Gravidute si mamici de Constanta (66)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

HapyUka,multa sanatate tatalui tau! Iar tie,nastere usoara!
Dana,la Casa de Cultura se face gimnastica si e o grupa si cu copii mici parca 3-5 ani; l-am dus pe Matei pe la 2,5 ani,dar era prea mic si nu se incadra. Merita sa incerci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns docdecap spune:

gravidutelor, mamicilor, dragele mele, pe pagina 3 sunteti doamnelor??

doar n-ati fugit cu toatele la curatenie si calcat de rufe.

oti fi in parc, ca inca mai e e vara, apoi vine toamna /iarna si ne tragem la gura sobei...

pup burtici si bebei (fara grija, nu am virusi, nu sunt racita, etc etc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Citat:
citat din mesajul lui monicus

Superrrrrr...
Concediul platit pentru cresterea si ingrijirea copilului de pana la 2 ani, respectiv 7 ani, in cazul copilului cu handicap, va fi recunoscut ca vechime in munca, potrivit unui amendament la proiectul legii salarizarii unitare in sectorul bugetar, acceptat de Guvern, in sedinta de duminica.

Printesa noastra dulce Ana (15.12.2008)
pozele mele
Povestea nasterii


Mami Fericita Non-Stop

perlute




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

salutare!!!

dady68...la multi ani pentru Andreea

irina 81, multumesc de sfat, voi incerca la scoala sportiva de la flamanda, mai intai sa vedem cum cupleaza la gimnastica si apoi la dansuri...inca n-am ajuns, probabil in zilele urmatoare...
aseara au revenit si copii mei acasa dupa 2 saptamani si jumatate de vacantza cu bunicii la munte...azi am fost la plaja, au intrat in apa...imi reintru in jobul meu de mamica greutz dupa atata perioada

happy_uka cum e?...cred ca acum savureaza momente de fericire, cu fetitza in brate asteptam vesti...

toate cele bune...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

La multi ani Andreea de daddy68!



24+

odiseea noastra, trusou bbluse
nepoteii mei, viatza la tzara, noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

Citat:
citat din mesajul lui mav

Citat:
citat din mesajul lui monicus

Superrrrrr...
Concediul platit pentru cresterea si ingrijirea copilului de pana la 2 ani, respectiv 7 ani, in cazul copilului cu handicap, va fi recunoscut ca vechime in munca, potrivit unui amendament la proiectul legii salarizarii unitare in sectorul bugetar, acceptat de Guvern, in sedinta de duminica.

Printesa noastra dulce Ana (15.12.2008)
pozele mele
Povestea nasterii


Mami Fericita Non-Stop

perlute








Ar fi klumea, dar eu auzisem tocmai contrariul...



24+

odiseea noastra, trusou bbluse
nepoteii mei, viatza la tzara, noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Andata, cu intarziereLa multi ani pentru Octavian!Sa te bucuri de cele trei flori minunate ...un adevarat buchet al vietii !!
Dana , Lariselmultumesc mult pentru urari!


<<<Doar eu si lumea intreaga!>>>

nasi 2009!
poze!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns docdecap spune:

tania, nu m-am mai uitat pe prim apagina (nu ca ar fi prea departe..) si acum am vazut ca o aniversati pe andreea.
ii urez ei sanatate multa si recuperare rapida si buna, iar tie (si tatalui) va urez sa nu ajungeti sa folositi pusca aia incarcata de sta dupa usa pentru cand vor veni petitorii buluc...

mav, habar n-aveam ca pana acum CIC nu era vechime. nici nu mi-a dat prin cap, pe bune.

noapte buna!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Ba era pana acum vechime, doc....dar in noua lege a salarizarii se s.t.i.p.u.l.a sa nu mai fie. Se pare ca au bagat un amendament ca sa fie in continuare vechime. (auzicem ca ti s-a stricat calcu...sau netu, sper sa-l repari repejor!)

Andreea, LA MULTI ANI!

Edit: scuzati modalitatea de exprimare,pur romaneasca

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007)
Poze Maria Sofia
www.desprecopii.com/cover/albumphoto/folderview.asp?bid=&folder=creem" target="_blank">Sunt vedeta DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Monica si Caty! la randul meu!

monica..pana una alta(pana mai creste0, Anduta se apara singura cu ..carjele, pentru ca n-a scapat inca de ele...astazi mergem la o noua evaluare..

<<<Doar eu si lumea intreaga!>>>

nasi 2009!
poze!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput