Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009(170)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



BUN VENIT PE LUME ANDREI SI STEFAN!
Sa fiti sanatosi, norocosi, destepti si papaciosi!

FELICITARI TECHILUTZA, AI DOI PUI SUPEBI SI ROZALII, SUNTETI O FAMILIE MINUNAT DE FRUMOASA!




BUN VENIT PE LUME ANDREEA!
Sa fiti sanatosi, norocosi, destepti si papaciosi!


Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 34+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Vazut poze de boracei frumusei si grasunei. Felicitari, Techila si sot de Techila, aveti doi boracei perfecti. . Mai ce imi place cand vad poze cu puiuti proaspat iesiti (din burti mancacioase ).




Roxana, mami de pui nazdravan Matei (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 37+

AMR 1-2 SAPTAMANI





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Danuto, si eu sper ca fetita sa-mi semene, doar parul as vrea sa fie negru, ca al taticului ei! Acum sa vad daca imi iese manechin, cum am planuit eu de ani intregi!
Daca ma apuca nasterea nu-i bai, dar eram totusi curioasa cum e colul, ca in functie de asta ma bagam si eu la ceva pronosticuri. Sper sa apuc sa ma duc maine la film, ca prea imi doresc sa vad Ice age de muuuult timp!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 37+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:


HAI, MONICA!!!!!!!!!!!



YUUUUPPPPIIIII, maine vedem poze de ATOMIX DRAGOS!!!! De abia astept sa-i vad fata plina de lumina si fericire a Monicai tinandu-si puiul la piept.





Roxana, mami de pui nazdravan Matei (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 37+

AMR 1-2 SAPTAMANI





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

ce frumosi boracei are Techilaaaa iar de tine, nu mai zic, radiezi de o fericire imensa

si ce frumos mai povesteste si Iulika uite asa ne faceti si pe noi sa ne dorim din ce in ce mai tare sa ne cunoastem puiutii din burtici mai repede

deci gata pauza, incepem galeria pt Monica?

HAI MONICA, CURAJ!

38+ cu Ebru PRIMA POZA!
AMR 1-7 ZILE!

nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Asa fetelor, ce imi place galeria pe care i-o faceti Monicai!!!!
Katerina, dar tu nu trebuia sa nasti la Euroclinic? Sau te-am incurcat eu? Cu contractiile, sa stii ca eu am foarte multe contractii dureroase pe zi, te-ai speria daca ai vedea cate am! De-asta cam simt eu ca se apropie sorocul! Le mai opresc eu cu gynipral, dar nu stiu cat mai merge treaba!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 37+ cu ( Emma Ioana )
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Cristina, si eu simt ca se cam apropie momentul. azi am avut de vreo 2-3 ori contractii desi iau Gynipral la 8 ore. Sa-mi vad o data doctorul sosit de prin strainataturi ca sa ma linistesc.
Ciudat ca nu ti-a urmarit atent colul doctorul tau. La mine numai colul il mai intereseaza in perioada asta, ca sa zic asa. Cum se va deschide, imediat ma va opri pt nastere (in cazul in care nu ma apuca noaptea ).




Citat:
citat din mesajul lui cristina_ana

Asa fetelor, ce imi place galeria pe care i-o faceti Monicai!!!!
Katerina, dar tu nu trebuia sa nasti la Euroclinic? Sau te-am incurcat eu? Cu contractiile, sa stii ca eu am foarte multe contractii dureroase pe zi, te-ai speria daca ai vedea cate am! De-asta cam simt eu ca se apropie sorocul! Le mai opresc eu cu gynipral, dar nu stiu cat mai merge treaba!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 37+ cu ( Emma Ioana )
POZE


Roxana, mami de pui nazdravan Matei (29.11.2007) si cu piciulina roz Maria 37+

AMR 1-2 SAPTAMANI





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


buna fetele

am vazut ca s-au iscat ceva discutii legate de lista si despre felul cum arata ...

eu am facut ceva modificari de cateva ori, recunosc insa nu am facut greseli capitale .. de asemenea, mie mi se pare ca mentinerea anuntului de "bun venit" timp 2-3 zile e suficient .. daca voi decideti altfel, no problem din partea mea. iar daca vreti sa schimbati parolele, schimbati-le .. DAR .. cele care detin parola, sa fie disponibile ptr modificari zilnice in lista ..

mihaela in lista nu scriem tara unde locuieste, ci orasul unde a nascut .. asta daca nu ai observat pana acum .. daca exista orasul japan .. ok, no problem din partea mea ... iar daca vreti sa scrieti tara ptr cele care locuiesc in strainatate .... hai macar sa scriem in limba romana ... nu in engleza .. da. multumesc!

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si 34+ Anna Sophia
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Am vazut si eu pozele cu copilasii Techilei..emotionant, emotionant..cuvintele nu sunt de prisos; sa va traiasca!!! sa le dea DD tot ce este mai bun!
si ce draguta esti tu Techila..sa scoti dracoasele pentru
Monica!!! pup cu mare drag!!

Alex odihna placuta si bafta la control! sa fie numa vesti bune!

Cristina este maricica fetituca voastra!! imi pare rau ca nu te-ai intors de la control lamurita asupra anumitor aspecte; pana in 7 sept nu mai este asa mult..poate reusesti sa profiti de timpul acesta si sa te odihnesti..cred ca ai avut o perioada destul de agitata cu mutatul;

Are cineva o reteta pentru cus-cus?!! ca mi-am cumparat, dar nu am mai pregatit niciodata (in schimb am mancat la cineva mai demult si mi-a placut)

Raluk imi mai spui te rog..cum se numeste firma aceea de unde ai cumparat detergentul bio pentru bb?

PS: azi este ziua cea mare....pot incepe sa fac masajul minune!!!

Dana 34s mamica mandra de
Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hatsumomo spune:

gata eu ma retrag astazi este ultima mea zi de munca si am un program ...doar 2 ore si gata casnica 2 ani de acum inainte pup
o zi/seara placuta in continuare

37 +
AMR 3 SAPTAMANI :x:x

Mergi la inceput