FIV in Ungaria - 63

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Citat:
citat din mesajul lui goggy

Ce ziceti de treaba asta? Avalon?

http://pollen.ro/laptisordematca.ro/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=30


prezentarea e destul de "comerciala", dar eu nu l-am testat pe acesta... singurele testate de mine si pe care le recomand sunt royal jelly de la FLP sau laptisor de matca (fiole sau tablete) produs de Complexul Apicol. Dar desigur, daca un medic (homeopat sau specializat pe naturiste) il recomanda, atunci puteti sa luati...

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

Avalon 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Citat:
citat din mesajul lui Balanica

Salut! Va citesc de ceva vreme si va multumesc pt toate info pretioase. Eu ma pregatesc pt FIV3 la Budapesta cu dr. Kovacs. Pe 8 sept trebuie sa fiu acolo pt ca voi fi in a6a zi de stimulare.
va mai fi cineva pe acolo in perioada asta?


Balanica


Bine ai venit printre noi si succes!

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

Avalon 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau

avalon multumim mult pentru noul capitol... sa dea DD sa fie unul norocos, plin de gravidutze...
multumesc si pentru sfatul privind naturistele... asa voi face, nu voi lua nimic intre fiv-uri... mai ales ca asa cum spuneai si tu, nu incerc natural, ba chiar iau AC ca sa impiedic formarea chisturilor deoarece am predispozitie catre asa ceva! voi incepe sa iau rayal jelly cand incep fiv-ul, dupa schema ta...

Laura




cu placere
daca iei AC atunci se cam schimba situatia cu naturistele, nu e bine sa combini nimic cu AC... deci ori iei vitex + tinctura de muguri de zmeur pentru chisturi, ori iei AC.

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

Avalon 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Nu e recomandat de nimeni produsul, am dat peste el intamplator. Mi s-a parut interesanta diferenta intre pur si liofilizat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Hello,
Avalon, trece-ma si pe mine, te rog, pe listuta: fiv 3 la Budapesta, cu dr Kovacs. Am programare pe 18 septembrie.
Asadar, m-am hotarat, in sfarsit, sper ca de data asta sa reusim!
O intrebare: a fost cineva cu trenul/avionul/autocarul la Budapesta? Noi nu avem masina, asadar vom alege un mijloc de transport in comun, m-ar ajuta experientele voastre.
Luck, bafta multa! Sper din tot sufletul sa reusesti de data asta!



poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balanica spune:

Va multumesc din suflet pentru sustinere - chiar ca am mare nevoie!
Si imi doresc sa fim toate niste gravidute fericite!
Bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Felicia, daca mai astepti putin, iti voi spune eu. Noi avem consultatie pe 10 septembrie si mergem cu trenul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balanica spune:

Avalon tie trebuie sa-ti multumesc in mod special! Esti de un real folos!
Ma bucur ca esti printre noi si ne ajuti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balanica spune:

samira33: voi sta la Korona in perioada 7-20 sept. Am scris pe mailul hotelului si am primit reducere, voi plati: 40 Euro/ 1 pers si 50 Euro /2 pers (o perioada o sa fiu si singura).
Voi avea calculatorul cu mine asa ca o sa va scriu!
va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balanica spune:

goggy: Poate ne intersectam pe acolo:)
Nu am mai facut in Budapesta, am fost numai la consultatie.
Fiv 1 l-am facut in Israel iar 2 la Genesys.

Mergi la inceput