Mamici de fulgusori de nov - dec 2009 (99)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Salutare .
Fetelor am citit vreo 3 capitole din urma Daca am fost lenesa...
Ma bucur ca sunteti ok.
Vazut lista Siminei Nu o arat la sot ca face infarct
Saptamana care vine dam si noi startul serios la shopping. Abia astept.
Lorelix Casa de piatra !
Ramonika ai dreptate cu dulciurile. Eu de cand am ramas gravi, nu mi-au mai facut cu ochiu'
Sper sa mai primim vesti de la Gia.

Ma duc la orizontala ca bebelina mea ma bate cam rau

27+

http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciandrea spune:

Salutari si de la mine fetelor!
Nu am intrat pana acum pentru ca am avut o pana de curent la servici, nu stiu pana cand au stabilizat-o, dar am intrat repede sa va salut si sa mai citesc din urma.
Va poop cu drag!

22+ MARIA TEODORA
www.flickr.com/photos/38638325@N05/?saved=1" target="_blank">poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona9999 spune:

Buna dragele mele

Citim pr fuga, si scriem repede....

Bine ai ajuns Lumi

cea mai fericita cu 31+
sa fim sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona9999 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lidia74
RAMONACOPOT eu folosesc ulei de masline de jumatate de an. De cand l-am descoperit am renuntat la uleiul de corp cu care ma dadeam inainte. Eu pun ulei de masline si cateva picaturi de ulei de menta intr-o sticluta cu pulverizator si ma dau pe pielea uda dupa ce fac dus. Apoi imi iau halatul de baie. Intra f repede in piele si nu ramane unsuroasa iar pielea a devenit catifelata.

Lidia


Ai dreptate Lidia, uleiul de masline e ft bun si e si cel mai natural..... dintre creme....

cea mai fericita cu 31+
sa fim sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:


Avem deja un fulgusor!!!!!!

Bine ai venit pe aceasta lume micutza Gabriela!!!! Sa cresti mare si sa fii sanatoasa!!!! Recuperare rapida mamei Gia si felicitari!!!!!

Doamne Ajuta tuturor!!!!!! S-a dat startul la nasteri!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
25+ cu Nicholas!
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona9999 spune:

Felicitari Lorelix casa de piatra si copii multi si sanatosi . pt proaspata Doamna.
Si in curand pregatim buchetul si pt Pirelia

cea mai fericita cu 31+
sa fim sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Vreau sa felicit din suflet pe Simina care a reusit sa nu mai fumeze de cateva zile Bravo!

Noi am fost aseara la control si bb e bine.....aici nu se face eco la fiecare vizita din pacate dar masuratorile sunt ok si asta e imp.
I-am ascultat inimioara si tot e si asta ceva! Dr mi-a recomandat sa merg la aqua-gym, ptr relaxare si comunicare cu alte burtici! Am discutatdespre politica spitaluluiin ceea ce priveste participarea sotului la nastere si bagajul personal impreuna cu al lui bb! Mi se pare super-ok totul asa ca abia astept sa treaca restul saptamanilor! Urmatoarea eco abia in jurul sapt 30
Asta e!

Vad ca se discuta o gramada de subiecte interesante.

Va pe toate!


mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
25+ cu Nicholas!
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona9999 spune:

LauraIrina deosebit de interesanta si haioasa patania ta cu vaccinul..... si acus la a 2a doza, te duci benevol, sau te lasi din nou luat prin surprindere???

cea mai fericita cu 31+
sa fim sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Buna tuturor

Lumi, bun venit acasa in Iasi.... te asteptam si pe forum activa

Ramonika, ai dreptate.... nu ma mai complic deloc sa ascult gura lumii. Astept sa intru in prenatal si sa uit de griji. Abia astept sa-mi concentrez toata atentia pe Mihnea. Si te rog nu ma mai ofusca spunand cat ai luat tu ( 5 kg) ca eu deja am aproape dublu... daca nu chiar dublu...

Laurairina, pai.... si nu ai protestat? Eu o lasam cu acul in mana... chiar daca ulterior as accepta vaccinul.... sa se oboseasaca sa-mi povesteasca macar cat de minunat este

Eu am ascultat ieri la stiri despre faptul ca vor sa inceapa in decembrie o campanie de vaccinare impotriva N1H1. Ma ia cu groaza.... alt vaccin testat direct pe oameni.... si bebeii nostri vor fi mici mici... sper sa nu le vina idei marete....


27+ Mihnea
aniversarea nuntii noastre

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

articol despre vaccinul impotriva gripei porcine

na ca nu merge.... ca au si ei topicul acesta

27+ Mihnea
aniversarea nuntii noastre

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput