Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (86)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Bravoooooooooosssss!

Citat:
citat din mesajul lui roxyaly
Deci la raport!!!!!!!!!!!!Acum am aterizat si noi de la doctor:- avem 851 grame- suntem cu capul in jos- placenta e ok la fel si colul- continuam cu injectiile cu Fraxiparina pana la nastere- greutatea estimata a lui bebe la nastere 3500 grame.Multumesc lui Dumnezeu ca e totul bine chiar daca pe mine ma mai inteapa una, alta.De ingrasat pana acum am luat numai 3 kg dar a zis dr. ca e ok daca bebe e ok asa ca.. Doamne ajuta.va pupam26+ Matei Constantinroxyaly-poze
25 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxyaly

Deci la raport!!!!!!!!!!!!

Acum am aterizat si noi de la doctor:
- avem 851 grame
- suntem cu capul in jos
- placenta e ok la fel si colul
- continuam cu injectiile cu Fraxiparina pana la nastere
- greutatea estimata a lui bebe la nastere 3500 grame.

Multumesc lui Dumnezeu ca e totul bine chiar daca pe mine ma mai inteapa una, alta.De ingrasat pana acum am luat numai 3 kg dar a zis dr. ca e ok daca bebe e ok asa ca.. Doamne ajuta.


va pupam

26+ Matei Constantin
roxyaly-poze



Super!!!
Asa da mesaje

monis 29
acum si cu poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Roxyaly, super vesti. Chiar eram curioasa cat cantareste bebelul tau, avand in vedere ca ai luat doar 3 kg pana acuma. Se pare ca e super in grafic...asa ca organismul stie ce si cat ii trebuie.
MA bucur ca avem numai vesti bune pana acuma despre bebeii nostri si sper sa fie asa pana la sf a 40 sapt la fiecare!


Ramona,
30+ DOMINIC ANDREI
noi 3


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Bravo Roxyaly.

_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

aa ce bine de voi ma fetelor ca stiti cum sunt bebeii vostri ma apuca ca eu nu stiu nimk de al meu

28+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii nascuti prematur

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

De-acum incolo strangem pumnii pentru Krelia .La ce ora ai programare?

_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxyaly

Deci la raport!!!!!!!!!!!!

Acum am aterizat si noi de la doctor:
- avem 851 grame
- suntem cu capul in jos
- placenta e ok la fel si colul
- continuam cu injectiile cu Fraxiparina pana la nastere
- greutatea estimata a lui bebe la nastere 3500 grame.

Multumesc lui Dumnezeu ca e totul bine chiar daca pe mine ma mai inteapa una, alta.De ingrasat pana acum am luat numai 3 kg dar a zis dr. ca e ok daca bebe e ok asa ca.. Doamne ajuta.


va pupam

26+ Matei Constantin
roxyaly-poze




felicitari pt vestile bune sa fie asa in continuare

28+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii nascuti prematur

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Katyuscha21

aa ce bine de voi ma fetelor ca stiti cum sunt bebeii vostri ma apuca ca eu nu stiu nimk de al meu



Nici nu vreau sa imi imaginez sa nu stii nimic.Nu mai tin minte exact,nu ai facut nici o eco toata sarcina sau doar in ultimul timp nu.

_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Bravo Roxyaly!

Katyuscha, stiu cum e... Nici eu nu l-am vazut pe bebele meu de la 19 saptamani. Dar macar merg in fiecare luna la dr si ii ascultam inimioara. Acum de fapt incep sa merg la 2 sapt. Tu asculti inimioara cand mergi la dr sau ce-ti face? Cand mai mergi?

Am trimis niste info despre alaptare pe contul comun. Sper sa va descurcati... nu arata prea bine paginile, vedeti voi

Laura 28+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?searchBy=registrant&defLName=garner&defFName=laura&defCity=&defState=MI&maidenName=&maidFName=&maidCity=&maidState=®istryNumber=&target=search&userType=giftGiver&searchForPerson=primReg&whereTo=viewRegistry&firstName=laura&lastName=garner&city=&state=MI&submit.x=57&submit.y=15" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

krelia nu spune nimic?
sper ca este bine dragalasa de ea...si la fel si nazdravanul ei..


noapte buna fetelor!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


28+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput