Bulgarasi si globulete de nov-dec2007(194)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

ALINA - poate dupa ce se acomodeaza, Maria va manca la gradi; adica eu sper din suflet, ca uite cum a mea papa mai bine acolo decat acasa.
de noi, ce sa zic, plangem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Roxxy, ma bucur mult pentru voi...ce minunat trebuie sa fie....sa fiti sanatosi si fericiti!

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!

BLOGUL NOSTRU

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Neata!

De la lume adunate si-napoi la lume date...



Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Neata!

De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...


Neata!
Hai ca am terminat de facut bagajele, si am intrat sa va urez tuturor un week-end frumos!

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
about Eva

secolul XX la subiectiv


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

multumesc fetelor

roxana ce m-am emotionat... ma bucur tare,tare pt voi..

andra ..eu am cam pierdut firul... cred ca plecati in vacantza nu? sa aveti parte de clipe placute!

elli dulcica tare alessia ..plangacioasa mica

o zi buna si un we frumos tuturor!


"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la 7-8 lunitze,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Neata!

'ziua!..... se pune?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

aoleo..rau am ajuns de intram numa sa salutam..
in spiritul discutiei de azi.."noate buna!"

Paula si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

somn uosr.....

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

eu sa zic neata atunci, daca Lavi a incheiat ziua de ieri...

*********************************************************
Andreea si Eric, micul meu univers... (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!

BLOGUL NOSTRU

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

hellooo

eu iarasi sunt pe ghimpi.....sunt a 33-zi si nu mi-a venit...., burta ma doare dar nimic!! desi nu ar trebui sa am motive sa im i fac griji ca nu a fost nici un incident.... fetele care ati avut vreodata avort spontan a doua luna v a intarziat???

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput