Burtici fericite de septembrie-octombrie (185)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Fetelor de la atata melancolie si filosofie m-a luat somnul rau de tot.
Tin sa precizez ca este 8 jumate
Intru cu brio la categoria gaini astazi dar stiu ca recuperez pe la 3 dimineata cand voi fi fresh...si nu o las pe Nela sa se plictiseasca.
Noapte buna fete dragi !

Cea mai fericita 38 + cu
AMR 11 zile pana la cea mai frumoasa intalnire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Azi am "nascut" si noi un copil mare, cam de 150mp, cu 2 etaje Am cumparat casa !!! Toti din biroul avocatului, unde am semnat actele ma intrebau daca sunt bine, imi trebuie ceva ?
Maine merg la spital pentru analize simple si completat hartii, apoi joi la 11:30 e cezariana.

crocodana felicitari pentru Amalia Maria
Katteryna felicitari pentru Raisa Maria
Litlelight felicitari pentru Ilinca Anamaria
alecsxa

Diana 38 saptamani si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

da, ellenuta voi avea 38 s si 3 zile luni, in 7 septembrie

alex25 si raluk16, asa e , maie foarte putin si cred ca incep sa ma ia emotiile.

anamaria1979, iti multumesc, si tie nastere usoara.



anco 37+???? si

poze

LUNI, 7 SEPTEMBRIE INTERNAREA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alecsxa0208

Multumesc mult fetelor ca ati inceput deja galeria .Am vazut ca m-ati trecut si in listutza
Am intrat de acum sa va las cafelutze pt maine dimineata
,
ca la 8 trebuie sa fiu la spital,si cum de obicei intarzii,nu o sa mai am timp sa deschid calculatorul.
Am trecut prin toate starile azi:stres,bucurie,nerabdare,neliniste,etc.Sper sa pot la noapte sa ma odihnesc cat de cat.Bagajul e gata,plus cel de rezerva
Las si niste agitate pt fetele care urmeaza sa nasca

Si FELICITARI KATERYNA SI LITTLELIGHT!Sa fie sanatosi si norocosi puiutzii si va aduca numai bucurii!


39 sapt+ cu
MARA IRINA




Nastere usoara!!!



33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

FETILI CE PUTETI SA-MI SPUNETI SI MIE DE TECHILA? STIU CA SUNT SI CA VREAU CAM MULTE DARNU REUSESC SA RECAPITULEZ 7 CAPITOLE CA SA FIU SI EU LA ZI CU TOATE DETALIILE DESPRE FETE...STIU CA TREBUIA SA SE EXTERNEZE VINERI CAND M-AM INTERNAT EU ....TOT LA EUROCLINIC...APROPO AU ASTIA NISTE PRETURI... DE M-AU DAT PE SPATE...DE VINERI SEARA PANA DUMINICA LA PRANZ AM PLATIT 20 DE MIL NICI NU VREAU SA MA GANDESC CAT MA COSTA NASTEREA...
O ASTEPT PE TECHILA CU DETALII DESPRE PRETURI... VINERI SEARA AM AUZIT ASISTENTELE CA POMENEAU CEVA DE NISTE GEMENI SI M-AM GANDIT CA E VB DE BEBELUSHII TECHILEI SI AM VRUT SA MA INTERESEZ DE EA SI SA VAD IN CE REZERVA E PTR AI FACE O VIZITA DAR IMI ERA PREA RAU SI M-AM LASAT BATUTA...

36 +cu bebe Alexandru Aurelian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

luto draga, nu stiu daca imi va face cezariana in 7 sau in 8 asa ca...daca vreti treceti in lista dar sa nu va impacientati daca nu se intampla. oricum va anunt eu prin telefon.

aida, ...cam asa incep sa ma simt. ma inerveaza sotul cu atitudinea lui care imi provoaca emotii.

ce sotz misto are si kateryna, sa intre el sa ne dea vesti despre dragele lui fete! ii pup pe toti.

alecxsa, , daca e cazul.

diana, felicitari pentru casa cea noua si succes la cezariana. totul va fi nou pentru voi



anco 37+???? si

poze

LUNI, 7 SEPTEMBRIE INTERNAREA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Fetelor de la atata melancolie si filosofie m-a luat somnul rau de tot.
Tin sa precizez ca este 8 jumate
Intru cu brio la categoria gaini astazi dar stiu ca recuperez pe la 3 dimineata cand voi fi fresh...si nu o las pe Nela sa se plictiseasca.
Noapte buna fete dragi !

Cea mai fericita 38 + cu
AMR 11 zile pana la cea mai frumoasa intalnire


Somn usor!

33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana_n

Azi am "nascut" si noi un copil mare, cam de 150mp, cu 2 etaje Am cumparat casa !!! Toti din biroul avocatului, unde am semnat actele ma intrebau daca sunt bine, imi trebuie ceva ?
Maine merg la spital pentru analize simple si completat hartii, apoi joi la 11:30 e cezariana.

crocodana felicitari pentru Amalia Maria
Katteryna felicitari pentru Raisa Maria
Litlelight felicitari pentru Ilinca Anamaria
alecsxa

Diana 38 saptamani si Peter (3 oct 2005)


Felicitari!!!

Sa o locuiti sanatosi, sa aveti acolo parte de niste ani minunati, plini de bucurii si clipe frumoase!

33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

criss, techila s-a intors acasa si sunt tare fericiti. Eventual trimite-i PM, ca poate nici ea nu apuca sa citeasca tot din urma, sa-ti vada intrebarile.

33+ Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogos spune:

buna seara!

astazi am fost la monica si l-am vazut si pe Dragos. Doamne ce copilas frumooos! e o minune de baietel. papa de la mami tzitzi si doarme. si are o mutritzaaaa....sa-l mananci si alta nu. sa speram ca nu mai stau mult si vin acasa.

va doresc sarcini usoare in continuare si nasteri usoare! iar de bebei nu mai vorbesc...sa fie toti sanatosi si norocosi!

Laura, mami de Ana Catinca (25.09.2006)
si de Tudor Petru (22.07.2009)

Mergi la inceput