FIV in Ungaria - 63

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zapp spune:

Luck, succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balanica spune:

Salut! Va citesc de ceva vreme si va multumesc pt toate info pretioase. Eu ma pregatesc pt FIV3 la Budapesta cu dr. Kovacs. Pe 8 sept trebuie sa fiu acolo pt ca voi fi in a6a zi de stimulare.
va mai fi cineva pe acolo in perioada asta?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaflorea spune:

Luck SUCCES!!!
Avalon multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela2 spune:

Luck, eu am folosit Suprefact la FIVul din februarie, iar in iunie mi-a zis dr. sa nu fac din flaconul inceput in februarie, trebuie altul nou.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

avalon multumim mult pentru noul capitol... sa dea DD sa fie unul norocos, plin de gravidutze...
multumesc si pentru sfatul privind naturistele... asa voi face, nu voi lua nimic intre fiv-uri... mai ales ca asa cum spuneai si tu, nu incerc natural, ba chiar iau AC ca sa impiedic formarea chisturilor deoarece am predispozitie catre asa ceva! voi incepe sa iau rayal jelly cand incep fiv-ul, dupa schema ta...

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

pupici la gagici
ce faceti????

balanica...bine ai venit printre noi...se pare ca incepi prima stimularea.....asa ca vezi ce faci....asteptam vesti suplimentare de la tine...daca vei avea net pe perioada sederii la Budapesta
by the way....unde vei sta???

va sarut si va imbratisez cu drag
sa auzim numai de bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Balanica

Salut! Va citesc de ceva vreme si va multumesc pt toate info pretioase. Eu ma pregatesc pt FIV3 la Budapesta cu dr. Kovacs. Pe 8 sept trebuie sa fiu acolo pt ca voi fi in a6a zi de stimulare.
va mai fi cineva pe acolo in perioada asta?


Balanica


Eu voi fi acolo pe 10 sept dar vin doar pentru consultatie. Ajung dimineata, plec seara.
Primele doua le-ai facut tot acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

balanta_tm , zapp , irinaflorea , daniela2
MULTUMESC FRUMOS !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

mai e cineva pe 22 spetembrie pana la urma la dct kovacs???? eu sunt la ora 14.30....

hai facem galerie ptr budapesta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Ce ziceti de treaba asta? Avalon?

http://pollen.ro/laptisordematca.ro/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=30

Mergi la inceput