Burtici fericite de septembrie-octombrie (177)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Margo vreau si eu lapte cu orez. Trimite-mi si mie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus


...Despre Monica nu stiu absolut nimic, nu mai raspunde nici Iulian la telefon sper din tot sufletul si din toata inima sa fie totul bine..sa aflam vesti cat mai bune azi...mai incerc sa-l sun mai tarziu..in seranta ca va raspunde
oooof , firar ce situatie , dar pogos , parca era din familie , daca vede poate ne da si noua ceva vesti



Aida ... 36+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine


am cautat si ultimele ei mesaje..nu a mai scris de atunci de cand ne-a anunta pe noi....

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


29+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

sa vedem ce imi amintesc din ce am citit:

am vazut bebelusi noi nouti si mamici fericite: adela, mimika, iulika, clodute, techila- un buchet mare de flori

roxxy- si al meu medic are aceeasi teorie, cezariana. dar nu se grabeste, ca bbelinei nu ii este nicaieri mai bine ca la mami in burtik. mai mult mi-a zis ca chiar daca se rup membranele si ma dilatez suficient, tot cezariana face, ca nu vrea sa ma lase sa ma chinui

geani- ma alatur si eu tie...fara de nume. Ne este asa de greu, nu reusim sa ne punem de acord si asta mai ales din cauza de sotz, care asociaza numele cu persoane cunoscute, si daca nu ii placea caracterul acelei persoane, atunci zice pas la nume

raluk- ce frumos ai vorbit tu despre medic.

crisbebe- sa ai o casnicie fericita si sa va iubiti pana la adanci batraneti.

clodute - cum evolueaza relatia cu Patrik???

raluca_u- cum mai esti? Adinuta este impacata ca te-ai intors acasa cu bb?

Miha, mami fericita de Matei (16.01.2008) , Laura (30.09.1997) si 37+
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

buna dimineatza,

iarasi ati umplut un capitol de aseara...of, of.

hai sa incepem:

MariaI ma rog din suflet ca totul sa fie bine cu Mihail sai cu Alex. Lui Mihail, sa-i dea D-zeu putere sa lupte, iar tie putere sa rezisti. Mult sanatate!

Katteryna nastere usoara!!

Raluk in lipsa de tigani, negri sunt buni? ca eu nu am de unde sa fac rost de un tigan binevoitor la ora asta. Doar daca il prind pe acordeonistul din metrou..d.ar isi muta cuibul in fiecare dimineatza. cine stie la ce statie de metrou o fi zilele astea. Dar canta al naibii de frumos si e si roman pe deasupra.

Mimika puii tai sunt bestiali. Si cum stau ei infasati acolo . si eu stiam la fel ca le place in siguranta si se odihnesc mai bine. Mama imi spunea ca si la alaptat ajuta cand usnt infofoliti ca sa nu dea cu mainile prin toate partile.

Anomis LA MULTI ANI! sa sarbatoresti cum se cuvine. mai ales ca s-a terminat si jobu=ul, nu?

celorlalte fete, o buna de la mine si ma duc sa-mi termin articolul pana plec la munca.

MangaGirl :-) 35+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

AMR 5 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns margo1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamaria1979

Margo vreau si eu lapte cu orez. Trimite-mi si mie.


Trimit trimit; sper sa-ti placa.....e nitel afumat dar merge

La multi ani ANOMIS!!!!! Iti doresc un bebe sanatos, papacios, care sa iti aduca numai bucurii!


Si...cred ca am scapat de moderare ! Mi-am activat si PM, deci....cine se indura de mine cu o parola? Raman datoare

36+, cu brebone Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Buna dimineata si proaspata de la noi!

Huuuh am reusit sa va prind din urma ca de o ora tot dupa voi de am obosit.

hai KATTERYNA, GO BABY GO

ANOMIS sa fii sanatoasa si sa ai un bb cuminte, destept, frumos, papacios si sa va bucure multi ani de acum incolo.

MariaI, suntem cu gandul alaturi de voi si ne rugam sa fiti bine.

ptr Monica si Dragos, sa dea DD sa fie totul ok (sper sa nu va suparati pe mine, dar nici eu nu as mai insista cu telefoanele, imi inchipui ce o fi in sufletul lor)

Aida, eu chiar nu am auzit asa ceva despre wireless si mi se pare aiurea, nu vreau sa intru in polemici, dar nu consider ca e cazul sa imi cresc copilul intr-un glob de sticla. Nici eu nu o sa am TV in camera in care va sta dar o sa folosesc laptopul ptr ca va fi singura modalitate de comunicare in acea perioada. Doar parerea mea.

Mimika, superbe pozele si protagonistii!!!

Trimit si revin, sa vad ce imi mai amintesc.

----------------------------------------------
Alexandra 35+ cu fluturasul Alessia (Ruxandra)
Bbelusa cea iubita

Da Doamne sa ne nastem sanatoase

AMR 4 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Neata fetelor, o si de la mine.

Vreau si eu sa ploo la mine ca la Aida, ca deja mi-e cald in casa si asa as pleca doar sa scap de nadusala , dar cum imi pun picioarele jos cum mi se umfla, chiar daca atunci cand ma trezesc am glezne de gazela, vorba Techilei...

LA MULTI ANI ANOMIS!!![s]



Hai Katteryna!![majoreta]
Nastere usoara si bebe sanatos![majoreta]



_
34+ cu dragostea noastra Victor
poze

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna dimineata si de la noi!

In primul rand Katerryna nastere usoara si bb sanatos si papacios!



Anomis28 sanatate multa si tot iti doresti!

Maria pt tine si bb!

Monica si Dragos

Fug la recuperari si revin!

Si fetele mai am azi si luni si gata servicul!


Laura 31+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:




HAI KATERINA!!!!!!!!!!!!!!!
HAI TRANDAFIRASH!!!!!!!!!!!!!!!!!
NASTERE USOARA!!!!!!


Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 37+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Maria, ma rog pentru tine si pentru micutul Mihail, sa depaseasca hopul acesta din viata lui, sa se faca sanatos si sa va puteti bucura de el!!!
Doamne-ajuta sa fie bine!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 37+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput