Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009(170)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Danuto, si eu sper ca fetita sa-mi semene, doar parul as vrea sa fie negru, ca al taticului ei! Acum sa vad daca imi iese manechin, cum am planuit eu de ani intregi!
Daca ma apuca nasterea nu-i bai, dar eram totusi curioasa cum e colul, ca in functie de asta ma bagam si eu la ceva pronosticuri. Sper sa apuc sa ma duc maine la film, ca prea imi doresc sa vad Ice age de muuuult timp!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 37+ cu ( Emma Ioana )
POZE


aha...deci si tu faci planuri sa te imbogatesti pe spatele copilului. pana acum o avem pe techila care isi planuieste operatii estetice pe seama baietilor...eu planuiesc sa mi-l fac vedeta de orice fel...sa calatoresc si eu in jurul lumii in style...care se mai ofera?

cristina si techila glumesc deisgur. sper sa nu va suparati :)

MangaGirl :-) 34+ cu Sasha Laurian

varsta bebe

poze

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Danuto, si eu sper ca fetita sa-mi semene, doar parul as vrea sa fie negru, ca al taticului ei! Acum sa vad daca imi iese manechin, cum am planuit eu de ani intregi!
Daca ma apuca nasterea nu-i bai, dar eram totusi curioasa cum e colul, ca in functie de asta ma bagam si eu la ceva pronosticuri. Sper sa apuc sa ma duc maine la film, ca prea imi doresc sa vad Ice age de muuuult timp!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 37+ cu ( Emma Ioana )
POZE


Atunci manechin sa fie
Sper ca ne anunti si pe noi daca te apuca mai repede..dar bineinteles dupa IceAge
Ia zi, cu mancarea cum stai ?

Cea mai fericita 37 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

MONICA



Tinem pumnii draga noastra!!
Ne gandim la voi si ne rugam ca DD sa va pazeasca ...sa fie totul bine!!!!

Dana 34s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

Si acum...in ordinea numerelor de pe tricouri...

FELICITARI MAMICUTELOR MONIQUE SI TECHILA!

Va doresc tot binele din lume si sa va bucurati de minunile voaastre!

Monica, tinem pumnii pentru maine!

Ioana, mamica de Andrei (5 ani) si Alexia 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta



mihaela in lista nu scriem tara unde locuieste, ci orasul unde a nascut .. asta daca nu ai observat pana acum .. daca exista orasul japan .. ok, no problem din partea mea ... iar daca vreti sa scrieti tara ptr cele care locuiesc in strainatate .... hai macar sa scriem in limba romana ... nu in engleza .. da. multumesc!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 34+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun


Eu am intrebat cine a schimbat la mine,nu Mihaela.
La scutece si acum sunt trecuta cu Tara,am zis ca e ok asa si aici,daca doriti ca in lista sa apara orasul n-am nimic impotriva...
Si ca o parere generala asupra situatiei/discutiei...ma cam intristeaza astfel de conflicte care nu le vad deloc constructive...in fine,ce mai conteaza acum..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Techila sa-ti traiasca brotaceii.Sunt absolut superbi!
Felicitari tie si sotului si ii multumim de veste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Roxxy, vad ca noi suntem cam la fel cu sarcina! Cred ca ne cam paste pe amandoua zilele astea! Eu daca nasteam normal nu ma interesa asa mult colul, cand se declansa nasterea ma duceam frumos la spital si nasteam linistita, dar la cezariana mi se pare cam complicat, nu trebuie sa mananc inainte, si nici nu ma pot duce cu dilatatie de nu stiu cati cm, ca nu ma mai baga in operatie, cred eu! Adica daca ajung la spital cu dilatatie de 6 cm ca la Andrei, nici nu mai au timp sa ma pregateasca pentru cezariana, ca sigur nasc pana atunci. Si eu chiar trebuie sa fac cezariana, din pacate, am fost operata anul trecut de ruptura de perineu si daca nasc normal problema o sa revina si ma paste alta operatie ulterior!
Dana, ce-i ala cus-cus??!!!! Sa-mi zici si mie cum se prepara, ca mie imi place sa incerc tot felul de noutati culinare! Si cu masajul ala, tot nu ne-a zis Iulika daca la ea a avut efect! Dar tu presteaza, ca rau nu are ce sa-ti faca. Desi mie mai importante mi se par exercitiile Kegel!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 37+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

Pentru Mihaela si fetele care editeaza lista

Ioana, mamica de Andrei (5 ani) si Alexia 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

ei uite ce am uitat...!!!

FELICITARI MONIQUE!!!!


scuza-ma ca spun mai tarziu, dar mai bine mai tarziu decat niciodata.

cristina, nu te mai gandi la col, poate ca e in regula daca medicul nu a precizat nimic legat de el si daca te-a programat pe 7 septembrie, el considera ca poti ajunge pana atunci.

si iar nu mai stiu...

anco 36+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Dana15, din cus cus ghiveciul se face foarte bine, stii sa-l faci? 25 + Chiara Ada

Mergi la inceput