Burtici fericite de septembrie-octombrie (185)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anco spune:

noapte buna, luto

anco 37+???? si

poze

LUNI, 7 SEPTEMBRIE INTERNAREA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Lucia somnic usor!

Diana sa fie intr-un ceas bun semnarea actelor! sa va fie casa plina de fericire!

Alecsxa tinem pumnii pentru maine si ne vom gandi la tine! incearca sa te odihnesti acum!


Pogosmultumim pentru vestile bune!

Dana 35s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Raluk iti multumesc caimi raspunzi la intrebari si ca esti prompta... esti o dulcica...
eu acum imi fac de cap ca nu e nici un "gardian" pe langa mine... soatza inca nu a venit de la munk si asa imi permit sa ma stau si eu pe aici pe langa voi..

36 +cu bebe Alexandru Aurelian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Buna seara, mai fetelor!!

Mai apuc si eu sa va scriu din an in Paste....dar macar am urmarit toate nasterile. Intrand abia acum pot sa urez si eu FELICITARI TUTUROR PROASPETELOR MAMICI, CU BEBELUSI FRUMOSI SI SANATOSI!!! Noi suntem in mutari, tocmai finalizam si e zapaceala mare, nu mai am timp de nimica! Despre bebitza, totul e bine, pe 7 avem urmatorul control....la ultimul doctorita mi-a zis ca s-a scurtat colul si ca da semne de pregatire, insa pana acum nu s-a intamplat nik. Ea zicea ca nasc pana in 11 sept, desi la eco acum bebitza era exact pe dpn-ul dupa um, adica 30 sept, dupa ce toata sarcina a fost mai in fata(de la cateva zile pana la 3 sapt a variat). Asadar, nush ce sa zic. Eu sper sa mai stea, asa si simt.

Andrushca 36+
Sophie, my sweet baby




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pogos

buna seara!

astazi am fost la monica si l-am vazut si pe Dragos. Doamne ce copilas frumooos! e o minune de baietel. papa de la mami tzitzi si doarme. si are o mutritzaaaa....sa-l mananci si alta nu. sa speram ca nu mai stau mult si vin acasa.

va doresc sarcini usoare in continuare si nasteri usoare! iar de bebei nu mai vorbesc...sa fie toti sanatosi si norocosi!

Laura, mami de Ana Catinca (25.09.2006)
si de Tudor Petru (22.07.2009)




Multumim de vestile bune . Noi stam aici tare insetate de noutati despre ei! Ce ma bucur ca totul merge inspre bine si papa tzitzi! Abia asteptam sa mearga acasa cu scumpul de Dragos!

Si multumim de urari

33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissbebe

Raluk iti multumesc caimi raspunzi la intrebari si ca esti prompta... esti o dulcica...
eu acum imi fac de cap ca nu e nici un "gardian" pe langa mine... soatza inca nu a venit de la munk si asa imi permit sa ma stau si eu pe aici pe langa voi..

36 +cu bebe Alexandru Aurelian


Dar n-ai putea sa stai cumva in pat si calculatorul langa tine? Sa nu risti totusi.

33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andraiulia

Buna seara, mai fetelor!!

Mai apuc si eu sa va scriu din an in Paste....dar macar am urmarit toate nasterile. Intrand abia acum pot sa urez si eu FELICITARI TUTUROR PROASPETELOR MAMICI, CU BEBELUSI FRUMOSI SI SANATOSI!!! Noi suntem in mutari, tocmai finalizam si e zapaceala mare, nu mai am timp de nimica! Despre bebitza, totul e bine, pe 7 avem urmatorul control....la ultimul doctorita mi-a zis ca s-a scurtat colul si ca da semne de pregatire, insa pana acum nu s-a intamplat nik. Ea zicea ca nasc pana in 11 sept, desi la eco acum bebitza era exact pe dpn-ul dupa um, adica 30 sept, dupa ce toata sarcina a fost mai in fata(de la cateva zile pana la 3 sapt a variat). Asadar, nush ce sa zic. Eu sper sa mai stea, asa si simt.

Andrushca 36+
Sophie, my sweet baby







Lucia se va bucura tare ca ai intrat, era ingrijorata, era obisnuita cu tine in "tura de noapte".

Ne bucuram ca sunteti bine. Eu ca o baba ce sunt , am curiozitati. Oare la fel de micutza si finutza burtica ai si acum, asa aproape de nastere?

33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Fetelor, am intrat acuma pe topicul deschis de Maria... (cel de care spunea Claucia si cel din care cred ca a aflat si Elle vestea... )

Si azi a avut loc inmormantarea puiului Mihail.

Ne rugam pentru Maria si familia ei sa gaseasca liniste si putere sa treaca peste necazul asta... Dumnezeu sa-l odihneasca in pace pe puiut. Nici nu stiu ce sa spun in astfel de momente. La fel cum nu am stiut nici in ziua cand am aflat... Si asa mi-as dori sa stim cum s-o ajutam cumva...

33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana_n

Azi am "nascut" si noi un copil mare, cam de 150mp, cu 2 etaje Am cumparat casa !!! Toti din biroul avocatului, unde am semnat actele ma intrebau daca sunt bine, imi trebuie ceva ?
Maine merg la spital pentru analize simple si completat hartii, apoi joi la 11:30 e cezariana.

iuhuuuu , felicitari si sa o stapaniti sanatosi si sa petreceti clipe magice in ea



Aida ... 37+ AMR max 14 zile
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Raluk imi dai si mie topicul deschis de Maria?

36 +cu bebe Alexandru Aurelian

Mergi la inceput