Puiuti de Randunici 2008!! (304)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Clodute, o sa va acomodati cu totii, o sa fie bine, sunt sigura de asta.

Ramo,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Helou fetele!

Am vazut-o pe Karo, leita mami! Abia astept mai multe poze Clodet, fata, nu mai plange atata!!! ca nu face bine la pisic E super greu cu doi pitici, iar Patrik e prea mic sa inteleaga! Dar relax, o sa fie bineeeeee! Ai doua minuni de copilasi, sa va traiasca!

Eu nu mi-am luat siropuri de tuse...mi-am luat baby-hallerul si flixotide si ventolin si sper din tot sufletul sa nu am nevoie de nimic!!

Luny, sa-ti iei la tine glicerina boraxata si tantum verde , eu mi-am pus si aciclovir..in caz de...doamne fereste

Iar astept porumbul fiert , ca ala de ieri s-a terminat! Vlad e lesinat, nu mai are rabdare, iar pe Stef l-am dus la nani! Mai, culmea! la pranz doarme in patut super, n-are nici o greata



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui clauclau

Clodute, o sa va acomodati cu totii, o sa fie bine, sunt sigura de asta.

Ramo,


mami de 2 minuni, Razvan (11.01.2002) si Rebecca (25.02.2008).


clau si eu ...sa faci bine sa pui niste pozici cu ai tai puisori ca parca vad ca incepi munca si o sa intrii cand ai timp...si nu o mai vad si eu pe bulanoasa ta mica cu ochii ca 2 mure

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu05

Helou fetele!

Am vazut-o pe Karo, leita mami! Abia astept mai multe poze Clodet, fata, nu mai plange atata!!! ca nu face bine la pisic E super greu cu doi pitici, iar Patrik e prea mic sa inteleaga! Dar relax, o sa fie bineeeeee! Ai doua minuni de copilasi, sa va traiasca!

Eu nu mi-am luat siropuri de tuse...mi-am luat baby-hallerul si flixotide si ventolin si sper din tot sufletul sa nu am nevoie de nimic!!

Luny, sa-ti iei la tine glicerina boraxata si tantum verde , eu mi-am pus si aciclovir..in caz de...doamne fereste

Iar astept porumbul fiert , ca ala de ieri s-a terminat! Vlad e lesinat, nu mai are rabdare, iar pe Stef l-am dus la nani! Mai, culmea! la pranz doarme in patut super, n-are nici o greata



Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

asa este si andru..ziua doarme f bine in patut dar noaptea daca-l pun se terzeste f des asa ca mai bine doarme cu mine in pat...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ramo, ce bine de mine ca are un frate mai mare , am scapat! noaptea dorm super impreuna! Azi dimineata pe la 5 am auzit un fashait si ma ridic repede, iar Stef era pe pilota, jos si bea apa de zor, ca le duc acolo sticlele cu apa si fashaia ambalajul Si l-am urcat in pat, i-am facut bibele cu lapte, unul mic de 120 si l-a baut si imediat s-a culcat, nici n-am stat cu el...apoi s-au trezit la ora 9, super! iar a baut un bibe cu laptic, de data asta 210

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

clodute draga mea, da-i timp...stiu ca e greu acum, tu esti si sensibila, si imediat dupa o nastere, sentimentele sunt probabil amestecate, dar cu siguranta va fi bine, important e sa iei usor fiecare zi in parte! se vor aseza lucrurile usor, ai sa vezi!
arielfelicitari ptr vacanta! margand pe principiul asta, o viata aveam, la anul avem planuri nu mari, ci enorme!!!Punta Cana-Rep Dominicana! auzi, clau?
aaa, bubu tantumul il uitasem pe lista mea!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

mergem in Carol, daca mai vine cineva sa sune@!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ai mei fac nani...randunoiul e la servici...nici nu stiu daca mai ies pe-afara...poate putin pe langa bloc...

Tocmai am achizitionat un dvd-plyer portabil , noroc cu contul de pe okazii , Ariel . S-a dus randunoiul sa-l ia de la tipul asta...e philips, la juma de pret fata de unul nou. Asa ca Vlad o sa fie ocupat pe drumul spre mare , i-am cumparat si 2 dvd-uri noi cu Ice age...

Frate, cand ma gandesc cate trebuie sa iau dupa mine...tocmai mi-am dat seama ca trebuie si buretel de vase si detergent pt. biberoanele lui Stefu , am pregatit casolete, bavetele, prosopele...acum am spalat cana electrica de apa, mi-a dat-o sor-mea...mda...ma duc la bagaje


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

mul;tumesc mult ca mi-ati raspuns cu siropelele si vigantolul
Evident, continua seria:
cand se da biotics in afara de a insoti antibiotic? si hidrasec?
Bubu, suuuper tare dvd-ul!! cat a fost acolo??


Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Luny, il dadea cu 3 mil si Cata a licitat 2,6 mil si a acceptat tipu'
De Biotics stiu ca se da ca sa regleze si scaunele, diaree/constipatie, scrie pe prospect. Hidrasecul la diaree, in loc de smecta.

Mama, nene, da' multe se strang cu doi copii , nu stiu unde or avea loc...Plus ca eu vreau sa stau in fata, probabil ma voi muta si in spate, dar putin, ca nu am loc sa stau ca lumea intre scaunele lor de masina...si voi pune din bagaje si sub scaunelele copiilor, sa pot pune carutul in spate

Mergi la inceput