Burtici fericite de septembrie-octombrie (177)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Raluk ai fost bestiala cu faza cu tiganii de la containere
Sa dea DD sa se indeplineasca si sa ai intr-adevar o nastere usoara!!

PS: si eu cred ca tiganii aduc noroc in situatia de fata asa ca eu zic sa stai linistita, esti deja aranjata, nu are de ce sa-ti fie teama




_
34+ cu dragostea noastra Victor
poze

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

La multi ani Anomis!
Katteryna, . Nastere usoara.

35+ cu Matei si mamica strengarului David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

neatza fetele!!! nu stiu dc mai vrea cineva, dar eu dau oricum o/eu nu pun apa deloc, doar lapte, ca s-o asociez cat mai putin cu

in primul rand
NASTERE USOARA KATTERYNA SI UN BB SANATOS TUN

apoi Anomis, sa ai o zi minunata

Kiki, Nela, Mada- multumesc si voua ptr primire

Margo bun venit, asa, ca de la intarzita la intarziata

Monica si Maria

38+

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Anomis, La multi ani!!!!
Sa ai parte de un bebe perfect, sa fii fericita si implinita toata viata!!!!

Am vazut ca m-ai intrebat de Panda. Eu mai vorbesc cu ea din cand in cand la telefon. E bine, inca nu a nascut, dar nu stiu de ce nu mai scrie pe forum. Mi-a spus ca nu mai are timp, dar eu cred ca s-o fi suparat de ceva! Oricum, mi-a promis ca ma anunta cand naste. Si mie imi lipsesc mesajele ei!
Aseara vroiam sa va raspund la mai multe, dar am avut musafiri pana tarziu, am apucat sa citesc ce ati mai scris, insa am adormit si acum am uitat ce vroiam sa va spun!
Asa, din putinele amintiri! AM vazut pozele cu Mimikosii, niste minunatii mici! Si mie mi-a placut mult poza in care sugeau la titi! Pareau asa de fericiti si pofticiosi!!!!
Am vazut si pozele Techilei, iarasi niste minuni de copilasi. SI taietura de la cezariana am vazut-o , dar nu mi s-a parut deloc horror. Parea destul de jos facuta, deci daca asa o sa fie si la mine o sa pot purta slip decoltat si sexi anul viitor la mare!
Raluk, felicitari pentru vestile bune de la doctor!!!! 2 kg e super pentru bebelul tau! Nu-ti mai face griji cu nastrerea prematura, ca nu cred deloc ca va fi cazul!
Roxxy, felicitari si tie ca e totul bine! Bine ca ai colul inchis si mai sta piciulina pana la termen in burtica!
Miha, daca vrei tu neaparat sa nasti normal, eu zic sa insisti, pana la urma daca nu sunt alte probleme, de ce nu ai face asa cum simti si vrei tu? Lasa, ca vezi tu atunci pe moment! Poate reusesti sa il convingi!
Gegea, ce scumpa e fetita ta, cum plange ea dupa tine!!!! Mi se rupe sufletul, micuta de ea!
Si de Patrik al Clodutei mi-e tare mila! Ei cred ca sufera cu adevarat, micutii de ei!
Nu pot sa nu ma ingrijorez de cum va fi si la mine!!! Desi Andrei al meu nu pare sa fie excesiv de gelos sau mamos, dar mai stii!!!
Eu ieri am fost tare harnica! AM facut mancare de pus la congelator pentru 4 zile, astazi urmeaza sa fac si paste cu smantana, cascaval si ou, la cuptor, tot de puis la congelator, am fost la pedichiura, asa ca acum sunt mult mai linistita. Semne de nastere nu am mai avut absolut deloc, din contra, mi-a fost deosebit de bine! O fi linistea de dinaintea furtunii??!?!!!
Ma gandesc si la Monicuta si Dragoselul, sper sa aflam curand vesti bune de la ei!
Cami, stiu ca esti ingrijorata, dar si eu cred ca e mai bine sa nu mai suni momentan. In cazul in care nu stiu nici ei ceva sigur, probabil ca le e foarte greu sa faca fata zecilor de telefoane pe care le primesc. Stii si tu ca atunci cand iti este sufletul greu nu prea mai ai energia si disponibilitatea sa comunici cu nimeni! Te rog, nu te supara pe mine, stiu ca tu esti bine intentionata si ai un suflet tare bun!


Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 37+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinus8 spune:

Thea scuze, abia acum am vazut mesajul tau...la Babes, Stiinte ec, Marketing
Cristina, ce harnicuta ai fost tu...4 feluri...te rog cand incerci papa de la congelator, sa ne spui si noua cum sta, ca ma tenteaza si pe mine

38+

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Citat:
citat din mesajul lui adinus8

Thea scuze, abia acum am vazut mesajul tau...la Babes, Stiinte ec, Marketing
Cristina, ce harnicuta ai fost tu...4 feluri...te rog cand incerci papa de la congelator, sa ne spui si noua cum sta, ca ma tenteaza si pe mine

38+

pozici



Adinus cam tarziu dar iti zic si eu bine ai venit

Laura 31+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Maria suntem alaturi de tine si ne rugam sa treaca cu bine perioada asta de incercari.

_
34+ cu dragostea noastra Victor
poze

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uve_got_mail spune:

Buna dimineata,
eu am fost matinala azi, am fost la dr sa imi recolteze chestii, trestii de pe col-dureroasa treaba, sper sa fie totul bine; A vazut din nou trombocitele mele putinele si m-a trimis la un hematolog de data asta sa imi spuna sigur daca e ok sau nu;expresia lui a fost...sa nu faceti vreo hemoragie la nastere sa nu v-o mai opreasca nimeni, sumbra chestie dar trebuie sa fiu optimista pentru Sambu-asa ca pe 8 sept, de-abia atunci am gasit liber, mai vad un dr!
Katteryna, nastere usoara sa ai si un perfect!
MariaI, sunt alaturi de tine; sper ca operatia sa fie un succes si sa scapati de probleme!
Monica sunt sigura ca ne va anunta cand are detalii, din pacate stiu ca ea statea in umbra cand era intr-o pasa mai proasta; poate ca acum doar isi revine dupa operatie si ne va da vesti bune. Cred insa ca nu ar trebui sa o mai sunati...
Raluk, felicitari pentru bebe si pentru dr ales!
Crissbebe, casa de piatra si tot ce va doriti!-frumoasa rochita
Selen, asteptam o veste buna, poate o surpriza, ce zici?
Roxxy, deci ramane 10 septembrie?

Mai citesc din urma si revin!

33+ , mami de sanatoasa, norocoasa, frumoasa si desteapta Sarah Maria
http://family.webshots.com/photo/2844585890104955882lFPbob

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

'Neata, fetelor!
Multumim Anomis pentru bunatati!Petrecere frumoasa azi si tot ce iti doresti!
Kateryna, asa draguta esti...ne-ai lasat si cafeaua!Cred ca ai nascut deja...Ne dai o veste?

Maria, ne rugam toate pentru Mihail, sa fie bine si pentru fratele lui sa nu fi luat nimic de pe seringa aia...

Pup pe toate !!!!


Mariaanna
34+

Mamica de si in asteptarea unui


sunt doar o frunza-n vant(despre mine)

cateva poze
www.hi5.com/friend/photos/displayMyPhoto.do?photoId=1394674036&albumId=167696965&ownerId=169157907" target="_blank">familia noastra

povestea nasterii lui Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uve_got_mail spune:

Anomis28, sa fii sanatoasa, iubita si sa ai un bebe perfect!



33+ , mami de sanatoasa, norocoasa, frumoasa si desteapta Sarah Maria
http://family.webshots.com/photo/2844585890104955882lFPbob

Mergi la inceput