Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (64)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ela78

Novus, si noua ne-a zis pediatra ca nu prea e inchisa fontanela.. Mi-a zis sa-i dau cate 4 picaturi/zi timp de 6 saptamani.



Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)
eu le dau 7 de la nasterela gemeni spunea dr ca oricum sunt mai mari..nu am cerut explicatia...



Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

Poze gemeni


Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

serios???? pai hai pe la mine

Citat:
citat din mesajul lui gabi86

fetelor cum faceti fata statului in casa din cauza vremii? eu obisnuiam sa l iau pe robert si sa ma plimb muuult (noi stam in chiajna langa militari )si luam tot satu la picior acum doar asa un pic pe strada ca ingheata puiuazi pe la pranz l am plimbat vreo 20 de min si avea un nasuc rosu ca un om de zapada dar ii placea grozav ca nici nu misca statea si privea .oare la iarna cum vom trece peste atata stat i casa?




25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

ayla - asta da veste buna. nu e nevoie sa iti zic ca am stat cu pielea de gaina pe mine o jumatate de ora dupa ce am citit. va doresc sa isi revina complet si fara urmari cat mai repede

dyana - merci de explicatiipoate ma duc sambata ca sa am companie


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

M-am uitat si eu pe site-ul cu hainute, numai body-uri cu maneci scurte.. Si hainute groase de iarna??? Acesta e site-ul alora cu depozitul de haine? Unde a gasit Dyana?

Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ela78

M-am uitat si eu pe site-ul cu hainute, numai body-uri cu maneci scurte.. Si hainute groase de iarna??? Acesta e site-ul alora cu depozitul de haine? Unde a gasit Dyana?


Sunt si groase, daca ai rabdare sa le iei pe toate la "vizionat", dar sunt amestecate.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

PISIK, ARIS multumesc pentru lamuriri, asa teama imi era ma gandeam sa nu-i bage furtunase pe gat sau ceva.....
pisik, tu pentru ce ai facut investigatiile astea, parca voma pisika ta mica????...stiu ca ai povestit, dar nu mai tin minte...daca vrei sa-mi spui...te rog.
Al meu nu ia in greutate si are scaun dupa fiecare masa....nu-i place lapticul...si medicul a zis sa-i faca testul cu bariu si de intoleranta la lactoza sau protenia din lapte. Binenteles ca mi-e teama ma gandesc sa nu fie ceva complicatii...totusi ia in greutate putin da ia, asa ca sper sa fie ceva usor tratabil.

Cat despre stat in fundulet nici al meu nu sta, eu i-am luat de la IKEA scaunel pentru masa....unde si servim masa sta foarte bine in el...si nu a fost nici scump..parca 950 mii vechi.
De vorbit vorbim..."dadada" si bineinteles a sps "tatata", tacsu beat de fericirezice: "vezi nu sta fara tine, dar ma striga pe mine".
Monica, sanatate si tot binele din lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabi86

vai cate hainute frumoase au astia cu depozitul lor pacat ca e departe si accepta doar comenzi mari, daca erau mai aproape si acceptau comenzi mai mici era super cred ca se imbogateau doar de pe urma noastra nu credeti?

sunt sigura ca se face o comanda comuna ca data trecuta. si ti le aduce acasa; dupa ai distribuitul e mai complicat, dar noi ne-am descurcat.. trimis soti... prin posta...monvas a fost eroina

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel mic de 5 lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabi86

petrean si eu mi am pus aceiasi intrebare dar oricum sunt superbe eu cautam ceva imblanit si nu am vazut asa ceva.

vezi ca sunt 27 de pagini de hainute; iti ia o zi sa le cercetezi pe toate; si sunt si multe hainute groase, cum de nu le gasiti????? la nanette sunt o gramada captusite; fasuri nu prea am vazut, mai mult din astea de velur captusite, si bunbac captusite; eu ma feresc de fas, deocamdata, ca stiu de la mine ca nu respir deloc bine in el; mi se pare ca ma incing super rau si nu ma aerisesc deloc.... dar pentru vant, asa e, e cel mai bun

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel mic de 5 lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Sa va arat mandrele lu`tatimami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

Citat:
citat din mesajul lui gabi86

petrean si eu mi am pus aceiasi intrebare dar oricum sunt superbe eu cautam ceva imblanit si nu am vazut asa ceva.

vezi ca sunt 27 de pagini de hainute; iti ia o zi sa le cercetezi pe toate; si sunt si multe hainute groase, cum de nu le gasiti????? la nanette sunt o gramada captusite; fasuri nu prea am vazut, mai mult din astea de velur captusite, si bunbac captusite; eu ma feresc de fas, deocamdata, ca stiu de la mine ca nu respir deloc bine in el; mi se pare ca ma incing super rau si nu ma aerisesc deloc.... dar pentru vant, asa e, e cel mai bun

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel mic de 5 lunite

27?mie-mi apar 92 pagini..ce catalog vezi tu?



Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

Poze gemeni


Povestea noastra

Mergi la inceput