Fan club MJ - aici facem cunostinta!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Iona, ! Cuvintele sint de prisos.

Eu intrasem sa spun pina apuc sa scriu despre dans ca ceea ce-mi doresc cel mai mult legat de MJ este sa fie adevarata stirea ca a muncit in ultimul an la un album nou de dans. Nu astept nici filmul This is it nici noile melodii cum astept sa se adevereasca acest lucru...
http://www.mirror.co.uk/celebs/3am/2009/06/30/michael-jackson-s-secret-dance-album-with-will-i-am-115875-21482316/



CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Iona.....multa sanatate pentru fetitza ta, iar pentru tine multa putere si tarie sufleteasca....si...."keep the faith" cum spunea MJ intr-un cantec...lucrurile se vor indrepta spre un fagas bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

va multumesc

Ill never let you part
For you're always in my heart.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona si apoi iti doresc multa multa sanatate pt frumoasa ta si multa multa incredere pentru tine. sigur vine si ziua in care o sa rasara soarele deplin si la tine.

nelia, pe langa M, mai avem in comun si partea cu tehno si grafica.

iliuta sunt convinsa ca se va intampla cand o s ate astepti mai putin. trebuie sa ai incredere si sa nu renunti. si sa auzim curand de 2 liniute.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Iona, multa sanatate va doresc si in acelasi timp putere

Cred ca nu vorbesc aiurea daca vorbesc si in numele fetelor, dar, oricand simti nevoia sa vorbesti cu cineva, suntem aici, oricare dintre noi. O imbratisare calda de aici din Cipru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Iona tot binele din lume vi-l doresc..Nu am cuvinte...Stiu ce inseamna sa traiesti cu o persoana bolnava in casa....Fratele meu are Osteoporosis imperfecta (boala oaselor de sticla). Nu sunt aici sa vorbesc despre el ...vreau doar sa-ti spun ca inteleg perfect prin ce treci si cum te simti .
Sa-ti dea D-zeu putere sa mergi mai departe si muuuulta , multa sanatate . pentru chiticuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Oana nu mai am putere sa sper ...9 ani de zile numai la asta m-am gandit .Ajungeam acasa si eram calare pe un forumuri, nu ma interesa nimic, nu auzeam nimic, sotul meu vorbea sigur saracu'....Acum pe langa faputl ca nu avem banii necesari , vreau sa ma linistesc, sa-mi traiesc viata......1 an de zile n-am intrat pe acest forum...plangeam pentru fiecare fata care nu reusea...
Vreau sa ma si obisnuiesc cu ideea .Pentru ca daca nu voi reusi data viitoare Fiv-ul nu vreau sa pic de tot.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Iona, multa putere si mult noroc sa reusiti!

POZE:

http://family.webshots.com/photo/2666410090103554724dparIK

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iliuta nu ai de sa cazi. Trebuie sa te gandesti la lucruri bune ca ele sa se intample.

Si daca simti ca iti vine sa cazi, scrii aici, iar noi intindem toate mainile si te prindem, si te aruncam la loc, in sus, acolo, pe culmea bucuriei.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Eu cand aud de cazuri din acestea raman fara cuvinte...prefer sa ma rog pt persoana respectiva fara sa stie, dar nu pot sa ii spun nimic. Pentru ca stiu ca nimic nu poate consola in astfel de cazuri...

Iona, Iliuta ....ma gandesc la voi Doamne Ajuta!




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



Mergi la inceput