Burtici fericite de septembrie-octombrie (156)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anco spune:

fetele care va culcati, noapte buna, sa aveti somn usor, sa fiti odihnite ca mult nu mai avem

mary07, vad ca pe tine te mananca rau undeva, tot vrei sa declansezi cumva momentul mai repede

anco 35+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Oho Anco,dar eu ce tot turui pe aici de cateva zile...ca vreau sa nasc inainte de 25 . Ma tot rog sa simt si eu ceva dureri,contractii sa pot da fuguta la spital

Dar mataluta de ce nu dormi...zuma cumva e de vina? ( nu ca eu as face altceva acum,dar mno....)

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 37+, cu -Razvan


_

The Big Day - 25 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

Oho Anco,dar eu ce tot turui pe aici de cateva zile...ca vreau sa nasc inainte de 25 . Ma tot rog sa simt si eu ceva dureri,contractii sa pot da fuguta la spital

Dar mataluta de ce nu dormi...zuma cumva e de vina? ( nu ca eu as face altceva acum,dar mno....)

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 37+, cu -Razvan


_

The Big Day - 25 august






na vezi ca stii de ce nu dorm eu..., dar am dormit dupa masa pana la 19.30 si acum m-a sunat nasa mea ca vine imediat pana la mine .alta nebuna ca mine

anco 35+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

aaaa si cu nascutul, sincer parca incepem toate sa fim nerabdatoare. si eu simt ca nu mai pot, ca nu mai am rabdare, cred ca de-aia mai trag si cate o tigara ca zice sinele meu "ai adteptqat destu, depoate asa cate una", dar pe de alta parte, nu vreau ca e atat de bine acum, singura si dupa aceea, stiu ca va fi bine in alt fel, dar nu sunt obisnuita, deci mi-e si teama. si cu tigarile, ma tot gandesc daca am stat atat de ce nu mai rezist inca vreo cateva saptamani, daca nu le face bine la bb, dava nu mai cresc? chestii de-astea., dar na...fiecare face cate o minune, nu?care ce poate

anco 35+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

mi-ai amintit de mine si nasu' cand jucam noaptea conquiztador cu orele...faceam separeu si ii bateam pe toti (bine,ca noi ne vb si pe mess si ne ziceam variantele corecte)

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 37+, cu -Razvan


_

The Big Day - 25 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

fetelor eu ma bag la nani ca maine am iar de umblat...asa ca va las sa va faceti de cap..va acesc dulce pe toate si va urez noapte buna si odihna placuta... somnic usor

34 +cu bebe Alexandru Aurelian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Buna seara, dragelor!!!

Si eu devin tot mai nerabdatoare cu mom nasterii....cand mai citesc si ce putin mai au unele dintre vooi...of, I can't wait!!!

Astazi am luat caruciorul si scoica. Imi plac f mult, mai ales ca sunt violet cu roz pal(scoica) si violet cu piersica(caruciorul). Iar movul e culoarea mea preferata. Le-am luat separat, dar sunt aceeasi marca. Sunt f frumoase. Maine merg sa cumpar patutul cu toate accesoriile si alte treburi d-astea. Trebuie sa terminam cu ele, k miercuri intram in sapt 37 si de-acuma....

La sf sapt sau la inceputul saptamanii viitoare merg la eco si nu mai am rabdare, k n-am mai fost de la 31 sapt.

Andrushca 35+
Sophie, my sweet baby




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

mi-ai amintit de mine si nasu' cand jucam noaptea conquiztador cu orele...faceam separeu si ii bateam pe toti (bine,ca noi ne vb si pe mess si ne ziceam variantele corecte)

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 37+, cu -Razvan


_

The Big Day - 25 august





da nasi-mea vine asa, in povesti, doar .

a venit deja.

anco 35+???? si

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Am ajuns acasa....Pic de somn dar oricum dorm intr-una si cand nu dorm am chef de duca...
Buna fetili!!!
N-am apucat sa citesc tot din urma dar maine dimineata ma apuc de treaba.
Multumesc Luciei c-a facut prezenta si ca s-a gandit la mine
, lui Selen si Aida pentru mesaje si tuturor pentru ca sunteti un extraordinar exemplu de viata, prietenie si curaj!
Care zicea de tigara???Monica, ma inscriu si eu la un fum dupa ce nasc Deci ai lasat ziua de 19 libera, nu? O sa discut cu fii-mea sa vedem ce zice, poate-i place data
Miha, ma bucur ca sunteti bine!
Selen te duci la control maine?Tin pumnii sa fie bine!Fac si eu maine programare pt control si abia astept sa vad ce zice doctoreasa ca mi s-a lasat burtica...cam cum i se lasase Iulikai.Maine dimi pun poze sa vedeti burtoi lasat Da...deci mai sunt sanse ca fetili noastre sa vina in aceeasi zi Tres bien!
Daca vi se pare incoerent mesajul este din cauza de betie de somn.Imediat revin cu un mesaj special!Tineti aproape!

37s+ 5z cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Deci... cu intarziere de aproape 4 zile...

BUN VENIT PE LUME BEBE BRUCE!!! SA FII SANATOS SI VOINIC, SA AI NOROC IN VIATA SI PARINTII TAI SA SE NUMERE PRINTRE CEI MAI FERICITI DIN LUME!!!
P.S. NU O LASA PE MAMI SA ITI IMPLETEASCA CODITE!
Va pup fetele!Somnic usor!

37s+ 5z cu floricica RAISA MARIA

Mergi la inceput