Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (64)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

Citat:
citat din mesajul lui gabi86

petrean si eu mi am pus aceiasi intrebare dar oricum sunt superbe eu cautam ceva imblanit si nu am vazut asa ceva.

vezi ca sunt 27 de pagini de hainute; iti ia o zi sa le cercetezi pe toate; si sunt si multe hainute groase, cum de nu le gasiti????? la nanette sunt o gramada captusite; fasuri nu prea am vazut, mai mult din astea de velur captusite, si bunbac captusite; eu ma feresc de fas, deocamdata, ca stiu de la mine ca nu respir deloc bine in el; mi se pare ca ma incing super rau si nu ma aerisesc deloc.... dar pentru vant, asa e, e cel mai bun

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel mic de 5 lunite

27?mie-mi apar 92 pagini..ce catalog vezi tu?



Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

Poze gemeni


Povestea noastra

www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii/sets/72157619756452025/" target="_blank">asta; la mine are 28 de pagini... poate depinde de latimea ecranului????????

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel mic de 5 lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

multumim pentru urarile de ziua onomastica
fetelor ce timp urat e afara ...noi nu am mai iesit de cand cu ploaia poate azi scoatem nasucul afara
dyana super hainute


Mami fericita!!!
Crestem mari!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

Citat:
citat din mesajul lui petrean

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

Citat:
citat din mesajul lui gabi86

petrean si eu mi am pus aceiasi intrebare dar oricum sunt superbe eu cautam ceva imblanit si nu am vazut asa ceva.

vezi ca sunt 27 de pagini de hainute; iti ia o zi sa le cercetezi pe toate; si sunt si multe hainute groase, cum de nu le gasiti????? la nanette sunt o gramada captusite; fasuri nu prea am vazut, mai mult din astea de velur captusite, si bunbac captusite; eu ma feresc de fas, deocamdata, ca stiu de la mine ca nu respir deloc bine in el; mi se pare ca ma incing super rau si nu ma aerisesc deloc.... dar pentru vant, asa e, e cel mai bun

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel mic de 5 lunite

27?mie-mi apar 92 pagini..ce catalog vezi tu?



Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

Poze gemeni


Povestea noastra

www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii/sets/72157619756452025/" target="_blank">asta; la mine are 28 de pagini... poate depinde de latimea ecranului????????

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel mic de 5 lunite

si unde dai?apoi?
eu am lcd de 21...cat de lat tb sa fie ecranul????



Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

Poze gemeni


Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean
si unde dai?apoi?
eu am lcd de 21...cat de lat tb sa fie ecranul????



Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

Poze gemeni


Povestea noastra

pai jos de tot pe pagina apar cifrele pentru celelalte pagini; mergi pana unde se termina explicatiile lor de cumparat

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel mic de 5 lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

Bogdana, e vorba doar de cate poze sunt pe pagina.
Daca accesezi http://www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii/
- iti da 92 pagini, iar daca dai click pe colectia vara toamna iarna, dreapta sus - http://www.flickr.com/photos/imbracaminte_copii/sets/72157619756452025/ - iti arata 28 pagini.



mihaela, mami de www.flickr.com/photos/41196370@N05/" target="_blank">Calin Cristian, 14 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Monica, ce veste extraordinara!Vezi cat e de puternica dragostea voastra? Cand ai visat tu el s-a trezit, nu?Ma bucur enorm, am plans si eu cu pielea de gaina cand am citit mesajul tau!Te imbratisez si iti transmit si eu din forta mea (ti-o dau tie toata, ca eu ma descurc si fara) Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

salopetele 3625 si 3625' (ben captusit) am una de 6 luni, luata la prima comanda, si una de 9 luni luata acuma; mutzu habar nu am cat de lung e, oricum abia intra in hainele de 6 lui, am trecut la cele de 9; nu e foarte lungut, o sa-l masor, dar oricum eu zic ca ce am luat sunt bune pana la 1 an, mai ales ca in aprilie cand face el un an, n-are cum sa mai fie cazul de salopetele alea; eu le-am calculat asa, ca pana la 10 luni, adica februarie
stai ca am masurat salopeta de 9 luni... are 56 de cm de la cusatura de la gat pana la talpute; mutzu meu din ce am reusit sa masor acuma (da asa, mai mult de fantezie ca se zbate ca un viermisor, are 48 de cm de la umeri la talpute; l-am imbracat cu ea si inoata saracu' deci, clar acuma o folosim pe cea de 6 luni (care e in uscatorie deocamdata, dar o masor si pe aia mai tarziu si va zic); stiu ca se recomanda iarna sa fie mai mari, dar in asta de 9 luni, sincer abia-i ajung manutele in maneci, deci e maricica (i-as fi facut o poza, dar nu-i convenea ca avea manutele inchise acolo)

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel mic de 5 lunite


Diana, multumesc mult! Cred ca voi lua de 12 luni. Calin are 56 cm de la umeri la talpite. Sper sa-l fi masurat corect ca acum doarme si are o pozitie de somn tare ciudata!

mihaela, mami de www.flickr.com/photos/41196370@N05/" target="_blank">Calin Cristian, 14 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

Monica, minunate vestile! Cu siguranta de acum inainte vestile vor fi din ce in ce mai bune!
Suntem in continuare alaturi de tine si ne petru Alex si familia ta frumoasa!

mihaela, mami de www.flickr.com/photos/41196370@N05/" target="_blank">Calin Cristian, 14 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Incerc sa scriu de pe mobil, sunt la spital.
Alex a iesit din coma, fantastic, azi dimineata la 6 jumate. E incredibil, o sa tin minte asta, si legatura dintre noi, mai ales in unele momente... nu mai spun acum.


Doamne ajuta sa fie si mai bine!



Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Bazar pentru:Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

gabi, hai ca nu se intelege nimic din mesajul meu anterior. ideea era ca suntem vecine. eu stau langa policlinica noua. tu?

Citat:
citat din mesajul lui aris26

serios???? pai hai pe la mine
Citat:
citat din mesajul lui gabi86

fetelor cum faceti fata statului in casa din cauza vremii? eu obisnuiam sa l iau pe robert si sa ma plimb muuult (noi stam in chiajna langa militari )si luam tot satu la picior acum doar asa un pic pe strada ca ingheata puiuazi pe la pranz l am plimbat vreo 20 de min si avea un nasuc rosu ca un om de zapada dar ii placea grozav ca nici nu misca statea si privea .oare la iarna cum vom trece peste atata stat i casa?




25 martie 2009




25 martie 2009

Mergi la inceput