meu a declarat scurt azi: mi-a distrus toata cazemata...sunt bulversat

am vorbit acuma seara si zuza manca orez cu puperci si i-a zis la al meu 'tata Loti' ...la care io m-am dus afara am luat matura si farasul si am incercat elegant sa-l adun de pe jos...
sunt bucuroasa ca a crescut la casa, la tara intre dealuri, cu lapte de vaca (cum o sa-i dam si noi) cu mancare adevarata si cu aer adevarat.

dana...ne jucam in parc?! aa?! sunt datoare cu niste poze la tine iubita te imbratisez tare ca te bucuri alaturi de noi

pianna, stiu ca si voi va doriti tare un copil. va urez sa vi se implineasca dorinta cat mai curand



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Da poate primesc si eu niste poze Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

deiule


_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

luv ya back.
Da restul de ce absentati asa?Ar trebui sa sarbatorim aici...


ps:Silvana tu ai probleme cu coloana?Iti amorteste si tie un picior?Sau te confund....ca eu am un picior amortit...si ma gandesc ca e de la coloana...

Mergi la inceput