Burtici fericite de septembrie-octombrie (162)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Aida, Daciana ar avea rost sa stergeti postarile daca in acelasi timp ati putea sterge si ceea ce vi s-a intamplat. Lasati-le, e experienta voastra de viata.
Camy nenorocitii s-au gandit doar la ei, au scos platitudinea (si din pacate au si actionat) ca sa doarma bine noaptea.

Diana 37 saptamani si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

sunt de acord cu voi fetelor, aida si daciana, din pacate doar cine trece cu adevarat prin astfel de probleme le poate intelege. imi doresc ca nimeni, niciodata sa nu cunoasca astfel de necazuri, dar nici nu se poate trai cu iluzii generate prin diverse mijloace, precum emailul. daca cineva este echilibrat ar trebui sa traiasaca echilibrat, adica sa nu se hraneasca din ceea ce nu e real. sistemul nostru sanitar e la pamant. aveti perfecta freptate cand spuneti ca medicii sunt niste habarnisti. oricat le-ai umfla buzunarele nu ii face nici mai preocupati, nici mai destepti. din pacate rari sunt aceia care intr-adevar se pot numi medici (adica vindeca si respecta juramantul lui hipocrate). nu are rost sa deschidem rani pentru nimeni. trebuie sa ne bucuram de momentele prezente pe care le traim, dar sa constientizam mereu ceea ce e langa noi sau ceea ce poate fi (pericolul, raul, etc)
va pup si haideti sa ne gandim acum doar la puiutii din burtici, carora o sa le oferim toata atentia si dragostea noastra, cat de curand.




PS de azi schimbam semnatura , dar nu acum ca e prea tarziu si mi-e lene, dimineata.

anco 35+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Fetele...

Nu am fost eu foarte activa pe forum... dar va anunt si eu ca nasc... o sa incerc pe cit posibil sa o tin la curent tot pe raluk_16 care este si mai am o surpriza pentru una din voi...

Mi-e frica... nu mai e ca la prima nastere... eu sunt si mai prapastioasa... si ma cam doare...

Va pup tineti-mi pumnii..




Clodute mami de Patrick si
cu Karolina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

CLODUTE cand nasti????

34+ IRINEL ANDREI



BEBELICA MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

dragalaselor....sunt treaza din motive de arsuri si mancarimi....mancarimile acum sunt si pe fund si pe picioare...
as duce bucuroase picioare de 3 ori mai elefantice si arsuri pana la stadiul de balaur si dureri de picioare pana nu mai pot sa merg deloc (toate in acelasi timp), dar sa ma lase naibii in pace aceste mancarimi...
efectiv simt ca ma termina...... nimic nu mai are efect de calmare....doar intru la dus sa-mi relaxez creierii si ma mai lasa..o sa ma incretesc de cat stau in apa
sa stiti ca sunt bine,v-am zis ca am musafiri si nu intru, dar azi pleaca....
aseara am intrat si v-am vazut triste...nu am avut ce sa zic...aveti dreptate ca numai cine trece si traieste o asemenea tragedie poate intelege....eu nu am trait (multumesc lui Doamne Doamne) si nu as putea sa va spun absolut nimic fara sa ma simt ca o nemernica...pe voi va pup si va iubesc

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (36+) de 2 putze si
AMR 4zile - azi e ultima zi de vineri ca 3in1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

WOW am citit mai bine si dupa cum ai spus ca te cam doare cred ca cat de curand asa ca
HAI CLODUTE
sper sa nu fac vreo boacana dar eu asa am inteles
TECHILA sper ca dupa dus sa treaca mancarimile si sa poti dormi linistita
Eu sunt treaza din motive nestiute,ma chinui de 2 ore sa ma ia somnu dar nu vad nici o sansa

34+ IRINEL ANDREI



BEBELICA MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84

WOW am citit mai bine si dupa cum ai spus ca te cam doare cred ca cat de curand asa ca
HAI CLODUTE
sper sa nu fac vreo boacana dar eu asa am inteles
TECHILA sper ca dupa dus sa treaca mancarimile si sa poti dormi linistita
Eu sunt treaza din motive nestiute,ma chinui de 2 ore sa ma ia somnu dar nu vad nici o sansa

34+ IRINEL ANDREI



BEBELICA MADALINA



of madalina, inchide calculatorul si inchide si ochii....si incearca macar sa stai asa si sa iti odihnesti creierul, este foarte important...iar corpul daca stai in pat va crede ca dormi...nu e somn, dar e si asta o forma de a te odihni pana vine somnul cel mare...

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (36+) de 2 putze si
AMR 4zile - azi e ultima zi de vineri ca 3in1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

TECHILA asta am facut pana acum,am stat cu toate inchise si degeaba,sufar de cald si gasirea pozitiei sa dorm

34+ IRINEL ANDREI



BEBELICA MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Fetelor, am primit un mesaj acum si am zis sa intru sa va spun, cat mai dorm eu sa faceti galerie, voi, cele mai matinale!

"Sunt la spital sa nasc. Clodute"

"Am scris si eu ca plec"

"Mersi, somn usor, am incercat sa ii dau sms lutonianei ca surpriza dar nu am putut"


Asa ca fetelor...



Si Doamne ajuta!

31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Acuma am vazut ca a intrat si ea, scumpa!

Asa ca, in gand cu ea, eu ma intorc in patic



31+

Mergi la inceput