Bulgarasi si globulete de nov-dec2007(194)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

adina, pai de ce crezi ca am inceput sa merg la fitness???
ma bucur sa aud ca floris e mai bine!!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Chiar te-ai apucat serios de fitnes? Bravo tie!!!

Mi-am trezit cu greu copilul, acum ma duc sa-i fac laptic si o omleta (ca mi-e pofta mie :) )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Astai o poza care-mi place tare mult:
http://picasaweb.google.at/adinasv/September09?authkey=Gv1sRgCN-Y7LH8zOmcFQ#5377528487168105794

mai e una, dar e cu patratelul rosu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Citat:
citat din mesajul lui adinag

Mi-am trezit cu greu copilul, ....

Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)

Hmmm, oare cum o fi? A mea se trezeste la cel mai mic zgomot, de la 6 dimineata pana la 8 doarme foarte agitat si se trezeste de cateva ori. Azi s-a trezit la 7, acum a iesit cu ta-su p-afara si e foarte nervoasa:(

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
about Eva

secolul XX la subiectiv


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Citat:
citat din mesajul lui adinag

Astai o poza care-mi place tare mult:
http://picasaweb.google.at/adinasv/September09?authkey=Gv1sRgCN-Y7LH8zOmcFQ#5377528487168105794

mai e una, dar e cu patratelul rosu


Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)

Superba lume blonda:). Toti trei

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
about Eva

secolul XX la subiectiv


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Adra, asa e el in ultimul timp. Dimineata doarme asa adanc... in schimb noaptea se trezeste la cel mai mic zgomot si in primele ore de somn mereu tipa in somn, se foieste, mai plange :(

Multumim de aprecieri, numai ca io-s falsa (blonda) :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Buna dimineata !
Adina, chiar superbe pozele, nu stiu de ce nu ma lasa sa pun comentariu... V-am amendat cu patratelul rosu. :P

Alina si Maria - 3 nov 2007
Primul orice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adinag

Astai o poza care-mi place tare mult:
http://picasaweb.google.at/adinasv/September09?authkey=Gv1sRgCN-Y7LH8zOmcFQ#5377528487168105794

mai e una, dar e cu patratelul rosu


Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)


sunteti niste frumosi...iti seamana tare bine amandoi...

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!

BLOGUL NOSTRU

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

cu mii se scuze de intarziere: BIANCA LA MULTI ANI FERICITI ALATURI DE FRUMOASA TA FAMILIE!!!!! cum te-ai petrecut???

LA MULTI ANI BIANCA si din partea mea. Cu intarziere,dar din suflet.

De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui adra_bell
Multumesc, am fost la Balcic sa o botezam pe nasica mica. Eva s-a comportat multumitor, pe drum a dormit si la dus si la intors, p-acolo a cam zapacit personalul hotelului, cred ca au respirat usurati saracii cand au vazut ca plecam. Avem poze si pe blog

Super poze! Iar personajul principal e adorabil.
Te perfectionezi pe zi ce trece.

De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput