Bulgarasi si globulete de nov-dec2007(194)
Raspunsuri - Pagina 7
bb_yasmi spune:
helloo
sunt mai bine, multumesc fetelor care au intrebat! am inceput sa iau antibiotic si e mai bine., iasmi se pare ca nu are nimic!! doamne ajuta!!
peste putin timp pun doua pozici cu maria , surioara lui matei
!! (cu acordul tatalui bineinteles
)
_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"
happy mom Lavi &
ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007 
bb_yasmi spune:
cateva pozici: http://s689.photobucket.com/albums/vv259/bb_yasmi/
_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"
happy mom Lavi &
ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007 
ellis spune:
Neata!
Yupiii! ce scumpa e Maria! si mare!
BB - ma bucur ca ti-e mai bine si ca Iasmi nu are nimic.
cred ca ma ia pe mine ceva, ceva.
bb_yasmi spune:
neata
da ellis, e scumpica si grasunica!!! si ce de par are!!!

ellis ia aspirina, ceva, poate mai poti preveni!!
_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"
happy mom Lavi &
ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007 
ellis spune:
BB - merci, iau, mai iau, dar...
dar ce e cu tine asa devreme? te-a trezit antibioticul?![]()
bb_yasmi spune:
nuuuu...fii'mea....:( azi s a trezit de la 7.30.....
dar ce pretentii sa am: la amiaza doarme cate 3 ore-3 ore juamte, iar seara la 22 doarme deja!!! cred ca ii ajunge si ei!! ![]()
![]()
mai stam putin si mergem la copii!!!
_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"
happy mom Lavi &
ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007 
adinag spune:
Roxxy, felicitari pentru scumpetea Maria! Sa fie sanatoasa si fericita, iar tie recuperare rapida!
Lavi, multa sanatate! Bina ca macar nu are nimic buburuza. Tare mult mai doarme, chiar ai dreptate.
Sunt pe fuga, stresul e mare in zilele astea :-)
Ellis, merci mult, am citit, chiar eram curioasa.Nu cred insa ca as reusi sa mananc 3 zile doar carne... Poate tai zilele cu carne :-D
adra_bell spune:
Buna!
Pfuiii, ma chinui de o juma de ora sa intru pe forum, tot imi apare reclama aia idioata de la IKEA si ramane acolo.
Lavi, multa sanatate! Cam atat doarme si Eva mea, nu credeam ca o sa ajung vreodata sa fiu multumita pe programul ei de somn
adra_bell si
Eva-Elena (14 nov 2007)
about Eva
secolul XX la subiectiv
Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce
Victo spune:
adra, despre produsul acesta vorbeam eu ieri.
http://www.corinedefarme.fr/fr-FR
Paula si Stefan (30 oct. 2007)
