Burtici fericite de septembrie-octombrie (156)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns techila spune:

noapte buna raluk!
eu nu am emotii prea mari...abia astept sa vina pestii

noapte buna tuturor ca si eu ma bag la nani

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (36+) de 2 putze si
poze techila cu 4 picioare
AMR maxim 8 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Am revenit dar vad ca nu e prea mare inghesuiala pe aici....linistea dinaintea furtunii
Hmm,se pare ca doar eu licitez ziua de mainelucky me

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 37+, cu -Razvan


_

The Big Day - 25 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Si iata ca sunt si eu membru junior

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 37+, cu -Razvan


_

The Big Day - 25 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Anul trecut am pierdut gemenii la 4 luni...fetita si baietel...iar acum am placenta cam matura ptr 34 de sapt...si nu se hraneste bebe bine... de la rau si de la starile de voma nu am mai pus pe mine mai deloc...tot 11 kg am la activ luate pana acum

34 +cu bebe Alexandru Aurelian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

si pozele le-am pus deja pe webshots (nu stiu sa pun link )

34 +cu bebe Alexandru Aurelian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Crissbebe,f frumoase camasile..dar cu rochita n-am vazut nicio poza

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 37+, cu -Razvan


_

The Big Day - 25 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Luto chiar esti tare cu carceii Te rezolva moasele, stai tu linistita. Si atunci...in euforia momentului...nici n-ai sa-ti dai seama ce suferinte extra poti sa suporti!

techila Esti prea tare!! Si ma intreb de unde ai atata energie. Bravo, fata

giuliella Da, eu as vrea sa incerc inca odata sa nasc natural. Prima data am nascut la 41 sapt, nastere indusa...si am avut un travaliu de...2 zile, dar tot natural vreau sa incerc. Sa vedem ce-mi zice si dr.

crissbebe Nu fi necajita. Fetele sunt invidioase pe camasutele tale de matase Ele daca si-au luat de-alea de babe...e normal! Si eu azi mi-am instruit sotul, sa nu ma lase sa plec spre maternitate nemachiata si data cu parfum

Mary Tu esti si junioara noatra, fato!

Urez si eu noapte buna fetelor...si ma bag si eu sa ma uit la TV...cu toate ca ma simt agitata. Iar bebe iar joaca "matele-ncurcate" O fi ora lui de harjoana??

Liliana, Andra-Maria & cu 30+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Adriana !!!
Mimika felicitari din suflet, ma bucur ca simti ca faci fata, asta-i atitudinea de invingatoare ! Sunt tare dragalasi mititeii tai
Iulika felicitari si sa traiasca Bruce mare si sanatos !
MariaI felicitari si sa traiasca Mihail mare si sanatos !
Techilla cum de te scarpini? eu nu suport nici sa ma atinga tricoul in anumite zone de pe burta. Ma ustura foarte tare, doctorul zice ca se intinde pielea si se sparg capilarele.
Matsumomo alta gazela in odisee Eu sunt atat de obisnuita cu asiaticii, uneori tresar cand vad un caucazian. Nu stiu cati sunt in orasul meu, dar stiu sigur ca la gradinite proportia e 90% asiatici (chinezi, japonezi, indieni), ceva spanioli, foarte putini negri si restul caucazieni. Se vede c-ai prins ceva din sensibilitatea la natura a asiaticilor

Eu sunt bine, vomit cam tot ce mananc, uneori am noroc si pastrez o masa. Asa a fost si la prima sarcina, asa ca stau calma, mai am atat de putin de asteptat.
Peter are o teorie: nenea doctorul o sa deschida o usa si o scoata baby afara ca sa ne jucam cu el. Imi convine
I-am montat patutul lui baby, iar azi Peter i-a legat de patut 2 din jucariile lui, ca sa se joace baby Acum 3 zile am fost la cumparaturi si l-am indemnat sa-i ia un cadou lui baby. S-a uitat la jucarii, a ales ceva, dar dupa ce ne-am mai plimbat prin magazin a decis ca asta nu-i buna, trebuie sa luam alta. Asa ca planuim o alta iesire.

Diana 36 saptamani si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Cu rochita de cununie nu am facut inca poza...ramane sa va dau pozele de la cununie... oricum ers singura in care imi incapea burtica

34 +cu bebe Alexandru Aurelian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Ca uitasem...Techila vreau sa-ti spun ca emani atata fericire si bucurie in pozepe bune,imi dai o stare de bucurie si mie,de liniste.....esti atat de luminata la fata de parca n-ai avea nicio durere (si numai biata de tine stie cate induri)
Maine (daca nu cumva nasc) spal caruciorul si scoica iar spre sfarsitul saptamanii montez patutul...abia astept!!!!

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 37+, cu -Razvan


_

The Big Day - 25 august

Mergi la inceput