Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (181)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolici

aaaaa si sa nu uit lidia legat de petrecerea cu bobocei pt bobocei...eu as zice parc, spatiu deschis, dar mai retras de lume.Nu am nici o idee...bine si vremea sa fie ok cu noi, ma gandesc ca vreun local ar fi horror, cel putzin pt noi care suntem perpetum mobile...adika stilul smuls, sau frichineala, sau furat jucarii de la vecinul de carucior....etc
This is my opinion...asteptam si paarerile fetelor!

Yo Miss Karinutza(14.10.2008)



multi ...de la noi ...we miss you

multumesc de raspuns ..
putina lume...se pare .. se mai inghesuie..la pareri despre party...
tare ma tem ca nu prea o sa iasa nimic in stilul asta ..mai ales ca vremea incepe sa se strice ...vine toamna ..frigul...etc...

eu aproape finalizez pregatirile pentru party-ul Izabellei si al lui Stefan..si mi-a luat ceva timp ..toata tevatura asta



LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Lidia eu zic sa stabilim o zi , si sa ne hotaram ora, de preferat in jurul pranzului ( 11-12) si sa spuna cine vrea sa vina. locatia parc Tineretului, Ior, Herastrau....etc. De maine cica e iar frumos afara. Asa ca ar trebui sa ne mobilizam si sa anuntam data. Ce ziceti ?


Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Lidia eu zic sa stabilim o zi , si sa ne hotaram ora, de preferat in jurul pranzului ( 11-12) si sa spuna cine vrea sa vina. locatia parc Tineretului, Ior, Herastrau....etc. De maine cica e iar frumos afara. Asa ca ar trebui sa ne mobilizam si sa anuntam data. Ce ziceti ?


Babytza si puiiValentina David

Poze


eu sunt OK cu ora...

locatia propusa ...of course ..IOR..ca e cel mai ..cel..

data ...grea dilema!!!

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Citat:
citat din mesajul lui angelynna82

Nerantula il mai poti cantari si in alta parte? Sa vezi poate nu sta la orizontal ff bine



Nu il mai cantaresc la orizontala de vreo 3 luni, in pun in fundulet, e mult mai stabil asa, si ii distrag atentia cateva secunde si sta nemiscat. E acelasi cantar pe care il folosesc de la nastere, nu cred ca are vreo problema. Daca l-as cantari in alta parte, ar fi greu sa compar cu ultima cantarire .. Oricum, se simte si la mana cum se ingreuneaza ...

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

La multi ani Mina !!!!! Sa fi iubita si fericita, norocoasa si frumoasa !!!!! Andreea sa iti traiasca printesa, sa te bucuri de ea !!!!!

Babytza si puiiValentina David

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

remember us ?

Pun rapid cateva poze de la mare si revin. Azi raportez in dotare o fetita super maraici din cauza dintisorilor, cred ca maselute si canini deodata plus ceva diaree

Anca & Carla (13.08.2008)
Carla la 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Neatza, o sau un

Anca bine ati venit de la mare, am Carla, uofff sa treaca mai repede dintii/maselele . Ne uitam la poze acus

LA MULTI ANI MINA, sa cresti mare, sanatoasa, numai bucurii parintilor

de Crina Alexandra
Crinul Meu

Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Anca&Carla, bine ati revenit! Am vazut doua fete frumoase si elegante la mare , Carla e o dulce cu ochii ei albastri si parut carliontat
sa iasa cat mai repede maselutele si dintisorii si sa fie Carla vesela si papacioasa

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

LA MULTE LUNITE Bianca-Florentina pui de Raluca83, Radu Gabriel pui de Baby_boy

Da' Luminita ce o mai face?


de Crina Alexandra
Crinul Meu

Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Moama ce ochisori frumosi , ce frumos se joaca la nisip iar mamica este tare frumoasa

de Crina Alexandra
Crinul Meu

Atat de mare sunt

Mergi la inceput