Burtici fericite de septembrie-octombrie (175)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Felicitari Doro!Sa fie fetita ta cuminte si norocoasa!
Asta da surpriza!

Luto intr-adevar azi suntem 39+2!!!! and no signs yet!
S-a lasat burtica..da asta am remarcat clar azi in oglinda..adica acum e perpendiculara asa pe inutila..dar nu e semn de nastere ...e semn doar ca se apropie..ceea ce deja stiu..



39 de saptamani +2 fericita mamica de jucausa

Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecsxa0208 spune:

Manga,nici eu nu am pofta de mancare de cand cu stomacul presat de bebelina,si raportez in continuare si arsuri ,desi caputul ei e fff jos.
Danuta,sunt contractii false,trec daca stai in pat.Si eu am avut,acum vad ca s-au mai domolit.In schimb,nu mai pot sa merg nici 10m pe jos,din cauza de junghiuri si dureri la dansa,si nu mai ies neinsotita.

Citeam ieri primele capitole din odisee(Alex25 m-a inspirat),cand eram si eu activa,ehe,ce vremuri!Le-am gasit si pe fete ;Monica,Mimika,Doro,Selen,etc,cum ne anuntam noi care mai de care tematoare sarcina...
Si m-a lovit asa un regret ca dupa aceea nu am mai scris,ar fi fost frumos sa ramana acolo pentru generatiile viitoare,ca un fel de jurnal...
Eu am avut si o perioada dificila prin mai,cand am avut contractii si amenintare de avort si am stat in spital cu perfuzii,apoi la pat o perioada.De atunci sunt in medical,si am tot stat cu teama sa nu se mai intample,si mi-a fost greu sa mai scriu.Dar macar v-am citit tot timpul si m-ati ajutat sa trec peste multe
Bine ca m-am gasit acu,la spartul targului,dar tot e mai bine decat deloc,in fond inceputul si finalul sunt cele mai palpitante .Plus ca vreau sa recuperez la odiseea scutecelor.

38 sapt+ cu
AMR 1 saptamana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Dragele mele, am ajuns si eu la calc, si cand ce sa vezi? 2 vesti minunate

FELICITARI MONICA SI BUN VENIT PE LUME BEBE DRAGOS!!
REFACERE CAT MAI USOARA SI UN BEBE SANATOS TUN SI MANCACIOS CARE SA VA LUMINEZE INIMILE IN FIECARE ZI!!


FELICITARI MAMICA DORO SI SA-TI TRAIASCA SARA LUCRETIA!! MULTA SANATATE SI REFACERE RAPIDA!!


_
34+ cu dragostea noastra Victor
poze

O minte largita de o noua experienta nu va reveni niciodata la dimensiunile ei initiale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor aveti ceva poze cu bb de Monica?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Fetelor aveti ceva poze cu bb de Monica?
are 2 poze dar nu le poate pune acum ca nu ajunge la un pc ... mai asteptam



Aida ... 36+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Fetelor aveti ceva poze cu bb de Monica?


nu inca dar asteptam ca suntem moarte de curiozitate si noi

Cea mai fericita 37 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Crocodana, multa sanatate.
Cand vad la cat ai ajuns imi spun uite o fata curajoasa.
+ 38

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Alecs, si eu am citit ieri de la inceputul odiseei, dar nu am gasit mesajul meu de intampinare. Dar acum parca am asa o idee cam in ce zi a fost, asa ca ma mai duc odata sa caut din urma!
Eu sper sa scrii mereu de-acum incolo, ca imi place stilul tau de scris, pari o persoana calda si buna!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 37+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Alecsxa, mi-ai facut si mie pofta sa citesc in urma...daca am timp zilele astea, mai bag si eu un ochi, sa-mi aduc aminte....Doamne, cum a trecut timpul.....

Mariaana, nu avem detalii despre nasterea Doroteei, mi-a trimis doar 2 sms-uri....sunt sigura ca ne va da ea detalii cand ajunge acasa...

si am uitat sa va zic ca dragutza de ea intreba si ea de Monica si bebe Dragos...

maine incheiem si noi 39 de sapt..

gata pauza, ma duc la calcat...

38+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 1-5 ZILE!

nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Multam fetelor ,ca am pandit pe la toate subiectele
Hai nasteri usoare ,sa fiti santoase si laptoase!!!!

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

Are mama o ratusca...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=2" target="_blank">an1 si an2


Mergi la inceput