Burtici fericite de septembrie-octombrie (162)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui daciana.ilie


ce faci Lucia - te mai doare la dansa?


DA, si la dansa si sub coaste si merg la pisu la 5 minute pe ceas ....si sunt si ciufuta ....
E suficient ?

Ma bag sa-mi schimb semnatura macar sa stiu o treaba.

Cea mai fericita 36 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

monikus , nota apgar , am vazut ca ai foat 'lamurita' desi eu nu m-as lasa influientata de o nota ci m-as uita foarte bine la copil ... o sa intru in detalii alta data ca azi am asa o stare de scot tot adevarul din mine si nu e momentul acum ...
M_Oana am vrut sa evit sa iti scriu ceva , dar dupa povestea asta cu 'talc' chiar mi-a aparut un ranjet pe fata. Culmea e ca suntem de aceeasi varsta si eu toata viata mea am fost un om vesel si optimist. Asta reiese chiar si din lupta mea , asta am transmis si Emmei , dar se pare ca nu a fost de ajuns. Crezi ca stii si ca ai trecut prin tot. Ntz , habar nu ai nici ce am vazut , trait si simtit aproape ultimii 4 ani din viata si nici nu doresc nimanui sa stie. Nu incerca sa judeci ce zic inainte sa simti si sa traiesti ce zic.
Tu crezi ca acele cuvinte masluite pt mine au o noima? Hahaha , poate in vremurile bune , cand aveam casa si curtea plina de prieteni si familie la gratare si la iesiri in natura si concedii ... si la greu nici 10% din toti nu au ramas langa noi. Poate ca si eu ii consideram pe unii deosebiti si ... dar adevarata familie si adevaratii prieteni ii cunosti numai atunci cand esti in mocirla si ai nevoie de o mana de ajutor sau daca nu , macar sa te lase in pace fara sa te afunde mai rau ca reusesti tu cumva sa iesi la suprafata.
Povesti cu talc primim sute pe e-mail ... si ca sa vezi , sunt doar povesti , viata este altceva.



Aida ... 35+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

fetelor, ma simt vinovata in parte, de tacerea si tristetea de pe forum asa ca voi sterge ultimele mele postari

iertare!

daci


35+ cu Darius Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Daci, fii calma....e tarziu si fetele dorm ...nu are legatura cu ce ai scris sunt absolut convinsa.
Am mai scris eu aici ca nu suntem din portelan sa ne spargem asa usor...cel putin asta e parerea mea

Si-i dam si lu' Aida un pupic ca si ea e supi asta seara

Cea mai fericita 37 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

pupici pt toata lumea

noapte buna!


35+ cu Darius Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

"sau sa redeschid rani vechi si sa-ti zic ca sotul meu a murit de pneumonie (respectiv embolie pulmonara din cauza de pneumonie) dusa pe picioare, asta in conditiile in care era cadru militar si teoretic ... sanatos tun si cu analize la zi; noi aveam pe atunci 22 ani si nu stiam ca se poate muri atat de usor ..." - daciana

ce groaznic si ce viata tanara stupid irosita de altii ca nu le pasa Scuza-ma ca ti-am trezit asemenea amintiri . Nu asta a fost intentia .
Intentia mea e sa cascati ochii. Nu sa deveniti paranoice ci doar sa va faceti temele , desi nu tot timpul ajuta .
Eu cateodata ma intreb cum de mai pot sa respir la cate am vazut si trait ...

... mai bine ma duc la culcare cu speranta ca nu am suparat pe nimeni



Aida ... 35+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.ilie spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

Nu sa deveniti paranoice ci doar sa va faceti temele , desi nu tot timpul ajuta .
Eu cateodata ma intreb cum de mai pot sa respir la cate am vazut si trait ...



same here !

daci


35+ cu Darius Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui daciana.ilie


ce faci Lucia - te mai doare la dansa?


DA, si la dansa si sub coaste si merg la pisu la 5 minute pe ceas ....si sunt si ciufuta ....
E suficient ?
nu e suficient ... la cat ajunge Adi acasa ?



Aida ... 35+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Aida da' tu cu semnatura aia ce faci ca parca aveam 3 zile diferenta intre noi si tu tot la 35 esti.....si eu azi am ajuns la 37.


Cea mai fericita 37 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

mi-am bagat un ochi dupa Miha74 pe care o gasesc cu o sirenuca in butik!!!

pentru Aida o mare imbratisare; la fel si pentru Camy! flacaiasii vor aduce lumina si iubire in viata voastra...cand inchid ochii si ma gandesc la Emma o vad invartindu-se cu rochita cu maci pe o pajiste de munte

Mergi la inceput