Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (86)
Raspunsuri - Pagina 17
Andrecluj spune:
Bravoooooooooosssss! 
| Citat: |
| citat din mesajul lui roxyaly Deci la raport!!!!!!!!!!!!Acum am aterizat si noi de la doctor:- avem 851 grame- suntem cu capul in jos- placenta e ok la fel si colul- continuam cu injectiile cu Fraxiparina pana la nastere- greutatea estimata a lui bebe la nastere 3500 grame.Multumesc lui Dumnezeu ca e totul bine chiar daca pe mine ma mai inteapa una, alta.De ingrasat pana acum am luat numai 3 kg dar a zis dr. ca e ok daca bebe e ok asa ca.. Doamne ajuta.va pupam 26+ Matei Constantinroxyaly-poze |
25 +
Chiara Ada
monis5 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui roxyaly Deci la raport!!!!!!!!!!!! Acum am aterizat si noi de la doctor: - avem 851 grame - suntem cu capul in jos - placenta e ok la fel si colul - continuam cu injectiile cu Fraxiparina pana la nastere - greutatea estimata a lui bebe la nastere 3500 grame. Multumesc lui Dumnezeu ca e totul bine chiar daca pe mine ma mai inteapa una, alta.De ingrasat pana acum am luat numai 3 kg dar a zis dr. ca e ok daca bebe e ok asa ca.. Doamne ajuta. va pupam 26+ Matei Constantinroxyaly-poze |
Super!!!

Asa da mesaje
monis
29acum si cu poze
RamonaCopot spune:
Roxyaly, super vesti. Chiar eram curioasa cat cantareste bebelul tau, avand in vedere ca ai luat doar 3 kg pana acuma. Se pare ca e super in grafic...asa ca organismul stie ce si cat ii trebuie.
MA bucur ca avem numai vesti bune pana acuma despre bebeii nostri si sper sa fie asa pana la sf a 40 sapt la fiecare!
Ramona,
30+
DOMINIC ANDREI
noi 3
Katyuscha21 spune:
aa ce bine de voi ma fetelor ca stiti cum sunt bebeii vostri ma apuca
ca eu nu stiu nimk de al meu 

28+si lumina ochilor mei
ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei 
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii nascuti prematur
Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!
shtephy spune:
De-acum incolo strangem pumnii pentru Krelia .La ce ora ai programare?
_
Ramona,mami de
Stefania - Francesca (20.11.2006) si
25+ 
Katyuscha21 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui roxyaly Deci la raport!!!!!!!!!!!! Acum am aterizat si noi de la doctor: - avem 851 grame - suntem cu capul in jos - placenta e ok la fel si colul - continuam cu injectiile cu Fraxiparina pana la nastere - greutatea estimata a lui bebe la nastere 3500 grame. Multumesc lui Dumnezeu ca e totul bine chiar daca pe mine ma mai inteapa una, alta.De ingrasat pana acum am luat numai 3 kg dar a zis dr. ca e ok daca bebe e ok asa ca.. Doamne ajuta. va pupam 26+ Matei Constantinroxyaly-poze |
felicitari pt vestile bune
sa fie asa in continuare
28+si lumina ochilor mei
ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006Asa creste Andrei

Burtica

Aniversarea nuntii
Bebica din burtica

www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica

www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii nascuti prematur
Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu

Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!
shtephy spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Katyuscha21 aa ce bine de voi ma fetelor ca stiti cum sunt bebeii vostri ma apuca ca eu nu stiu nimk de al meu ![]() ![]() |
Nici nu vreau sa imi imaginez sa nu stii nimic.Nu mai tin minte exact,nu ai facut nici o eco toata sarcina sau doar in ultimul timp nu.
_
Ramona,mami de
Stefania - Francesca (20.11.2006) si
25+
BoboMom spune:
Bravo Roxyaly! 
Katyuscha, stiu cum e... Nici eu nu l-am vazut pe bebele meu de la 19 saptamani. Dar macar merg in fiecare luna la dr si ii ascultam inimioara. Acum de fapt incep sa merg la 2 sapt. Tu asculti inimioara cand mergi la dr sau ce-ti face? Cand mai mergi?
Am trimis niste info despre alaptare pe contul comun. Sper sa va descurcati... nu arata prea bine paginile, vedeti voi ![]()
![]()
Laura
28+ baby
Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?searchBy=registrant&defLName=garner&defFName=laura&defCity=&defState=MI&maidenName=&maidFName=&maidCity=&maidState=®istryNumber=&target=search&userType=giftGiver&searchForPerson=primReg&whereTo=viewRegistry&firstName=laura&lastName=garner&city=&state=MI&submit.x=57&submit.y=15" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)
Poze
vias spune:
krelia nu spune nimic?
sper ca este bine dragalasa de ea...si la fel si nazdravanul ei..
noapte buna fetelor! 
Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei 
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008
ingerasul Darius-Andrei
www.Darius-Andrei.piczo.com
http://nshrine.com/shrine/Darius
Sa-l ajutam pe Alex
28+
Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!
bebe
Flavius Cristian
POZE
