Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (81)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

A-driana bafta azi la eco...

Laurairina...pai du-te prin oras sa vezi cat de mica e o caciulita pt bebei..macar sa-ti faci o idee...
Oricum...foarte frumusele lucrusoarele pentru Mara ta...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


28+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Mutumesc de intrebare, binisor. Ma mai intzeapa, ma mai doare, ma mai supara statul pe orizontala, nasul pe care nu reusesc sa-l desfund, dar per total bine.

Citat:
citat din mesajul lui miany75
Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Multumesc, Miany, ma bucur din suflet ca e mai bine. 24 + Chiara Ada
Ms tu cum te mai simti?! ieri am trecut pe la tine prin zona si m-am gandit la tine..miany28+ DAVID ANDREI
24 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

ancuta_bro Scurgerile de culoare alb-galbuie sunt normale in sarcina atata timp cat nu sunt insotite de mancarimi, usturimi. Cele maronii sau rozalii pot fi ingrijoratoare si cand apar trebuie consultat doctorul.


21+

odiseea noastra
nepoteii mei, viatza la tzara, noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Camy, am belit eu ochii pe la caciulite prin oras..dar parca toate mi se par asa mari...oare bebeii nostri or avea capu' asa marisor???
Ce intrebari mai am si eu..
Lavinia, ma bucur ca nu e nimic prea grav la picior si o sa scapi cat mai curand de dureri..
Una peste alta sunt ft bucuroasa ca alaltaieri a nascut o prietena de a mea din Iasi, si era ft bine si ea si baietelul de 3.4kg, a nascut natural, durerile au inceput la 3.30 dim si la 7.30 era deja nascut Mario!! Cica a taiat-o jos putin, dar era cat de cat ok! Abia astept sa o externeze sa o sun sa o bombardez cu intrebari!

Proaspata Doamna!

Laura, 28+ Mara Teodora
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Laurairina, sa ne povestesti si noua ce a zis prietena ta, cum a fost la nastere, despre contractii mai ales...sa o intrebi...eu inca nu stiu daca o sa imi dau seama daca am contractii reale sau false

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....Lavi, 28+mami de Rares Cristian

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Buna fetele,

Maine urmeaza sa ma duc sa-mi faca morfofetala. Ati putea sa imi spuneti si mie mai multe referitor la aceasta ecografie. Pentru ecografiile de dublu si triplu test, stiam ca trebuie sa urmaresc prezenta piramidei nazale si translucenta nucala. Acum, ar trebui sa urmaresc ceva in mod special? Cam cat dureaza? Orice informatie e binevenita.
Va multumesc mult


22+ moi si Cezarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Mami de Santiago, ne saluti sa stim ca esti oki? 24 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

neata fetele

ancutza welcome

25+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

ralia - astazi eco da ?

25+ Remus Andrei
http://www.popasmusic.com
www.inimacopiilor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

mamici si burtici, e timpul pentru treburi administrative, asa ca va las! povestim mai tarzior! chat placut in continuare!

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....Lavi, 28+mami de Rares Cristian

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput