Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (81)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

neata burtici,
azi imi vad si eu puiul....abia astept sa vad ce face acolo, cat a crescut, cu cine seamana
eu mai am 8 zile pana la concediu ....prelungiiiiit

ancutza, bine ai venit si sarcina usoara in continuare......referitor la scurgeri, si eu sunt mama scurgerilor, am de cand ma stiu si la analize nu iese nimic.......asta este....ma duc cu ele inainte

toate vin la timpul lor si nimic nu este intamplator . . .

24+ David

strumfulet + poza strumfulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

A_driana sa dea Dumnezeu sa fie bebele ok si sa primesti astazi numai vesti bune, iar zilele pana la concediu sa treaca cat mai repede!

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....Lavi, 28+mami de Rares Cristian

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

buna dimineata si de la mine,burtici!

Ancutza Bro bine ai venit la noi ! Sedere placuta si sa-ti ajute DD sa ai o fetita sanatoasa !

Andre multumesc de intrebare ,ma simt ceva mai bine (si aseara am mai avut ceva dureri ,dar nu la fel de intense ca in ziua precedenta,cred ca de acu incolo o sa faca parte din peisaj).Oricum abia astept sa merg la medic sa vedem ce zice si am sa intreb si de ce ziceai tu.
P.S.cred ca Lumi o fi mers la mare ,ca nu am mai vazut-o..

Doris succes la examene si te asteptam sa intri pe la noi ,cand poti..

Lavinia
ce iti mai face piciorul?!

miany
28+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Adriana succes la echo! te asteptam cu noutati!

miany
28+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui miany75

buna dimineata si de la mine,burtici!



Lavinia
ce iti mai face piciorul?!

miany
28+ DAVID ANDREI


multumesc Cerului, e mai bine miany din fericire..ma mai doare dar nu asa ca ieri! cred a e pe cale sa isi revina

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....Lavi, 28+mami de Rares Cristian

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Neataaaaaaaaaaa!!!
Ancuta-bro, bine ai venit la noi!Referitor la scurgeri, subscriu si eu in clubul celor bogate, bine eu am o candida de ani de zile, am tot tratat-o dar degeaba, si acum de cand cu gravidenia zici ca a innebunit..Dar doctorul mi-a zis ca mai prin luna a 8 a daca e sa tin un tratament, cat mai aproape de nastere. Fetili, cine o trece in listuta la inceput?
Camy, sa dea domnu sa treaca cat mai repede si cat mai usor cele 10 sapt si sa te vedem cu puiutul sanatos in brate!!!
Lavinia, si eu sunt din Roman, dar m-am mutat la Mangalia, ca e sotul aici.. Mi-e asa dor de casa.....
Laura Garner, vazut pozele cu hainutzeee..ce multe ai!!!!! Si eu ma bucuram ca am cumparat alaltaieri un set de 4 body-uri si un set cu costumas, botosi si caciulita..Pai sunt nimic pe langa garderoba puiului tau, si mai ai si dintralealalte folosite care nu le-ai pozat..
Dana n. de mult tot tin sa iti laud pozicile proaspete, mai ales aia unde apare un capsor de motanitzaaa mumoasa de dupa burtica!!!
Eu am mai facut o caciulitza ieri pt Mara, dar am o mare nelamurire..oare nu o fi prea mica????Ca habar nu am ce capsor au bebeii mici..Tre sa ii fac poza sa o adaug la garderoba noastra!
Acu ma bag, ca am mai vazut un model nou de botosei pe youtube, gen bascheti, sa fac si de aia lu fiimea


Proaspata Doamna!

Laura, 28+ Mara Teodora
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Multumesc, Miany, ma bucur din suflet ca e mai bine. 24 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Laurairina adevarul e ca si mie mi se face dor de casa uneori, si atunci ma reintorc. am avantajul ca sunt numai vreo 200 de km intre Reghin si Bicaz, insa ma gandesc la tine ca e mare distanta intre Mangalia si Roman si presupun ca ajungi mai rar prin locurile natale! Dar sa stii ca ma bucur ca mai sunt si alte nemtence pe forum!

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....Lavi, 28+mami de Rares Cristian

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Multumesc, Miany, ma bucur din suflet ca e mai bine.

24 + Chiara Ada



Ms tu cum te mai simti?! ieri am trecut pe la tine prin zona si m-am gandit la tine..

miany
28+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Laurairina ce harnicuta esti! poate ne faci si noua niste "botosi"

Laura G super dragute hainele si ..la fel si mami de Nicholas! Sa fii sanatoasa si bebe la fel!

miany
28+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput